-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='basenjifiona']Cambel :) dziękuję za doping i tak szczere poznanie :pprzydało się Viki - Whiteheads ALL OF MY HEART wygrała suki i CACIB dostała :multi:dziękuję[/quote]Bardzo miło było mi Was - Ciebie i Viki - poznać. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy i będzie okazja porozmawiać. Jeszcze raz gratuluję! A jednak się udało..;) Super! :multi: Zdjęcia jutro wstawię na Świat Chartów. :)
-
No to lecę z fotkami... ;) [przepraszam za jakość tych w ruchu, nie chciałam używać lampy... :lol:] LISA Stellanova przed rozpoczęciem ocen.. [IMG]http://i43.tinypic.com/1zch5vp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/v8n2ok.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2s1nfya.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/315ibl0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2mm68w9.jpg[/IMG]
-
[quote name='McDzik']IX - Shih Tzu :lol: --------- No to i my się chwalimy :loveu: Spaniel tybetański [B][SIZE=4]ARNI Gang Cziki (FCI) - [COLOR=red]V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB , III BIS Oddziału !!!! :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Ukończony Mł.Ch.Pl !!! :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=black]Piękne rozpoczęcie sezonu wystawowego 2009 i zakończenie występów w klasie młodzieży :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] Skorzystalismy też z okazji i wzieliśmy w reklamowanej tu an dogo wcześniej sesji zdjęciowej wykonanej przez studio fotograficzne z Mielca, oto jedno ze zdjęć: Piękna pamiątka :loveu:[/quote] [SIZE=1]Ehhh faktycznie:lol:, wpisałam najpierw Lhasa, potem zmieniłam na Shih Tzu, nie wiem jakim cudem dalej Lhasa......no cóż, zwalmy to na to, że nie znam się na IX grupie ni w ząb.:lol:[/SIZE] Gratuluję Wam jeszcze raz! Pięknie! :klacz: To zdjęcie cudne :loveu: mam kilka Waszych zdjęć z finałów, ale to już nie ta jakość...:lol:
-
[B]GRATULACJE!!! :multi: [/B]Wszystkim, z którymi miałam okazję się spotkać, dziękuję za tak mile spędzony czas! Wyniki BOG [bez numerów... :oops:, nie pomyślałam o wzięciu długopisu :lol:]: BOG I - Owczarek Niemiecki BOG II - Sznaucer Olbrzym Czarny BOG III - Airedale Terrier BOG IV - Jamnik standardowy krótkowłosy BOG V - Siberian Husky BOG VI - Beagle BOG VII - Wyżeł Weimarski BOG VIII - Springer Spaniel Angielski BOG IX - Shih Tzu BOG X - Wilczarz Irlandzki Moja fotorelacja wkrótce, muszę to wszystko posegregować...8) pozdrawiam! :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://i44.tinypic.com/miyujk.jpg[/url] ściur! :loveu: [url]http://i39.tinypic.com/2mg72i0.jpg[/url] cudoooooo :loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='Maks i Spark']To my też się chwalimy: HOOK Logones (Spark)- CWC,CACIB , BOB ARTUS Kalix (Maks) - DOsk., Najlepszy Weteran :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]Gratulacje!:multi:
-
[B]Nugatika[/B], jeszcze raz gratuluję :) Mam kilka Twoich zdjęć z Keniem, ale dopiero zaczynają zrzucać się na komputer.. :lol: wkrótce wstawię.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Chciałabym :placz::placz: Ale jutro od 13 mam randki z fryzjerem i kosmetyczką, a o 17 jadę na studniówkę :placz: I to tak blisko Was bo w Jasionce :placz: A możeby tak napisać do Miśka, że wystawa wazniejsza? :evil_lol: Teee Kamiś, czy ja mogę liczyć na fotki Bafisi i Veny z NS? Mam nadzieję, że znasz p Mirkę? A jak nie to Goś zapytaj, ja błagam o fotkiiii panienek :modla: :diabloti: Ogólnie dalmatki dla mnie :lol: :siara: [/quote] Buuuuu kicha :placz::placz: Może Ci przełożą tą studniówkę...?:evil_lol: Oczywiście, kojarzę :loveu: Coś pstrykniemy:loveu::loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No uwielbiam tę Twoję galerię i skaczające posty:loveu::loveu::loveu: [quote name='Cambel&Megi']Cześć Ci. :razz: sobota sobotą, ale przyyyjedź jutro na Kropki na podpromie!!![/quote] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cześć Ci. :razz: sobota sobotą, ale przyyyjedź jutro na Kropki na podpromie!!! -
[quote name='RCookie']Tośka czasem aż za bardzo się stara, no i w przypadku "piątki" można to właśnie zaobserwować :lol:. Pewnie z czasem "samo" wypracuje się przybijanie jedną łapą. [/quote] Oj znam to, znam...:lol: banner cudny :)
-
Przychodzę z wynikami: [B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black] KENTARO WITH ME Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, CAC, res.CACIB[/COLOR][/SIZE] [przechodzi w pełny CACIB] [SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]JAZZY BOY Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, CAC, CACIB, BOS, BOB, BOG 3 [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, Zw.Mł, NJwR [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]KALIMERA Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, CAC, CACIB, BOS[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Asiaczku[/B], dziękuję za tak miło spędzony czas! Oby więcej takich spotkań! :loveu: Pozdrawiam wraz z liskiem i rodzicielką :)
-
Przychodzę z wynikami :lol: [SIZE=3][B]Psy [/B][/SIZE] [B]Klasa otwarta[/B] KENTARO WITH ME Asiaczek FCI - V1, CAC, res.CACIB [B]Klasa championów [/B] JAZZY BOY Asiaczek FCI - V1, CAC, CACIB, BOS, BOB, BOG 3 [SIZE=3][B]Suki[/B][/SIZE] [B]Klasa młodzieży[/B] LISA Stellanova - V2 LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - V1, Zw.Mł, NJwR [B]Klasa otwarta [/B] KALIMERA Asiaczek FCI - V1, CAC, CACIB, BOS Zdjęcia wkrótce.
-
[COLOR=red][SIZE=3][B][COLOR=DarkRed]Gratulacje dla Wszystkich! :multi: [/COLOR][/B][COLOR=Black]i ja dorzucę trochę wyników:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black] KENTARO WITH ME Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, CAC, res.CACIB[/COLOR][/SIZE] [przechodzi w pełny CACIB] [SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]JAZZY BOY Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, CAC, CACIB, BOS, BOB, BOG 3 [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, Zw.Mł, NJwR [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]KALIMERA Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, CAC, CACIB, BOS [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Black]i Aścik Iwony1984 [/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]KENTUCKY JACK z Grabskiego [/COLOR]- V1, CAC[/COLOR][/SIZE][/B]
-
Dzisiaj na Miedzynarodówce w Rzeszowie Kentaki w klasie otwartej w stawce 3 psów otrzymał [COLOR=Red][B]ocenę doskonałą, 1 lokatę i CWC.[/B][/COLOR] Gratulacje jeszcze raz! :multi::multi::multi:
-
Do zobaczenia jutro! :) :multi:
-
Kici Kici.... [IMG]http://i44.tinypic.com/ay9115.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/35m1j79.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kisses_xox']Ceny biletów też sa na stronie ZKwP?[/quote]Tak, [COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#000000][COLOR=#333333][B][U]" C E N Y B I L E T Ó W: [/U][/B]Dzieci w wieku do lat 6 – bezpłatnie. [/COLOR] [COLOR=#333333][B]Bilety jednodniowe: [/B]* Ulgowy – 5,00 zł Normalny - 10,00 zł [/COLOR]* ulgowy dla dzieci w wieku 7-13 lat. [COLOR=#333333]Katalog wystawowy 2 MWPR 7-8.02.2009 - 15,00 zł "[/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR] Buuu...przy samym wejściu 25zł zostawię...:placz: Do zobaczenia jutro! :)
-
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Cambel&Megi replied to Darianna's topic in Galeria
[url]http://img179.imageshack.us/img179/7686/p1080595hk7.jpg[/url] - cudoooo :iloveyou: [URL]http://img6.imageshack.us/img6/1333/p1080601iu6.jpg[/URL] ha, ha! :evil_lol: -
Hihi ta piątka to raczej dziesiątka :lol: Super Wam to wszystko idzie :) uwielbiam Wasze filmiki, Toś jest taka radosna :loveu:
-
[quote name='Iwona1984']fajnie ze post poszedl w kosnmos:angryy::angryy:[/quote] ehh dogo :loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Magot'][URL]http://i44.tinypic.com/znn0wy.jpg[/URL] [URL]http://i42.tinypic.com/ulfzt.jpg[/URL] Świetne :klacz:[/quote]dzięki :lol: ale chyba jeszcze nie do końca opanowałam sztukę rzucania psu smaków i jednocześnie focenia.. :hmmmm::evil_lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/efj9xi.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2n6c58n.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/160bt79.jpg[/IMG] i to tyle fotek :lol:
-
[quote name='Iwona1984']phi nie zagladam tu juz:mad::mad:[/quote] to test dla Twojej cierpliwości :razz: a raczej jej braku:evil_lol: zobaczysz jak wrócisz........iĆ pracować.:cool1: [IMG]http://i41.tinypic.com/1o7i2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2j5gz86.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ynrqx3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/o9r0cw.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/35aq06w.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/2j6041f.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/v4pdhc.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/28p741.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2dux9fp.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2vwbwa9.jpg[/IMG]