ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dziewczyny naprawdę nie wiem jak wam dziękować:Rose::Rose::Rose::Rose::lol:
-
A co robić jak się ma 6 szczeniaków?? macie jakiś patent? W pomieszczeniu w którym przebywają są położone płytki.
-
oN PEWNIE NIE MOŻE UWIERZYĆ W SWOJE SZCZĘŚCIE I JAK GO WYPROWADZAJĄ NA SPACER TO CHCE JAK NAJWIĘCEJ WYWĄCHAĆ I ZOBACZYĆ. u NAS jak był wyprowadzony na spacer to na następny czekał tydzień więc proszę się nie dziwić, że ciągnie mam nadzieję, że przy was mu to minie. I podobno idą śniegi więc podpięcie pod sanki Fuksa całkiem możliwe, tak sobie myślę, że on nawet teraz by sanki pociągnął tylko jeszcze muszę pomyśleć jak nim sterować. dziewczyny zróbcie zdjęcia Fuksa w jego boksie to pokażę pracownikom schroniska w jakim luksusie może żyć pies jak jest pod opieką wspaniałych ludzi. P.S. Przepraszam za duże litery na pczątku postu, ja nie krzyczę:lol: nie zauważyłam tylko, że caps lok mam włączony a nie chciało mi się pisać od nowa.
-
A gdzie zdjęcia????:placz::placz::placz:
-
Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.
ULKA12 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='rufusowa']:multi::multi::multi: ale sie ciesze ludzie czekają na statecznego psa a Wy im szczeniaka chcecie wepchnąć :roll: :eviltong:[/quote] Dokładnie o tym samym dzisiaj z Mosii rozmawiałyśmy :evil_lol: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Z tymi świadkami to z reguły tak jest, że najpierw sąsiedzi głośno krzyczą a jak przyjdzie co do czego to do świadczenia w sądzie nie ma nikogo:shake: -
Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.
ULKA12 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Mosii robiła zdjęcia więc czekajcie cierpliwie:lol: -
Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.
ULKA12 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u Mosii i miałam przyjemność osobiście poznać Bono i powiem szczerze jestem w szoku:crazyeye: Gdyby nie moje osobiste potffforne potffory to chyba bym jej go ukradła:evil_lol: Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Pies jest piękny :loveu: Zero problemów skórnych jakiś wyłysień czy czegoś takiego jedynie na łapach miał takie zaczerwienione miejsca ale to podobno niegroźne. Ja niewiem ale w tym wieku Bono powinien zachowywać się odrobinę bardziej statecznie a on zachowywał się jak szczeniak. Na powitanie skoczył na mnie dał całusa i pognał dalej. Jest taki szczęśliwy i nie wiem jak to możliwe ale on cały czas się uśmiecha. Brykał jak szcezniak bił łapami o ziemię zachęcając do zabawy. Jak porównuję zdjęcia z początku wątku z tym co widziałam dzisiaj to zastanawiam się czy to ten sam pies:lol: I tak sobie myślę, że skoro on w hoteliku, fakt dobrym i prowadzonym z miłością ale jednak hoteliku, tak odmodniał to co będzie jak trafi do swojego domu??? Naprawdę ktoś będzie miał z niego pociechę a mnie nie pozostanie nic innego jak tylko zazdrościć:evil_lol: -
Fuks jest przyjacielem wszystkich ludzi mam nadzieję, że dziewczyny, które go będą odwiedzać potwierdzą moje słowa:lol: I róbcie zdjęcia mnóstwo zdjęć:lol:
-
Jeżdżę, to chyba za dużo powiedziane. Raczej staram się nie upaść:cool3:
-
[quote name='AMIGA']Hahaha - wyobrażasz Sobie kulę sunącą na nartach???[/quote] Oczywiście, samą siebie:evil_lol:
-
A mnie interesuje jedna rzecz, jak spadnie dużo śniegu to jak wy tam dojeżdżacie na nartach???:evil_lol:
-
To potem szybko napisz jak go oceniasz i nie zapomnij zrobić mu zdjęć. Będziecie miały pole do popisu w schronisku nie dało się sprawdzić wielu rzeczy np jak reaguje na koty a tam widziałam dwa nadające się do testów, chyba, że pan Tomek nie będzie chciał ich narażać:evil_lol:
-
Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.
ULKA12 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A ja jutro poznam Bono, zawożę do Mosii innego psa i mam nadzieję, że przy okazji nas sobie przedstawi:lol: -
To trzymamy:lol:
-
Fuks już w hoteliku, warunki, w których przebywa rewelacyjne. Oczywiście wzięłam aparat i miałam dokumentować drogę ale w końcu nie zrobiłam żadnego zdjęcia, w samochodzie jechałam sama i nie za bardzo miałam jak, bo Fuks siedział z tyłu i przez cały czas trzymał głowę na moim ramieniu a jak się ruszyłam to natychmiast próbował przełazić do przodu:evil_lol: Na szczęście był przywiązany ale zanim ruszyliśmy przegryzł jedną smycz i musiałam go zapiąć do nowej a ona była ostatnia, więc starałam się nie dawać mu powodów do wędrówki:lol: W hoteliku zamurowało mnie zupełnie, nie mogłam się napatrzyć na te luksusy i oczywiście z wrażenia też nie zrobiłam żadnego zdjęcia:oops: Ale nic straconego jeszcze dzisiaj ma zapowiedziane wizyty to na pewno jakieś zdjęcia będą bo inne ciotki nie są takie gapowate jak ja:oops: Fuksik to słodziak strasznie tylko okropnie ciągnie na smyczy i na to trzeba uważać. Nie ma choroby lokomocyjnej, chętnie wsiada do samochodu. Jednym słowem super pies, który szybko potrzebuje domu. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Tamb za wzięcie go pod swoje skrzydła:loveu:
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Jak mogę pomóc?:shake: -
Sally fajne hasło "Czy psy parują?", szkoda, że czasami to prawda:shake: Jutro o 8 rano ruszamy do grodu Kraka:multi:
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam wątek, strach pomyśleć jak on może wyglądać, a o psychice to chyba na zrazie nie ma co mówić:shake: -
Dziewczyny tylko spokój może nas uratować:lol: A tutaj macie najnowsze zdjęcia Fuksika:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images24.fotosik.pl/316/59dc4451d44d80a9med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/316/59dc4451d44d80a9med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/446/712f37cc0f8ad375med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/446/712f37cc0f8ad375med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Ola z bazarkiem na razie się wstrzymajmy. Co do zdjęć fotograf ze mnie żaden i dobre zdjęcia wychodzą mi tylko czasami. Jutro wkleję nowe zdjęcia Fuksa.
-
Ola la fajnie, że się pojawiłaś:lol: Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli a może wtedy i Fuksowi się poszczęści. Jak na razie plan jest taki w niedzielę rano jadę do schronu i zabieram Fuksa do Wieliczki do hoteliku. Mam nadzieję, że Tamb potwierdzi rezerwacje. A co potem zobaczymy. W hoteliku Fuks będzie przez fuksomanki bacznie obserwowany i może dowiemy się o nim wtedy więcej. I zobaczymy jak rozwinie się sytuacja mieszkaniowa Ola la. Na razie i tak musimy czekać.Odzew z allegro i innych ogłoszeń zerowy:shake:
-
O fuksie dziewczyna dowiedziała się z dogomani, nie rozumiem dlaczego nie odzywa się na wątku sama. Poczekamy zobaczymy. Tamb rezerwacja w hoteliku zrobiona? Bo przecież to już tylko 6 dni:lol:
-
Sama nie wiem. Dziewczyna, która chciała adoptować Fuksa właśnie zmienia mieszkanie i jak będzie po wszystkim ma się odezwać. Może najlepiej będzie jeśli sama się tutaj odezwie i powie co i jak. Ja osobiście doradzała bym jakiegoś mniejszego psa tym bardziej, że mieszkanie ma być wynajmowane. Z drugiej strony jak ktoś kocha psa nie ważne są metraże.
-
A mnie dzisiaj jedna osoba pytała o Fuxa/Fuksa:lol::lol::lol: Może będzie domek, ale na razie cichutko bo ja przesądna jestem;)