ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='florida_blue']miałysmy jutro, ale Kasi nie pasuje - nawet jesli sie z nią zgramy to nie bedzie czasu pogadać. nie wiem jak Renata ma czas we wtorek... chcesz tez jechać ?[/quote] Tak, rozmawiałam z Renatą ale to było rano i umówiłyśmy się na jutro, jeśli chodzi o mnie to we wtorek też mi pasuje. Tylko dajcie mi znać. -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Florida jedziecie jutro do Tytana czy we wtorek? -
Z takimi zdjęciami to ktoś musi się w nim zakochać:lol:
-
Zaznaczam wątek
-
No nie wiem, bo ja teraz jestem na kolejnej diecie a tu mi jeszcze Fuksika limitują:lol:
-
Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.
ULKA12 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Nie chcę się wtrącać dziewczynom ale z tego co czytałam to Bono ma juz zapewniony domek ale jest problem z transportem. Z tym, że ja wolę nie zapeszać i twierdzę, że domek ma na 90%:lol: -
Przyłączam się do prośby Sally:lol:
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
To ja chciałabym to zobaczyć:evil_lol: -
Dziewczyny a zna ktoś jakiś sklep internetowy gdzie można kupic taniej mleko dla szczeniąt? Mam na odchowaniu sześć szczeniaczków kupuję u weta mleko dla nich ale niedługo zbankrutuje puszka 300g kosztuje 42 zł a jedna na tydzień nie wystarcza one rosną i będą potrzebowały więcej mleka a mnie po prostu na tak drogie nie stać.
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
ULKA12 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakieś zmiany u Amika? Wolontariusze mogą działać w schronisku? -
To ostatnie faktycznie najlepsze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ktoś się przewrócił?? dziewczynki wklejajcie wszystkie zdjęcia jakie macie ja nie mogę się na niego napatrzyć:loveu:
-
Osobiście mam pitbulla red nosa, oczywiście to kundel w typie wymienionej przeze mnie rasy. I tu pierwsza sprawa kup psa z rodowodem i nie daj sobie wmówić, że to pies kolejny z miotu i on metryki nie potrzebuje lub nie opłacało mu się wyrabiać. każdy rasowy pies musi mieć metrykę w przeciwnym razie to po prostu kundelek w typie danej rasy. Nigdy nie będziesz wiedzieć co z niego wyrośnie i jaki charakter będzie miał pies. Moj np jest bardzo bojaźliwy, szczęście dla mnie, że jego strach nie powoduje agresji ale i tak mogło być. Psy tych ras są wspaniałe oddane, kochają całym sercem i napewno kolejny pies tez będzie tej rasy ale będzie rodowodowy lub zabiore jakąs bidę ze schronu. Ale trzeba tego psa uczyć, wychowywać nie bić nie zastraszać. te psy są bardzo pamiętliwe trzeba się liczyć z tym że do innych psów moga być agresywne i zapobiegać. Natomiast do ludzi sa po prostu kochane. Na twoim miejscu nie kupowałaby teraz psa skończ studia, znajdzi dobra stabilną pracę i wtedy pomyśl o psie tej rasy. jeśli chcesz psa natychmiast weż jakiegos fajnego malego kundelka ze schroniska, ktory vbędzie cię kochal całym sercem a ty nie bedziesz musial się bać swojego psa bo jesli ty się boisz swojego psa to dobrze na pewno nie bedzie.
-
Teraz jak się na dworze zimno zrobiło to Fuks pewnie leży w ciepełku i śni o swoim nowym domku:lol:
-
W takim razie pozostaje się cieszyć, że Kopi do takiego domu nie trafił.
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
On ma na imię Tytan, to tak w kwestii formalnej:evil_lol: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Z tego co pisała Florida ostatnio z allegro było tylko 60zł. -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Przypominam o Tytanie. -
Dziewczyny byłam na stronie z podkładami. Ceny są rewelacyjne:multi:
-
Dogo a jakie Ola podała przyczyny? Najlepiej podeślij mi link do wątku Kojaka.
-
Z tego co wiem to Tamb nad tym pracuje:lol:
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']zróbcie allegro cegiełkowe - to często jedyne źródło finansowania...[/quote] Allegro już jest, ale Florida zmień zdjęcia te co są tam teraz nie robią TAKIEGO wrażenia jak te, które umieściłaś teraz. -
miska tylko nie to:shake: Popytaj po hodowlach o pety, pieski z metryczką ale nie przeznaczone do wystawiania ani do rozmnażania. Nie kupuj od pseudo hodowców nie nakręcaj tego:shake:
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Ja pier.... czegoś takiego jeszcze nie widziałam:shake: A jak idzie sprzedaż cegiełek na allegro?? Nikt go na DT nie weźmie pozostaje hotelik najlepiej przy lecznicy z fachowa opieką.