Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Pani mieszka niedaleko mnie osobiście zawiozę maluszka. Jak mi się coś nie spodoba to po prostu go nie zostawię. Wieczorem wynikła jeszcze jedna sprawa dzwoniła do mnie dziewczyna u której są psiaki, jej ciotka, ta która ma męża alkoholika podobno chce sobie zostawić jednego pieska, bo one takie milutkie, :angryy: Wolontariuszka twierdzi, że oni absolutnie nie nadają się na dom dla jakiegoś psa ale tez nie chce zadzierać z rodziną jeśli jutro pies zostanie adoptowany to sunia musi jak najszybciej stamtąd "zginąć", oczywiście jeśli wiecie o co mi chodzi. Adopcja musi byc przemyślana i najlepiej aby to był ktoś polecony przez dogomaniaka aby na pewno wysterylizował sunie.
  2. Szczeniaki maja około 2 miesięcy, wcinają suchą karmę nawet taką dla dorosłych psów. One mają w sobie coś z jamników, będą raczej małe. Przed chwilą dzwoniła pani z ogłoszenia z allegro chce adoptować chłopaka nie wiem czy nie jest za bardzo napalona. Gdyby wszystko było OK to zostałaby dziewuszka Jagódka, ale takich młodych suczek to ja się boję wydawać aby nie trafiły na jakichś bezmózgich ludzi. Jest dla niej szansa na wyjazd do Niemiec do sprawdzonego domu gdzie na pewno ją wysterylizują ale termin wyjazdu dość odległy bo dopiero początek kwietnia. sama nie wiem co robić. allegro mają, nie wiem czy je wystawiać gdzieś jeszcze. :shake:
  3. Przepraszam za offa ale może Wy coś doradzicie? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukam-dt-dla-2-szczeniakow-na-okolo-3-tygodnie-do-znalezienia-im-domu-131431/#post11787860[/URL]
  4. Dziewczyny i Chłopaki:evil_lol: przepraszam za offa ale zajrzycie na ten wątek może coś poradzicie, bo mnie już ręce opadają, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukam-dt-dla-2-szczeniakow-na-okolo-3-tygodnie-do-znalezienia-im-domu-131431/#post11787860[/URL]
  5. Dziewczyny bardzo przepraszam za offa ale może wy macie jakieś pomysły zajrzyjcie tutaj proszę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukam-dt-dla-2-szczeniakow-na-okolo-3-tygodnie-do-znalezienia-im-domu-131431/#post11787860[/URL]
  6. Nikt tutaj nie zagląda:shake: Sytuacja sie zaognia "wujaszek" coraz częściej wspomina o pozbyciu się szczeniaków, boję się odbierać telefon bo mam wrażenie, że będę je musiała zabrać natychmiast a nie mam gdzie:-(
  7. Nikt nie może pomóc tym maluchom?
  8. Na razie poszukam czegoś tutaj na miejscu, może ktoś się zlituje tam gdzie są naprawdę jest nieciekawie:shake:
  9. I jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images41.fotosik.pl/57/8a2b8d172298557fmed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/57/8a2b8d172298557fmed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images42.fotosik.pl/57/cc47bfec708d2547med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/57/cc47bfec708d2547med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  10. A oto słodziaki ta z białymi skarpetkami to suczka Jagódka a piesek to Misza. Pieski są zaszczepione na wirusówki i zaczipowane. Szukam pilnego tymczasu oczywiście jeśli znajdzie się odpowiedzialny dom stały to jeszcze lepiej. Mój numer telefonu podaje w pierwszym poście. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images40.fotosik.pl/57/27f9d49717c8d3e1med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/57/27f9d49717c8d3e1med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/61/3e910b25b6c2ef7amed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/61/3e910b25b6c2ef7amed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images49.fotosik.pl/61/440f6b1f6f0eace6med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/61/440f6b1f6f0eace6med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images43.fotosik.pl/61/71c8cccd0eccf5afmed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/61/71c8cccd0eccf5afmed.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  11. okolice Częstochowy. Zaraz wkleję zdjęcia
  12. Wiem, że powinnam wkleić zdjęcia ale na tym komputerze nie mam do nich dostępu
  13. Zaznaczam wątek. Na razie tylko tyle mogę.
  14. Sytuacja wygląda tak, w piątek zostały znalezione dwa szczeniaczki piesek i suczka troszkę będą podobne do jamnika na pewno będą małe. W tej chwili są w DT ale dziewczyna u której są nie jest pełnoletnia szczeniaki przebywają w jakiejś stodole tam jest jeszcze jakaś ciotka z wujkiem, który ma pewne skłonności do alkoholu odgraża się, ze jak się natknie na szczeniaki to je po prostu wywali. Boję się aby nie spelnił swoich gróźb. Ja nie moge ich wziąść do siebie bo mam swoje psy i do tego suke z 6 szczeniakami a koleżanka przyjęła szczeniaka, który zmarł na parwo więc tamten dom jest spalony. Szczeniaki zostały zaszczepione wczoraj na wirusówki i gdyby nabrały odporności mogłyby trafić do mojej koleżanki ale teraz to niestey niemożliwe. Czy jest tutaj ktoś kto mógłby sie nimi zająć przez około 3 tygodnie lub może znacie kogos sprawdzonego kto szuka szczeniaczka. Zdjęcia wkleję jak będę miała dostęp do własnego komputera. Szczeniaki przebywają w okolicach Częstochowy i najleiej aby tam tez był dom tymczasowy oczywiście jeśli znajdzie się Dt w obrębie ok 100km dowioze pieski. Mój numer telefonu 660436321
  15. Kilka dni mnie nie było a tutaj takie zmiany, oczywiście popieram pomysł kastracji Fuksa, chociaż nie wiem czy jemu się też to będzie podobało. Niestety nie bardzo mogę pomóc finansowo ale z tego co wiem na dogomaniaków zawsze można liczyć. Ile jeszcze brakuje? W sieci jestem tylko chwilowo więc bardzo przepraszam jesli znowu zniknę.
  16. Może go nie chciał zaatakować tylko zaprzyjaźnić a kot nie zrozumiał jego dobrych intencji. Trzymam kciuki aby wszyscy się dogadali
  17. Trzymam kciuki Tamb nie denerwuj się:lol:
  18. Na pewno wspaniały domek na Fuksa już czeka tylko jeszcze go nie odnaleźli:lol:
  19. I niech mi teraz ktoś spróbuje powiedzieć, że wyciąganie psów ze schroniska i umieszczanie ich w hotelikach jest bez sensu :mad: szczęśliwej nowej drogi życia Bono:lol::multi:
  20. Trzymam kciuki:lol:
  21. Słuchajcie skoro Kopi w Polsce nie może znaleźć domu to może ogłosić go za granicą?
  22. Lekarz już u niego był? Macie jakieś informacje?
  23. Fuks ty szczęściarzu:lol: Ciotki krakowskie masz boskie:lol: Muszę częściej nadawać to imię schroniskowym psom, chyba przynosi szczęście:lol:
  24. Florida z dziewczynami wróciła ale nie może nic napisać bo ma problemy z internetem. Czekajmy cierpliwie.
  25. Dziękujemy:modla::modla::modla::modla::Dog_run::Dog_run::Dog_run:
×
×
  • Create New...