-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[IMG]http://i43.tinypic.com/21k056w.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1o1x1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/znn0wy.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/117qkhd.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/ulfzt.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i43.tinypic.com/34pkzh0.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/286smeo.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/25gh477.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/jugzgl.jpg[/IMG] I z serii łapania ciasteczek :lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/2rdwara.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Noooooo, rzeczywiście, nie wymigasz się od sesji...:lol: Pzdr.[/quote]:) wreszcie się ładna pogoda zrobiła...tylko pod nogami..masakra..woda, błoto...nie wiem jak jutro na wystawie te psiaki na sioo będą wychodzić.:lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/312zslx.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1zyyj48.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/r73mtf.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2wf62jm.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/11rrs6p.jpg[/IMG]
-
[quote name='_ChiQuiTa_']Nie wiem, raczej nie :( Za bardzo nie mam się do kogo doczepić i jeszcze opiekuje się psem. Taki DT tylko że nie u mnie w domu i troszkę zalatane z tego względu jestem bo pies totalne ADHD...[/quote]Rozumiem...szkoda..:-(
-
O tak, wreszcie zrobiła się ładna pogoda.. :loveu: [B]ChiQuiTa[/B], będziesz może w weekend na wystawie w Rzeszowie ? :lol:
-
cześć i czołem..:razz: ja słyszę mojego pochrapującego po spacerze psa....:eviltong:
-
:mdleje: ale tu czarny humor...:evil_lol:
-
[quote name='dog_master'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/28212.html"]Cambel&Megi[/URL], czy do tego plecaczka wejdzie Ci Nikoś z podpiętym tele czy tylko luzem z boku np.? ;> Kurczę, fajny... ;p Ale pewnie się nie zmieszczę [jakieś body + 50-200 + coś jeszcze pewnie...][/quote] Już mam plecak.:multi: Wrażenia b.pozytywne:lol:, niby malutki, ale spokojnie zmieści body+tele (większe podpięte tele też zmieści ;)) i "coś jeszcze" też wejdzie. Przy [URL="http://www.jpa.com.pl/UserFiles/Image/eye/mtt/srodek.jpg"]tym[/URL] ułożeniu faktycznie coś z góry mogłoby wypaść, ale ta pierwsza klapa jest sztywna i zabezpiecza ...:) [nie da się aż tak jej odchylić, jak na tym zdjęciu...). Jak dla mnie super.:multi:
-
[quote name='hanik']Weż ze kłódeczkę*jakąś*zamontuj:evil_lol: U mnie na plecach trudno wyjąć sprzęt po trzeba górę odgiąć, żeby go wyjąć ... Ale jak ktoś będzie bardzo chciał to może odciąć szelki albo poderżnąć*mi gardło w pustej uliczce :evil_lol: Na zdięciach mojego plecaka komora dolna wyrażnie odcina się od górnej w rzeczywistości zupełnie tego niewidać... Ot taki skromny nieprzewidywalny czarny plecaczek gdyby nie chamska metka z boku z napisem fotolab :diabloti: Na 100% zostanie zamalowana czarnym flamastrem. Myślę, że te kieszonki tam nie są na stałe, można je regulować... Bez sensu by było gdybyś nie mogła wsadzić aparatu z podpiętą długą lufą :roll: Jeśli tak jest jak przypuszczam to oprócz body z lufą*powinnaś wsadzić ze dwa krótsze obiektywy... Gorzej z innymi przydasiami bo gdzie je upchać, no i brak mocowania statywu gdybyś*chciala się udać*na jakiś wspólny nocnyplener... No ja często na wędrówki zabieram Figla Więc jeszcze dochodzi butelka z psią wodą i wodą*dla mnie... Choć*na bardzo długie już zabieram rower z przyczepą więc statywy i takie tam jadą z Figlem w przyczepie :evil_lol: Tak w^ęc sobie radzimy z torbą fotograficzną*na kółkach :evil_lol: [URL="http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=PbV2OroI6e4"]YouTube - mój foks Figiel[/URL][/quote]Haha, tak też pewnie trzeba będzie zrobić.:evil_lol: Racja, w takiej sytuacji i moja kłódeczka nie pomoże...:cool1: Dokładnie, jest tam kilka tych pasków, z których można tworzyć przegródki dowolnej wiekości, jak komu odpowiada....;) Super rozwiązanie z tą przyczepą.:razz: Swoją drogą rewelacyjny psiak...:loveu: ...z niecierpliwością czekam na kuriera.
-
[quote name='RCookie']Zamiast tak się chwalić, jakieś zdjęcia byś pokazała :eviltong:. [/quote]Mam trochę testowych, ale już dziś nie chce mi się wrzucać..:lol: jutro na pewno coś wstawię. :) [quote name='Iwona1984']juz sie teraz nie wymigasz z sesji:diabloti: dla Kicia[/quote]spoko tylko w jakichś normalnych warunkach a nie po fffpółdo czwartej.
-
[quote name='dog_master'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/28212.html"]Cambel&Megi[/URL], czy do tego plecaczka wejdzie Ci Nikoś z podpiętym tele czy tylko luzem z boku np.? ;> Kurczę, fajny... ;p Ale pewnie się nie zmieszczę [jakieś body + 50-200 + coś jeszcze pewnie...][/quote]Jeszcze go nie mam, jutro kurier powinien go przynieść....:) wtedy napiszę co i jak. Ale ten mój zestaw zmieści się na pewno....z tym, że moje tele jest krótkie, odrobinę większe niż kitowy Nikkor, a może nawet takie samo...:lol:
-
[quote name='hanik']No ten mniejszy u mnie odpada ze względu na grip... Ale plecaczki wyglądają solidnie... jakoś nie mam przekonania do modelu z klapką chyba latwiej z nich wydobyć aparat lub obiektyw, niekoniecznie przeze mnie ale np. przez złodzieja.... Choć powiem , że gdyby były duże w tej cenie to może bym się skusila na taki model... Muszę*powiedzieć,*że jestem zadowolona i ten mój plecak też wygląda na solidny. Reszta okaże się w praniu. BlackSheWolf u mnie też*aparat nie leży obiektywem do dołu . Obecnie jest to fizycznie niemożliwe :lol:[/quote] i to był mój główny argument przeciw plecakom, nawet nie poczuję, kiedy ktoś go otworzy...:cool1: ale na jakichś masowych imprezach czy po prostu w zatłoczonych miejscach bywam rzadko - znacznie częściej natomiast jestem na jakichś spacerach/etc...poza tym uważam, że akurat ten model nie przypomina aż tak jakiegoś foto-plecaka (zwłaszcza, że ja wzięłam zielony:lol:) może nikt nie zwróci na niego uwagi...jak będę mieć body + obiektyw na wierzchu, drugi obiektyw w czeluściach pleacaka, to możenie będzie tak źle.
-
[quote name='hanik']Tutaj kupilam za pobraniem. Kurier pobraniowy kosztowal mnie 15 zl. Błyskawiczna wysyłka [URL="http://www.allegro.pl/item526974686_jpa_dwukomorowy_plecak_fotograficzny_na_aparat.html"]JPA DWUKOMOROWY plecak fotograficzny na APARAT (526974686) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Plecaczek doszedł dziś. Musialam wywalić przegródki bo aparat z gripem i lufą zajął sporo miejsca. Zmieścił się tam jeszcze drugi obiektyw krótszy (17-50) i zostało miejsce na jeszcze jeden obiektyw mniej więcej tej wielkości, oraz gorna część na różne pierdólki.( gdyby nie grip to pewnie jeszcze jedna lufa by weszla:evil_lol:) Właśnie szukalam takiego plecaka gdzie wysokość*komory na sprzęt lub jej głębokość wynosi 15 cm... (Wszystkie oglądane były mniejsze) Jedynie czego mu brakuje to podgumowania spodu ale coś za coś... Cena też jest uważam atrakcyjna jak na dość spory plecak. Po prostu nie będę stawiać*plecaka w kałuże :evil_lol: i mam już plan,*żeby dodatkowo dolną komorę wyścielić kawałkiem karimaty w razie czego i będzie super.:p[/quote] Ostatnio miałam właśnie dylemat torba vs. plecak. Po długich przemyśleniach padło jednk na plecak, przemierzanie dłuższych tras z torbą nie jest zbyt komfortowe, jak zresztą pisała już BlackSheWolf - i to było głównym argumentem przeciw niej. I zamówiłam u tego użytkownika plecak, z tym, że ten mniejszy: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=543431882"]KLIK[/URL] trochę obawiałam się o to, że wszystko może wypaść:lol:, ale właściwie narazie nawet nie ma co wypadać...:evil_lol: body nikon d70s + tamron 55-200 i [dziś kupiona:multi:] stałka nikkor 50mm 1.8. Myślę, że na początek ten plecak wystarczy....jutro powinien u mnie być...wtedy napiszę, co o nim naprawdę myślę.:lol:
-
Mam stałkę! :multi: :multi: :multi: nikkor 50mm 1.8 D :loveu:
-
[quote name='gmk']:oops:... Specjalnie dla Ciebie Cambel&Megi ! [URL]http://basenjifamily.com/6tygodni/slides/DSC_0834.jpg[/URL] [URL]http://basenjifamily.com/6tygodni/slides/DSC_0935.jpg[/URL] ;)[/quote] Cud-Dziewczynka.:loveu: Dziękuję.:) Te zdjęcia to chyba najwspanialsza pamiątka, jaką BasenjiFiona będzie miał po Maluchach. [quote name='basenjifiona']charty zawsze są powściągliwe i arystokratyczne :p [/quote]To u nich uwielbiam...zawsze takie eleganckie..
-
FAN-TA-STY-CZNE !!! te zdjęcia. Jestem pod wrażeniem. Genialne.......:loveu::loveu::loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
a tu dalej impreza/zabawa w chowanego skaczących postów..:sweetCyb: i jakoś tak...erotycznie. :diabloti: idę stąd.:eviltong: [SIZE=1][COLOR=LightBlue][Pączek myśli: uff nareszciee.][/COLOR][/SIZE]:loveu: -
[quote name='Kisses_xox']Trzeba zrobić jakiś mini zlocik w Rzeszowie [SIZE=1][COLOR=Silver]po kwarantannie mojej[/COLOR] [/SIZE]w np. sierpniu ^^ Przyjdę sobie z moją kochaną, żeby się socjalizowała :evil_lol:[/quote] :evil_lol: do sierpnia jeszcze trooochę czasu, mam nadzieję, że i wcześniej się coś odbędzie...oczywiście zapraszamy nawet jeszcze bez psiaka!:lol: Ja jestem z okolic Dąbrowskiego - Hetmańska.;) Collie, witaj na forum. :)
-
[quote name='RCookie'][URL]http://i40.tinypic.com/2uzvthy.jpg[/URL] Kolejny pies chodzący na przednich łapach :lol:. U Ciebie da się te szelki "normalnie" wyregulować? Ja muszę mieć jakiegoś niewymiarowego psa :cool1:, jak pasek na szyi i klacie jest w miarę ok, to ten na dole zwisa, jak na dole nie zwisa to coś jest nie tak z pozostałymi :shake:.[/quote] Akurat szelki się da, tylko akurat na tych fotkach tylni pasek jest za luźno...tu jest chyba ok. [URL="http://i34.tinypic.com/bhaooo.jpg"]KLIK [/URL] natomiast mam niewymiarowego psa co do rogzowych obroży [zatrzaski]... :placz::placz: Mki za małe - kiedyś były na styk, teraz już niet....a Lki za duże... na wystawie rzeszowskiej chcę kupić półzacisk Butterfly [o ile będzie telezoo:eviltong:]...może będzie dobry.:cool1: z Lupine w sumie tak samo...Peacock i New Wave to jakaś inna nowsza seria, jakieś pół cm większa od biedron, które są za małe...a ten większy rozmiar to byłaby porażka, Lupine super miękkie nie są, a podwójna taśma..:shake:
-
[quote name='Asiaczek']A do tego zdjęcia powinnaś dać komentarz: "Jestem! CZEGO chcesz...? [URL]http://i41.tinypic.com/2r3bm6w.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Gdzie tam! Ja niczego nie chcę.:lol: To ona domagała się nagrody..:evil_lol: [quote name='Iwona1984'][URL]http://i40.tinypic.com/6dwahl.jpg[/URL] przeszkadzaja jej szelki :eviltong:[/quote]rozregulowałam je, aż za bardzo...:lol: przybyło lisowi ze 2cm w klacie:cool1::evil_lol:
-
Siad - zostań. [IMG]http://i44.tinypic.com/2uz88bt.jpg[/IMG] Do mnie! [IMG]http://i40.tinypic.com/6dwahl.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2r3bm6w.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/34ff786.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2uzvthy.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2cxdqmu.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2je1e9w.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/vyo8sz.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i43.tinypic.com/24ci1hy.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2nndrs.jpg[/IMG] Lis się czai :lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/1z2ltac.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/qqy91d.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2agneau.jpg[/IMG]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa'] Pokaż sie w tej drugiej i to już! :mad:[/quote] Właśnie, pokaż się.:mad::mad: -
Wszystkiego najlepszego, Mandi! :multi: