Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Ostatnie zdjęcie cudne, trzeba mieć refleks. A Sevenek jak zwykle pięknie pozował:loveu:
  2. Mam chętny domek na młodziutkiego pekińczyka lub pekinke. Domek jeszcze do dokładnego prześwietlenia. Proszę o kontakt na pw.
  3. Piękny Bari szuka domu.
  4. Zaznaczam wątek, nie mam siły brnąć przez niego teraz ale jutro się do tego zabiorę:lol:
  5. A więc obiecana relacja z adopcji. Sunia Luka teraz ma na imię Deisy. Mieszka w Katowicach w bloku, w domku mieszka rodzinka z dwiema córeczkami. Dziewczynki są bardzo grzeczne i podpytywnane co można robić ze szczeniaczkiem udzielały prawidlowych odpowiedzi:lol: czego nie należy robic ze szczeniakiem też wiedziały. Sunia mieszka niedaleko olbrzymiego parku (teren chorzowskiego zoo, wesołe miasteczko) kto zna okolice ten wie o czym mówię. Na Deisy czekało nowe posłanko, obróżka, zabawki oraz karma dla szczeniaków. Na naszej klasie pani zamieszcza jej zdjęcia, dostaje smsy jaka sunia jest grzeczna i wspaniała:loveu:. Tego samego dnia do swojego domu trafil również Dżeki teraz Lucky:loveu: mieszka w Zabrzu-Zalew są tam olbrzymie tereny leśnie gdzie można spacerować. Piesek trafił do państwa z 23 letnią córką, właściwie to ona jes prawną opiekunka psiaka. Panstwo mieli poprzednio shitshu niestety mial jakąs wadę genetyczną i dostal okropnego paraliżu, byl leczony, niestety nie udało sie i piesek musiał zostać uśpiony. Państwo długo dochodzili do siebie po tym zdarzeniu wreszczie po 2 latach zdecydowali się wziąść kolejnego psiaka i wybrali wlaśnie naszego dżekusia. Pani juz do niego mówiła per synuś:lol:. Będzie tam na pewno szczęśliwy. Mam zdjęcia z nowych domków niestety zostawilam aparat w pracy i zdjęcia wkleje dopiero po niedzieli. Jednym słowem jak na razie sielanka. :loveu::loveu::loveu:
  6. Szczeniaki juz w nowych domach. Luka teraz ma na imię Daisy a Dżeki to Lucky. Jutro zdam szczególową relację bo dzisiaj nie mam już na nic siły i idę spać:multi::multi::multi::multi:
  7. Dziewczyny trzymać kciuki, jak wszystko pójdzie dobrze to szczeniaki mają domy jeden w Katowicach a drugi w Zabrzu ale to jeszcze nic pewnego bo nie było wizyty przedadopcyjnej.
  8. Szukamy intensywnie domu.
  9. Netka i co tam dobrego u Bajeczki słychać?
  10. Wie ktoś, kto ma szczeniaki zaszczepione na wirusówki a jest ze śląska, lub okolic Opola? Może chociaż one by znalazły domek?
  11. I na dobranoc jeszcze podnosimy do góry.
  12. Dzwoniła pani w sprawie adopcji Dżekiego. Wszystko wspaniale do momentu jak powiedziała, że poprzedni piesek odszedł jakieś 3 tygodnie temu na jakąś wirusówkę, oczywiście był leczony ale nie dali rady. I tu zaczynają się schody wet. powiedział, że jak zdezynfekują mieszkanie to można wziąść innego pieska. Zdezynfekowali jakimś środkiem ze szpitala ale moim zdaniem to za mało. Psy są jeszcze nie szczepione. Ktoś wie ile czasu od szczepionki można oddać w takie miejsce malucha i czy wogóle? Pani chce poczekać ile to będzie konieczne, ale przeciez nie pół roku. Co o tym myslicie?
  13. Dostałam informacje na pw, że szukacie kogoś do wizyty przedadopcyjnej. Niestety nie będę mogła pomóc, ja mieszkam w okolicy Częstochowy. Racibórz to niestety za daleko:shake:
  14. I jeszcze Dżeki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images40.fotosik.pl/107/b0b1114569c3cdf2med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/107/b0b1114569c3cdf2med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images44.fotosik.pl/112/8ffb585e032a5ae9med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/112/8ffb585e032a5ae9med.jpg[/IMG][/URL][/URL] Luka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images38.fotosik.pl/108/1feddc9f464026b5med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/108/1feddc9f464026b5med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images38.fotosik.pl/108/db67ba5bba0e9076med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/108/db67ba5bba0e9076med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images38.fotosik.pl/108/e0e525f7233b6ebemed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/108/e0e525f7233b6ebemed.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  15. Nowe zdjęcia maluchów. To duże białe i kudłate to mój drugi tymczasowicz. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images43.fotosik.pl/111/0d602096b24158e9med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/111/0d602096b24158e9med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images38.fotosik.pl/108/6a01d528b8bd8ac2med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/108/6a01d528b8bd8ac2med.jpg[/IMG][/URL][/URL] Dżeki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images48.fotosik.pl/112/ca8aadd16b7fdd5amed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/112/ca8aadd16b7fdd5amed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images40.fotosik.pl/107/3c2d9f06562e6d16med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/107/3c2d9f06562e6d16med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images46.fotosik.pl/112/715eb18ebdf39582med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/112/715eb18ebdf39582med.jpg[/IMG][/URL][/URL] Za chwilę wstawię resztę zdjęć.
  16. Allegro mają ale żadnych innych ogłoszeń. Ja nie umiem tego zrobić:oops: Zaraz wstawię nowe zdjęcia.
  17. ile dokładnie mają nie wiem. Jedzą samodzielnie myślę, że około 8 - 9 tygodni. Zdjęcia bedą nowe, już zrobiłam psiaczki wyszły na nich słodko musi sie w nich ktoś zakochać. Jeszcze z tydzień mogą u mnie być ale co potem?
  18. Bo to cwane psy są, gryzą moje kapcie zawsze za moimi plecami:evil_lol:
  19. Te potffory zeżarły mi kapcie:mad: To kolejna para unicestwiona przez szczeniaczki, a już się tak pilnuję gdzie je zostawiam :shake::lol:
  20. A ja dostałam przed chwila mmsa i omało zawału nie dostałam, leży bidna Bajka w ubranku jak po operacji już miałam czarne wizje przed oczami, na szczęście weszłam na forum i doczytałam:evil_lol: a co do ludzi związanych z adopcjami psów to jest dwa w jednym, bo z jednej strony pomaga się bezdomniakom a z drugiej ilu ja wspaniałych ludzi przez to poznałam:lol: Myślę, że Bajka szybko dojdzie do siebie pod taką opieką, i za dwa miesiące to będzie po prostu inny pies:loveu:
  21. Tak, Linda teraz Bajka pojechała wczoraj do nowego domu u netki. Wieści są pomyślne mam nadzieję, że ona sama napisze tutaj coś więcej na temat zachowania Bajki w nowym miejscu.
  22. Malcy rozrabiają na całego, są wspaniałe, niestety ja cierpię na chroniczny brak czasu:shake: Wczoraj przesiedziały cały dzień same w klatce, nie mam czasu ich właściwie socjalizować. A przecież wszyscy wiedzą jakie to ważne. To nie będą duże pieski w sam raz do bloku, do czyjegoś łóżka:lol:
  23. I na dobranoc podnoszę maluchy, może jutro szczęście się do nich uśmiechnie i ktoś będzie chciał im dać dom.
  24. Kuleczki faktycznie śliczne ale bardzo szczekliwe:cool3: szczególnie piesek potrafi drzeć się jak opętany, ale faceci tak podobno mają:evil_lol:
×
×
  • Create New...