Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Lora nadal szuka domu. Najlepiej aby był on z okolic Zawiercia, Częstochowy lub Katowic wspaniale by było gdyby miał juz jakieś doświadczenia z basetami. Sunia ma się dobrze, jutro będzie miała zdjęte szwy po sterylizacji i jest gotowa do pójścia do nowego domu.
  2. Czy Fuks ma dom tego nie wiem. Prawdopodbnie dzisiaj to się rozstrzygnie, mam nadzieję, że jednak pojedzie do domku. W poprzednim poście choddziło mi o to, że w danej chwili zdrowie psa Tamb było ważniejsze niż adopcja Fuksa
  3. Przepraszam za offa ale zajrzyjcie tutaj koniecznie to też się klasyfikuje na tą stronę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nefretette-lysy-szkielet-onka-czy-grzywacz-chinski-134613/index3.html[/URL]
  4. Trwa tutaj jałowa dyskusja za czy przeciw a może koleżanki pomogą znaleźć tymczas dla tej suni. Ona potrzebuje pomocy prawdziwej nie wirtualnego klepania w klawisze http://www.dogomania.pl/forum/f28/nefretette-lysy-szkielet-onka-czy-grzywacz-chinski-134613/index3.html
  5. Przepraszam za offa ale zajrzyjcie tutaj, może coś doradzicie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nefretette-lysy-szkielet-onka-czy-grzywacz-chinski-134613/index3.html[/URL]
  6. na razie zaznaczam wątek i rozsyłam go dalej
  7. Fuks wcześniej czy później znajdzie dom to wspaniały pies i ktoś to w końcu zauważy. Teraz najważniejsze jest zdrowie psa Tamb. Trzymamy za niego kciuki aby się wykaraskał z choroby.
  8. I co się dzieje? Wiadomo coś?
  9. Nie organizujecie tego typu kursu bliżej Częstochowy lub Katowic? jakie uprawnienia daje ukończenie takiego kursu?
  10. Niestety wizyta musiała zostać przeniesiona na jutro. Pies Tamb poczuł się gorzej i musiała przy nim czuwać. Więc kciuki dalej proszę trzymać i proszę nie oszukiwać tylko mocno zaciskać:diabloti:
  11. Szczegóły na pewno będą ale troszkę później nie chcę zapeszyć. Po prostu trzymajcie kciuki :lol:
  12. Zobaczcie jaki ma opuchnięty pyszczek. Jej potrzebna jest dobra opieka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images37.fotosik.pl/86/f2d3249cc585032a.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/86/f2d3249cc585032a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images37.fotosik.pl/86/53362941dfabda3f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/86/53362941dfabda3f.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  13. Dziewczyny w naszym schronisku jest suczka coli na 99% załatwimy jej miejsce w dobrym domu w Niemczech ale to będzie możliwe dopiero w maju jak na razie suczydło leżało kilka dni przy drodze potrącone przez samochód w końcu ktoś się zlitował i przywiózł ją do schroniska niestety opieka w schronisku jest niewielka suczkę widział lekarz dał coś przeciwko bólowego i na tym koniec. Szukam dla niej DT na okres rekonwalescencji sama niestety nie mogę jej zabrać a na hotel mnie nie stać:shake:. Zabrałabym ją jak tylko znajdziemy transport do Niemiec w schronisku może tego n ie doczekać:-(Suczka jest w okolicach Częstochowy. Zdjęcia dodam za chwilę. ZDJĘCIA NA NASTĘPNEJ STRONIE
  14. Nawet nie kraczcie w ten sposób:shake::shake:
  15. Akurat to jest normalne. Ci którzy naprawdę pomagają zwierzętom nie mają czasu snuć spiskowych teorii. Ja już nie zwracam uwagi na takie zaczepki po prostu robię swoje.
  16. Lora już po sterylizacji. Teraz szukamy domu stałego blisko Zawiercia. Tutaj suńka tuż po zabiegu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images46.fotosik.pl/89/f9657ec801751c0amed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/f9657ec801751c0amed.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  17. Dziękuję Weszka:lol:
  18. Zdjęcia powalające. Czy wy go czeszecie przed każdą sesją?
  19. Ale się cieszę, że Fuks ma tak wspaniałych przyjaciół:multi::multi::loveu:
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/66/a6b25fbffe59b16d.jpg[/IMG][/URL] Dasza trafiła na kojce ogólne, w tej chwili siedzi z owczarkiem niemieckim, nie ma możliwości wybiegu jej kojec to wąski boks, w którym stoii jedna buda. Jak jeden pies stoi przed budą to drugi musi stać na dachu budy bo nie ma więcej miejsca. W schronisku panuje przepełnienie i tylko patrzeć jak im tam jeszcze kogoś dołożą. DT potrzebny natychmiast. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/70/80d1696ea8e64b8d.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL]
  21. Proponuję abyśmy zamknęli temat kastrować czy nie bo i tak, że tak to ujmę jest już "po ptakach":evil_lol: Teraz należy skupić się na znalezieniu odpowiedniego domu dla Fuksa i tylko to się w tej chwili liczy.
  22. na razie tylko zaznaczam i podnoszę bidaka do góry
  23. Trzymam za niego kciuki
  24. Sedalin raczej sie nie sprawdzi nawet jeśli uda sie go podać to zanim zacznie dzialać sunia może uciec.
×
×
  • Create New...