Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Słuchajcie Ci ludzie, którzy adoptowali Fuksa wysłali mi smsa.:crazyeye: Podziękowali za Fuksa, wychwalili jego zalety. Podobno jest wspaniały, (mnie akurat o tym nie muszą przekonywać:lol:) Całą noc ładnie przespał, nie miał żadnej wpadki, jest już po kąpieli i szczotkowaniu i dał ze sobą zrobić wszystko. Nie wiem jak wy ale ja byłam zaskoczona, (mile) że im się w ogóle chciało do mnie pisać, ale o czymś to świadczy, coś czuję, że To jest ten dom. Tamb jeszcze raz dziękuję tobie za znalezienie cudownego domu. Dziękuję również wszystkim tym, którzy pomagali w hotelu, wyprowadzali na spacery, rozpuszczali drobiowymi żołądkami, trzymali kciuki i wspierali Fuksa dobrą myślą.:Rose::Rose::Rose:
  2. Ja z zasady jestem abstynentką ale z TAKIEJ okazji mogę wypić:multi::multi::multi:
  3. Super, że wszystko tak szybko udało się załatwić. Teraz tylko nowy domek prosimy o zdjęcia, duuuuuuużo zdjęć:lol:
  4. Gosia faktycznie napisz o tym w tytule
  5. Na wszystko przyjdzie czas, na dom Fuksa również.
  6. Fuks trzymam za Ciebie kciuki, ten dom musi gdzieś być:shake:
  7. Jajka spożywano w hurtowych ilościach i nikt ślicznotki nie wypatrzył:lol:
  8. Ja miałam się nie odzywać, ale nieśmiało przypominam, że dzisiaj nie było jeszcze żadnych zdjęć:mad::lol:
  9. Szukamy domu, ciągle:shake:
  10. [quote name=':: FiGa ::']Dodam też, że chodzić powinna po czerwonych dywanach, spać w swoim prywatnym łożu z baldachimem i jadać w złotych miskach :evil_lol: I do innego domu jej nie wydam :evil_lol: Ostatecznie może zostać u mnie, tylko zrobię coś z rodzicami :loveu: [w innym wypadku to oni zrobią coś ze mną :diabloti:][/quote] W 100% zgadzam się z tym, takiego domu nam trzeba:lol:
  11. Ona już tyle w swoim życiu przeszła, że teraz ten wymarzony domek powinien być ze złotymi klamkami:evil_lol:
  12. Najcudowniejsze w psach jest tto, że szybko zapominają i pomimo wszystko kochają człowieka
  13. Witaj Pajuniu, dopiero teraz zauważyłam wasz wątek:lol: Gratuluję założenia Fundacji, będę często tutaj zaglądać. Pozdrawiam Ula:lol:
  14. A do bidulki nikt nie zagląda:shake:
  15. Figa, uważaj ona się bardzo szybko uczy, potem będziesz ją musiała co noc smyrgać.:evil_lol: Jak tam rana po sterylce lepiej?
  16. Przypominam o Lindzie
  17. Przepraszam za offa ale zajrzyjcie tutaj, może macie dom dla niej? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-linda-prosi-o-dom-135227/index2.html#post12118578[/URL]
  18. Strasznie sie cieszę, że im się udało. :lol: I jeszcze prośba zajrzyjcie na ten wątek może znacie kogoś kto szuka akurat takiego psa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-linda-prosi-o-dom-135227/index2.html#post12118578[/URL]
  19. Linda się przypomina. Trzeba się spieszyć bo w schronisku w którym przebywa z reguły nie zwraca się uwagi komu wydaje się psa.:angryy:
  20. Sunia była u mnie tylko jedną noc a podbiła serca wszystkich domowników a jest to niełatwe bo u mnie czasami jest sporo psów a rodzinka nie patrzy na to zbyt przychylnie:evil_lol: więc stwierdzenie mojej mamy po co się tak spieszyć niech zostanie trochę u nas o czymś świadczy. Sunia ładnie zostawała sama niczego nie zniszczyła, zachowuje czystość. Co do rany po sterylce jest trochę duża bo lekarz musiał usunąć guzka, który był przy sutku, teraz należy tylko obserwować. Trzymam za nią kciuki i za szybkie znalezienie domku stałego. Wklejajcie dużo zdjęć to chociaż oczy nacieszę:loveu:
  21. Spinka Cola jest z tego samego schroniska co Diuna, tylko nie wiem czy to colak czy shelti? W razie czego możesz podawać kontakt na mnie.
  22. Ja akurat mam dobre wspomnienia ze współpracy z Niemcami. Wszystkie psy, które tam pojechały pojechały poprzez fundacje, również zajmującą się dobermanami, fundacja pokrywała wszystkie koszty, hoteliku, transportu, szczepienia i paszportów. Po jakimś czasie dostawałam zdjęcia psów w nowych domach. Niestety tutaj już moja wina:oops: nie wstawiałam ich na poszczególne wątki bo po prostu nie miałam na to czasu. Przypuszczam, że jest więcej takich osób i może stąd to wrażenie, że po wywozie psa do Niemiec wątek się urywa. Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tej współpracy i gdy tylko będzie taka potrzeba pewnie znowu poproszę kogoś o pomoc w znalezieniu domu za granicą.
  23. Kurcze, też mam ograniczony dostęp do komputera i troszkę mnie tutaj nie było. Miałam nadzieję, że Fuks już w swoim domu ale cóż:shake:. Szukamy dalej domu.
  24. Kurcze, może jestem niepoprawną optymistką ale wciąż mam nadzieję, że ci ludzie się odezwą i będą mieli dobre wytłumaczenie i będzie ten wytęskniony dom
×
×
  • Create New...