ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Roczochraniec [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/58/4272b6e8797e58d3.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/59/8e3288f347df19a4.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/59/ccef23ca13352777.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/947bdaa8138609f1.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/59/4cf782c18cf2133e.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/59/26de1328990e3db0.jpg[/IMG][/URL] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zabawy [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/59/198b4f25b8dfe53b.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/59/727df61f8e88a225.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/59/43da5f4495a6aba4.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/0536f1ba8845ddc4.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/bb7b8c4e9a0cdbba.jpg[/IMG][/URL] Koparka :-) [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/f1ab42a04dc766c1.jpg[/IMG][/URL] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że mnie nie zbanują za wklejanie post pod postem [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/59/c8675e025f9b5305.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/59/3bef63988dffff88.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/58/986dd22fe16cc3fa.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/59/8ad4193de54ef0ca.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/59/16f2824d171c1ed3.jpg[/IMG][/URL] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę zdjęć [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/59/54ede26bfc40d515.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/60/6f9b46393684a8b1.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/58/e3839ab942736a5f.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/59/089dd023b2e7be99.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/59/fa2c54a623d67150.jpg[/IMG][/URL] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
I jeszcze [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/59/c91b26f8574f17bc.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/59/15e8e210fbec23cd.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/58/aa8888bd7758b607.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/59/bdd3f58cef982003.jpg[/IMG][/URL] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cindy dzisiaj albo jutro jedzie do domku. Więc chyba najwyższy czas na fotorelację z pobytu. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/58/eeec4f0273b6c4a9.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/eae9dd39310782b1.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/03ec37ca10ef6fc1.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/59/f746b0f0c200e4df.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/59/6343e9477765f99f.jpg[/IMG][/URL] -
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jeden to brat albo syn (nie wiem dokładnie) Zosi vel Basi, tej łysej maleńkiej. Pogryzły go psy, a że jest kudłaty w te największe upały gnił sobie spokojnie dopiero jak przestał chodzić ktos się nim zainteresował. Ma na szyi ogromne dziury, na tego się zgodziłam, drugi też jest pogryziony na szyi tylko, że bardziej płytko i jest u mnie wbrew mojej woli ale to dłuższa historia. Ale przecież nie wyrzucę. Obydwu trzeba codziennie czyścić rany masakra jakaś. -
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Majka ma się dobrze, ja trochę gorzej muszę się opiekować dwoma strasznie pogryzionymi psami. Gdy przyjechał jeden dawałam radę, potem przywieźli drugiego "tylko na dwa dni" w jeszcze gorszym stanie, który jest do dzisiaj. :shake: Masakra jakaś. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Pieniądze oczywiście dotarły. Nie kąpałam Zdzisia ponieważ nie mam od was żadnej decyzji w tej sprawie. Kąpiel by mu sie przydała, tylko żeby się nie rozchorował. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jutro spróbuję to nadrobić. :-) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ja rozmawialam z Furciaczkowa w sprawie Szafrana. Moze go wziasc dopiero gdy wyadoptuje jednego z agresywnych dogow. Koszt pobytu 400-450 zl. -
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kogo gryzie, tego gryzie:evil_lol: Wczoraj były kolejne zabiegi pielęgnacyjne i sunia zniosła je dzielnie, nie było żadnych problemów, potem jeszcze szybka, kąpiel i może błyszczeć na salonach (niestety takowych nie posiadam:lol:). Sunia jest kochana, przymilna, kocha całym serduszkiem i ma uśmiech wampirka tylko odwrotnie:diabloti: Biega, toleruje inne psy ale raczej się z nimi nie zadaje, dla niej najważniejszy jest człowiek. Ten kto ją adoptuje będzie miał z niej pociechę :-) -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Szybkie pytanie i proszę o szybką odpowiedź. Kąpać Zdzisia? Nie ukrywam, że mam na to ochotę ale boję się żeby się nie przeziębił. Oczywiście kąpiel w domu w cieplej wodzie. Co Wy na to? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam, że coś jeszcze miałam zalatwić:placz: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Po początkowej niechęci Cindy teraz szaleje z Luśką jamniczką, próbuje zaczepiać Gabrysia. I fisiuje jakby powiedziała jedna moja znajoma :-) -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Nareszcie się zmobilizowałam i zrobiłam rozliczenie pobytu Lary. Po kolei. Otrzymałam 330 zł za 30 dni pobytu Lary. Lara była u mnie 19 dni czyli: 19x11zł. = 209zł, zaczipowałam sunie koszt 30 zł., koszt sterylki, za którą założyłam pieniądze 150zł. Czyli wszystkie wydatki jakie poniosłam to: 209+30+150= 389zł. Czyli 389zł - 330zł = 59zł do zwrotu dla mnie. Mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłam, w razie czego to proszę mnie poprawić. -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Noooo, właściwy pies we właściwym miejscu. -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
A ja muszę się zabrać za rozliczenie pobytu Lary ale jakoś brak mi sił do cyferek:shake: -
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jamnikowi chyba już przeszło. Szybko wymyślcie jakieś imię bo mam kłopot jak ją wołam a do Rysi nie chcę jej przyzwyczajać. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Piękny z niego psiak.Nie pamiętam czy on jest wykastrowany? Jak nie, to może czas o tym pomyśleć. Nie gniewajcie się ,ale mam wrażenie ,że w jego sprawie mało się dzieje. Trudno mi sobie wyobrazić ,że przez tyle czasu pies nie zmienił swojego zachowania. Nie chce mi się wierzyć ,że jest tak nieedukowalny.[/QUOTE] Poker, nie twierdze, że nie ma zmian. Są, pies już się nie rzuca na ludzi ani na inne psy gdy się przechodzi koło niego a on akurat coś sobie gryzie. Gdy inne psy się bawią nie podbiega i nie próbuje gryźć, nawet prowokowany gdy go zawołam odchodzi. Niedawno przez przypadek go nadepnęłam i poczułam tylko jego pysk na mojej nodze ale nie ugryzł chociaż kiedyś na pewno by to zrobił. Zdaję sobie sprawę, że duża część winy leży po mojej stronie ponieważ ja się go obawiam bo widziałam co potrafi. Moja strategia polega na eliminacji bodźców, które prowokują agresję. To jednak za mało aby iść z nim spokojnie do weta dać zastrzyk czy cokolwiek przy nim zrobić. Był plan strzyżenia i jednoczesnej kastracji ale po konsultacji z wetem uznałam, że to zbyt ryzykowne on po pierwsze ma jakieś problemy z nosem co jakiś czas pojawia się wydzielina, miał tak od samego początku objaw ten nasila się gdy długo pada deszcz, po drugie to stary pies i podawanie mu narkozy nawet bez osłuchania mu serduszka jest bardzo ryzykowne, tym bardziej, że narkoza musiała by być długa. Kolejny problem to jego wygląd on naprawdę nie wygląda na agresywnego psa, wręcz przeciwnie cieszy się na każdego człowieka, a jak to jest mężczyzna to go po prostu uwielbia. Niestety do pewnego momentu aż coś nie wywoła jego agresji. Teraz potrafię go opanować tzn jak widzę, że zamierza atakować potrafię go przywołać i odwrócić jego uwagę, przedtem po prostu się rzucał. Było kilku świadków takich ataków i za każdym razem było to dla ich kompletne zaskoczenie ponieważ chwile przedtem Szafran się tulił a potem chciał ich gryźć. Za każdym razem chodziło o coś co dana osoba miała, raz była to smycz od kluczy, którą Szafranek chciał dostać, innym razem piłka, którą ktoś chciał kopnąć aby mógł sobie za nią pobiec. Zawsze atak był całkowitym zaskoczeniem i potem dana osoba mi mówiła, że nie wierzyła w moje ostrzeżenia. Stan Szafranka jest dla mnie tym bardziej niepokojący dlatego, że jak by mu się coś stało to ja nawet nie będę potrafiła mu udzielić pomocy, dlatego prosiłam aby może zmienić miejsce pobytu Szafrana na kogoś bardziej doświadczonego w pracy z tego typu psami. Chciałabym być dobrze zrozumiana, to nie chodzi o pozbycie się kłopotu, tylko o to, że ja nie potrafię pomóc temu psu. Wiem, że problemem są pieniądze ponieważ ich po prostu nie ma, ale może warto by się było zmobilizować i poszukać mu kogoś kto będzie wiedział jak z Szafranem pracować, zawsze może do mnie wrócić jakby ktoś uznał, że to przypadek beznadziejny i nie da się go już zresocjalizować.