Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Smsa dostałam, serdecznie dziękuję, na wzory dokumentów ciągle czekam.
  2. Czekam teraz na namiary na nowy domek dla suni i wzory dokumentów adopcyjnych.
  3. Niestety nikt do mnie dzwonił w sprawie adopcji Fuksa:shake:
  4. Serdecznie dziękuję za pomoc:loveu: Teraz pozostaje tylko sprawdzić domek. Oczywiście bardzo bym chciała aby zamieszkała w Zawierciu, mogłabym ją odwiedzać:lol:
  5. A tutaj zdjęcia suczydła [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images36.fotosik.pl/73/aac06fe044254605med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/73/aac06fe044254605med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images47.fotosik.pl/77/448b4afc16c992b7med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/77/448b4afc16c992b7med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images36.fotosik.pl/73/e342320e940e7bf7med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/73/e342320e940e7bf7med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images48.fotosik.pl/77/ed9d93a5e2c88153med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/77/ed9d93a5e2c88153med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images42.fotosik.pl/73/c2d922f96d194be9med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/73/c2d922f96d194be9med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  6. Ma ktoś link gdzie można obejrzeć naszego gwiazdora??
  7. Tamb, ty jędza???:evil_lol: Mówią, że cel uświęca środki, a Twój cel jest na pewno szczytny:lol:
  8. Dziekuję jutro będą zdjęcia. Niestety w tej chwili nie mogę się dostać do swojego komputera a tam mam jej zdjęcia.
  9. Fuks, przymilak szuka domu. Ten pies w stosunku do człowieka to anioł, niestety chyba za bardzo lubi polować. A troszkę ogłady na pewno mu się przyda szczególnie na spacerach.
  10. Przypominam się. Naprawdę nikt tutaj nie lubi basetów????
  11. Cuda, cuda, cuda. Szkoda tylko, że aby otrzymać taki efekt ten pies musiał tyle wycierpieć i dopiero interwencja fundacji go ocaliła. Okazuje się, że odrobina dobrej woli byłego "właściciela":mad:, a pies uniknąłby tylu cierpień.
  12. Przepraszam, że tutaj ale tu jest największy ruch. tak jak w temacie szukam kogoś kto zajmuje się adopcjami basetów. Do oddania jest sunia basetka ma 2 lata z hodowli ale nie wiem czy ma metrykę czy nie, podobno może mieć. Nie była przeznaczona do hodowli bo ma krzywy ogonek i miała jakiś niedobór witamin czy nadmiar? Przepraszam za chaotyczność mojego postu ale trochę dzisiaj nie myślę:oops: Jej pan jest zdecydowany ją oddać. Szukamy dla niej cudownego domu, NAJLEPIEJ Z OKOLICY CZĘSTOCHOWY LUB KATOWIC
  13. SUPER:multi::multi: Dziękuję wszystkim za wsparcie:lol:
  14. Sally nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi w Twoim poście i skąd to rozżalenie? Nie chodzi aby Fuks mógł robić WSZYSTKO. Chodzi o to aby był traktowany jak członek rodziny, aby mu dano prawo do popełnienia błędu,żeby nie był strofowany na każdym kroku. A jeśli chodzi o szkolenie to trzeba go nauczyć przede wszystkim chodzenia na smyczy.
  15. Bardzo proszę o deklaracje wpłat na kastracje Fuksa.
  16. Dziewczyny nie załamywać się, już i tak dużo czasu stracone. Trzeba zrealizować następny punkt programu czyli kastracja Fuksa. Tamb napisz jeszcze raz ile to ma kosztować. dziewczyny, które deklarowały wpłaty na hotel Fuksa czy mogę liczyć, że te pieniądze przekażecie na kastrację Fuksa? Proszę o deklaracje.
  17. Szkoda, że to dom nie dla Fuksa ale czasami tak się zdarza:shake: Po prostu szkoda, ale na pewne rzeczy nic się nie poradzi.
  18. Ja nic nie wiem, już nie mam paznokci z nerwów:cool3:
  19. Napięcie sięga zenitu...
  20. Za różne dziwne rzeczy już trzymałam kciuki więc mogę i za to:diabloti:
  21. A piątek już blisko
  22. Takiego pieska w Myszkowie na pewno nie było i nie ma przynajmniej do dzisiaj.
  23. Ja wiem, że allegro cegiełkowe może zrobić tylko jakaś organizacja. Osoba prywatna nie, ale może się mylę.
×
×
  • Create New...