Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. o mojej :lol:, ale chodziło mi właśnie o gabaryty...
  2. I ja życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Cerberka! [URL]http://images37.fotosik.pl/50/4bd13a1d292371b2.jpg[/URL] hihi, my też tak z Megową lubimy. Tylko z 11kg liskiem raczej łatwiej...:lol:
  3. aj aj....piękny ten CP....:loveu: ależ harce :) [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/37-28.jpg[/URL] - to jest rewelacyjne :evil_lol: [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-61.jpg[/URL] ślicznaaa :loveu: Mizianka dla Sajdi:)
  4. [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_2420.jpg[/url] ten portrecik jest cudny :loveu: prosimy o więcej :cool3:
  5. [quote name='Asiaczek']Oj, mam jeszcze masę fotek do wstawienia... Jeszcze się znudzicie małymi baskami...:evil_lol: Pzdr.[/quote] Nie ma takiej opcji!
  6. [quote name='Asiaczek']Wczoraj wieczorem i dzisiaj do ok. 13.00 nie miałam dostępu do Netu. Dlatego dzisiaj, żeby trochę rozruszać Galerię, wstawiam dowcip, który ostatnio słyszałam. Mnie się podoba...:lol: [SIZE=3][COLOR=Indigo][B]Nad jezioro przyjechał facet w nowym, złotym samochodzie. Wyciągnął z bagażnika złoty ponton i złota wędkę. Napompował ponton złotą pompką i wypłynął na jezioro. Zarzucił wędkę, po chwili złoty spławik zanurzył się, a facet wyciągnął słotą rybkę. Była tak mała i mizerna, że postanowił ją wrzucić z powrotem do wody. Jednak rybka w ostatniej chwili mówi do niego: - A co z trzema życzeniami? - No dobra, niech będzie. [COLOR=Magenta]Mów, ale szybko![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_19.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_20.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_1.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif[/IMG][/URL] Pzdr.[/quote]Haha, dobre! :evil_lol:
  7. chyba Ci zazdroszczę, że już masz ferieeee.. :eviltong: ja od 1 lutego. oczywiście jestem chętna na fotki :multi: super, że z Dianką już w porządku :)
  8. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000021.jpg[/IMG]
  9. C.D. naławkowa [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000016.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000018.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000017.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000019.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000020.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Iwona1984'][URL="http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000008.jpg"]http://pl.fotoalbum.eu/images1/20080...6/00000008.jpg[/URL] heheh ale znudzona :smile:[/QUOTE] [quote name='anetta']Zmęczyła się no bo ileż można :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]znudzona, zmęczona...a to dopiero początki :evil_lol: kaczucha [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000011.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000012.jpg[/IMG] i Lis nadrzewny [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000014.jpg[/IMG] naławkowy... [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000015.jpg[/IMG]
  11. zabójczych fotek nadal brak, zaspany lisek, usadzony na fotelu nie jest zbyt dobrym modelem. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000010.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000009.jpg[/IMG] wielce utrudzona pozowaniem, położyła się.. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000008.jpg[/IMG] no i po sesji. :cool1:
  12. jeest :multi: są fotki :) i jakie śliczne :loveu: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_2332.jpg[/url] no rewelacja....:mdleje:
  13. [quote name='jbk']To dlatego, że Sajdunia jest cudowna :)[/quote] oj tak:loveu::loveu:
  14. [quote name='bila1']tytuł zabójczy:evil_lol: ino, że z tym nowym miałam nadzieję na nowe, zabójcze fotki:mad:[/quote] pogoda beznadziejna...:cool1: lis ciągle w jednej pozycji - śpiii...więc zabójczych fotek brak.:eviltong:
  15. [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/32-39.jpg[/url] przeurocze :loveu::loveu::loveu: Jamnicze, uwielbiam Twoje fotki - wraz z opisami są po prostu świetne!
  16. http://www.e-corgi.pl/dogo/s36.jpg cuuuudna :loveu: http://www.e-corgi.pl/dogo/s38.jpg to jest rewelacyjne :evil_lol:
  17. [quote name='Asiaczek']Nie przepychać się, tylko dawać nam tu szybciutko wyjaśnienie, co to za latająca gęś wyścigowa z naszej Megi! No, tak raz-dwa!!! Pzdr.[/quote] No, proszę Iwonko, wyjaśnij.:eviltong:
  18. [URL]http://img504.imageshack.us/img504/219/resizeofimg0185ck3.jpg[/URL] DGM w tle :razz:
  19. [quote name='Iwona1984']krwiożercza bestia Megi i biedny niewinny Kentakus :evil_lol:[/quote]pffffff.......:eviltong:
  20. [quote name='Asiaczek']MEGA Lis - OK, a skąd Dzika Gęś Wyścigowa...?:lol: Pzdr.[/quote] [quote name='bila1']MegaLis? DzikaGęś? :crazyeye: wczoraj oglądałam zdjęcia liska, co to chodzi koło drogi, cichuteńko... Ej! co to za chwyty marketingowe!??:diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol: Tak jak pisałam, pomysłodawcą drugiej części tytułu jest mój manager Iwona, więc do niej proszę składać zażalenia:diabloti:
  21. [quote name='RCookie']Pisząc wiosna miałam na myśli taki punk kulminacyjny wiosny :cool3:. Jak już wszystko jest zielone :loveu:.[/quote] Nooo taka ewentualnie może być.:cool3: [quote name='Talia.'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000024.jpg[/URL] śliczne:loveu::loveu::loveu: A Ty Lisiczkowej szyje wyciągnęłaś, że tytuł zmieniłaś?:razz::evil_lol:[/quote] Tą uroczą nazwę [I]Dzika Gęś Wyścigowa[/I] to Iwona wymyśliła..:evil_lol: a posty sobie skaczą, jak chcą:cool1:
  22. [QUOTE]Staram się namówić mamę na nowy aparat, ale kiepsko mi to wychodzi :-(.[/QUOTE] A może ten da się naprawić? Chyba, że to jakiś poważny błąd - droga naprawa, mało opłacalna? śliczny ten bannerek dla Pusiakowej :loveu:
  23. Jeest :multi: foteczki ślicznej panienki :loveu: [url]http://images26.fotosik.pl/315/8c20ed4e7a90758e.jpg[/url] bardzo ładnie jej we fiolecie :loveu: [url]http://images48.fotosik.pl/50/db6c1159412f4cb4.jpg[/url] :evil_lol: super!
  24. [quote name='RCookie']Ja bym już chciała wiosnę albo wakacje :loveu:.[/quote]Wiosny jakoś nie lubię..:lol: przedwiośnia szczególnie. Ale lato i wakacje jak najbardziej!:multi::evil_lol: [quote name='jamnicze']Też tak uwielbiam :loveu:, niestety nad morzem o taka pogodę trudno :shake:. U nas zimy są do ...luftu :angryy:[/quote] Zapraszam na południe :)
  25. Widziałam Sajdunię pomocnicę! Super! :loveu:
×
×
  • Create New...