ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
SZAKRA JUŻ W SWOIM DOMKU :-) Wszystko przebiegło bez problemów. Domek bardzo fajny i zaangażowany. Około 15 sierpnia państwo wyjeżdżają na urlop ale umówiliśmy się, że wtedy przywiozą ją do mnie na wakacje :-) [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/3/e094686233d3c395.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/3/4263040d82b0cad6.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/3/45ff87c163ac5cc5.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/3/aa8c4efd861cc3fd.jpg[/IMG][/URL]
-
Też miałam trzydniówki a potem zmierzyłam ciśnienie i okazało się, że to od tego. Odkąd biorę leki zero bólów głowy. Wiadomo dokładnie kiedy przyjadą po Fenderka?
-
Jak sobie pomyślę, że trzech wetów nie widziało dla niego szansy tylko proponowało eutanazję to mi się zimno robi.
-
Kurcze dlaczego ona jeszcze nie ma swojego domu? To najsłodszy piesek pod słońcem. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4527/458bab687baeb644.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4527/3c13bc628d923729.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4473/cda9e5c936284347.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4473/6bc03828217da1a4.jpg[/IMG][/URL]
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Tez czekam na obiecane zdjęcia. Tymczasem wkleję te z dzisiejszego ranka [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4528/cdc27fe69298b8f6.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4528/c09eb0f711e0339a.jpg[/IMG][/URL] Tutaj wyjątkowo ładnie wyszedł [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4528/f850afc038462f85.jpg[/IMG][/URL] -
Dzisiaj po raz pierwszy widziałam jak Tofika ogarnia głupawka, latał jak pijany zając :-) A tutaj poranny spacerek Tofika i reszty :-) [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4527/c7a16e78645cf324.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4527/c1f612bb861a086d.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4527/401803e912489fdd.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4527/5705c52b2be00db8.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4527/43e9d707f66be75b.jpg[/IMG][/URL]
-
Lalunia juz po sterylce, zdążyliśmy w ostatnim momencie. Sunia zniosła wszystko dobrze teraz pozostaje szukać nowego domku. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4524/7811b38f3abb60eb.jpg[/IMG][/URL]
-
W zeszłą środę byłam z Tofikiem na badaniach krwi. Jeszcze nie zdążyłam ich odebrać, ale jak tylko je przywiozę wstawię tutaj wyniki. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Kazałam mu zrobić szczegółowe badania morfologia + biochemia on od trzech lat brał sterydy i boję sie czy nie ma jakiś zmian w nerkach albo wątrobie. Koszt badania 140 zł. Zakropliłam go też przeciwko kleszczom i pchłom. Nie mogłam się oprzeć i jeśli tak zdecydujecie to ten wydatek pokryję z własnej kieszeni ale kupiłam Tofikowi piękna czerwoną obróżkę i smyczkę, on nigdy nie miał nic swojego, zawsze po kimś używane więc uznałam niech ma :-) [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4523/e0b8eac616d54983.jpg[/IMG][/URL]
-
Szakra będzie miała fajny domek z ogrodem. Czyli sama wybierze gdzie będzie chciała przebywać częściej. Oczywiście spanko w domu. Mam nadzieję, że to suczydło wyczerpało już swój limit pecha i teraz będzie juz tylko lepiej. Ja ze swej strony chciałam sie przypomnieć, że nadal oprócz bieżącej opłaty za pobyt Szakry wisi dług po pobycie Tamity i Szakry w kwocie 850 z. Bardzo bym chciała aby mnie było stać aby to anulować ale w tej chwili mnie na to nie stać. Mam na bezpłatnym utrzymaniu 5 psów i w tej chwili 4 koty, oraz swoje prywatne psy i naprawdę nie stać mnie aby anulować ten dług, choć naprawdę bym chciała nie mogę sobie na to pozwolić.
-
Państwo byli z wizytą. Szakra bardzo się im podoba i chyba się zdecydują. Jedyny minus to właśnie ten wyjazd pod koniec sierpnia moim zdaniem to dużo czasu i myślę, że gdyby adoptowali Szakrę teraz to nic się jej wielkiego nie stanie jak do mnie wróci pod koniec sierpnia na parę dni to nic się jej nie stanie.
-
Takie zdjęcia to można oglądać cały dzień :-)
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
No proszę temu to się powodzi :-) Filmik obejrzałam i cudaka rozpoznałam. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='margoth137']jaki śliczny:loveu: wcale nie wygląda na złośnika:razz:[/QUOTE] I to też jest problem, nikt nie wierzy do momentu aż Szafranek nie pokaże na co go stać. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że możesz oby mu przyniosły szczęście. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
A ja przekazuje pozdrowienia od Szafranka [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4473/ab015db5e76e5ec6.jpg[/IMG][/URL] A tutaj Szafran znalazł sobie szmatkę, jakiś czas temu po prostu by się rzucił na Truflę, która położyła sie obok on jednak zapanował nad sobą i spokojnie sobie memlał [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4473/36a35bade16d47a1.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4473/5b075ea90081ae0b.jpg[/IMG][/URL] Już biegnę [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4473/34e3aead4d1ac154.jpg[/IMG][/URL]