Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. moja niewielka fotorelacja : ) [URL="http://picasaweb.google.pl/cambel.megi/IIMWPRWRzeszowie702"] > Sobota[/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/cambel.megi/IIMWPRRzeszow802#"]> Niedziela[/URL] pozdrawiam :)
  2. Rzeszowski Oddział ZK organizuje takie szkolenie, można uczestniczyć w nim od 3.miesiąca życia psa. Więcej informacji będzie na spotkaniu dot. szkoleń w siedzibie oddziału 30 marca o 18. Na stronie Oddziału też coś powinno być. ; ) Oprócz szkolenia z ZK Pani Iwona Zygler też prowadzi coś takiego - [URL="http://szkoleniepsow.rzeszowskie.info/pp.html"]więcej[/URL], a także rzeszowski oddział Cywila - [URL="http://cywil.pl/rzeszow_psie-przedszkole.htm"]więcej[/URL]. To te, o których ja wiem, może jest jeszcze coś... :lol:
  3. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]lepiej późno niż wcale :diabloti: tylko za brak wnk to i tak Ci nie wybaczę :eviltong:[/B][/COLOR][/quote] hmmmm może da się to nadrobić..... :P np. na krajówce na zadoopiu w Jarosławiu, o ile będzie jakikolwiek przedstawiciel wnk :lol: albo w Katowicach, tam na pewno jakiś będzie 8)
  4. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]hej nastolatko :loveu::evil_lol: dobrze, że i Tobie zeszła zaćma :diabloti: a zdjęcia piękne:multi: [/B][/COLOR][/quote]Hej Modzie :razz: doznałam olśnienia :evil_lol: a dziękuję :P
  5. [quote name='Shetanka'][URL]http://i40.tinypic.com/33l12ex.jpg[/URL] Ślicznie :loveu: Ja Chrupa tez chyba wezmę na chwilę na wystawę Częstochowską ;) Mam nadzieję, że mnie wpuszczą xD[/quote] Ja po nią poszłam, jak już się luźniej zrobiło - przed BiSami...wtedy jest już mniej ludzi, psów, etc...trochę się posocjalizowałyśmy, Megi z utęsknieniem patrzyła w kierunku złożonego już toru przeszkód z naszgo oddziału :evil_lol: no i poznała koleżankę - liska Chillcię i ciotkę Paulinę.:eviltong:
  6. [quote name='RCookie'][URL]http://i40.tinypic.com/v4pdhc.jpg[/URL] Pies po udanym "polowaniu" :lol:. Fajnie ogląda się na zdjęciach tę zieleń, mam już dość śniegu :evil_lol:.[/quote] teraz mamy szaro - buro i ponuro.....:lol: [quote name='Darianna']Zdjęcia z łapania ciasteczek super![/quote] [quote name='Shetanka'][URL]http://i42.tinypic.com/ulfzt.jpg[/URL] Świetne :crazyeye:[/quote][quote name='anetta']Jestem pod wrażeniem :loveu: Gratuluje nowego obiektywu! A fota z tym sztywnym panem :evil_lol: coś w sobie ma :razz:[/quote] Dziękuję! :) na początek pokażę Wam jak wygląda Megi po kąpieli.......komentować chyba nie trzeba, ten wzrok mówi sam za siebie.:lol: fotka tylko jedna.... nie chciałam uwieczniać takiej zbrodni :evil_lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/161jk1d.jpg[/IMG] a kąpana była na wystawę :evil_lol: w ubiegły weekend mieliśmy II MWPR w Rzeszowie. [URL="http://picasaweb.google.pl/cambel.megi/IIMWPRWRzeszowie702"]- moja mała fotorelacja z soboty[/URL] - i z [URL="http://picasaweb.google.pl/cambel.megi/IIMWPRRzeszow802#"]niedzieli [/URL][tu narazie charty, dziś wrzucę jeszcze kilka innych zdjęć ;)] a to już Paulina [ Frytela ], Chilli i Megi - Megi była obejrzeć same BiS-y w niedzielę - w ramach socjalizacji.:) [IMG]http://i40.tinypic.com/33l12ex.jpg[/IMG] pozdrawiam :)
  7. [quote name=':: FiGa ::']Widzisz z jaką czułością się gapi :loveu: Nie ma się czego bać :evil_lol: Ja mięsa nie jem, ale ciurkom smaczków nie odmawiam :evil_lol: Cholera no!!! I jak to zmienić? :placz: Modzi też już próbowali :placz:[/quote] :scared: nie wiedziałam, że ciurki mięsożerne są :hmmmm: :lol: nie potrafię Ci pomóc, nie mam pojęcia co jest nie tak..:shake: [url]http://i40.tinypic.com/9sv2vt.jpg[/url] jejjj jaki pysio :loveu::loveu::loveu::loveu: jej się nie boję <dumna> :grins:
  8. :watpliwy::watpliwy: *** Kici Kici Kotek :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000004.jpg[/IMG]
  9. [url]http://i39.tinypic.com/23h8snl.jpg[/url] on się na mnie patrzy! :o chyba się go boję :oops: [url]http://i41.tinypic.com/2po135v.jpg[/url] :mdleje: ale ma dietę! jeśli chodzi o tytuł to jest dalej Nakrapiana Wredota itd.......:shake:
  10. [quote name='Nera-']Temat zamilkł bo niemam poprostu ochoty odpisywac na cos co jest nieprawdą- co do Nery- operacja niestety zostala przesunięta lecz to ze względu weterynarza, myslimy nad zmiana lecznicy :roll:[/quote] Jeżeli ktoś o mnie wypisywałby "coś, co jest nieprawdą", to chyba tym bardziej zabrałabym głos w dyskusji - bądź co bądź na mój temat... - tak jak napisała Figa, wyprostowałabym sprawę.....no ale to ja...:p jeśli o te oczy chodzi....wybacz, trochę niepoważne tak zwlekać, zwłaszcza, że już jakiś czas temu pisałaś o 'pierwszych atakach'... a Panda...wydaje mi się, że wet jak wet...nie rozumiem dlaczego tak ślepo zapatrzona jesteś tylko w jednego weta diagnozy, może warto gdzieś indziej się udać? właśnie, mogłabyś pokazać jakieś zdjęcie tego oczka?
  11. [quote name='klaudia&Manta'][URL]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000012.jpg[/URL] - boskie :loveu:[/quote]Kojotek :grins: :loveu:
  12. [URL]http://img136.imageshack.us/img136/4975/p1080738ut6.jpg[/URL] ale szaleństwa! aż padł.. :lol: [URL]http://img136.imageshack.us/img136/4023/p1080739xn4.jpg[/URL] szkoda, że nie spotkałyśmy się na wystawie.. :( [quote name='Nera-']No to kochaniutka ja popędze dzisiaj do zoologika i zakupie taki gwizdek:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Najpierw w domu potrenujemy a potem na podwórku bo jednak ona ma dosc i liny i smyczy :roll: a wolanie i smakolyk niedaje efektu :evil_lol:[/quote] Przy kontaktowym kundelku jakim jest Twoja Sunia, łatwo wypracować piękne wracanie...:loveu: :loveu: żadnych gwizdków nie trzeba, wystarczy trochę czasu, cierpliwość, saszetka smakołyków, linka, konsekwencja, trochę umiejętności i chęci. Myślę, że co innego w wypadku Darianny, Brando to pies myśliwski, który właściwie potem na wołanie może nie reagować...i przyzwyczaja się od małego do takiego gwizdka.
  13. [quote name='deer_1987']Jestes zlosliwa.. co cie obchodzi co ta dziewczyna robi w swoim prywatnym czasie? Wez sie dziewczyno zajmij swoimi sprawami.. :angryy:[/quote]Nie zaprzeczam :), bywam złośliwa, ale źle trafiłaś..nie w tym przypadku. Ty też jesteś złośliwa :p Co Cię obchodzi, co ja piszę do halgre58? Myślę, że Nera adwokatów nie potrzebuje, sama sobie poradzi. Zajmij się swoimi sprawami... albo postami, na które nie odpisałaś w tym temacie. #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/11711250-post1225.html"][B]1225[/B][/URL] Chociaż właściwie Iwona1984 wyczerpała temat....
  14. [quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Witam ...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Czy Nera się tu jeszcze pokaże ??? Czekamy na wieści - co z Nerusią ... :placz:[/COLOR][/B][/quote]He he, Nera na Dogomanii jest - udziela się w innych czytanych przeze mnie wątkach, nie rozumiem dlaczego we własnym się nie pokazuje... Z sunią chyba na szczęście w porządku :multi: - operacji pewnie nie było, skoro Aneta w najlepsze bawiła się na wystawie :p [nie sekretarzując zresztą...].
  15. [url]http://i42.tinypic.com/30vyzhc.jpg[/url] bardzo ładnie razem wyglądacie. :)
  16. [quote name='shangri_la']cena na okladce to 6 zl, pismo jest kwartalnikiem. prenumerata 4wydania za 18 zl + prezent miska dog chow :cool3: pozdrawiam[/quote]świetnie! :) już nie mogę doczekać się tego pierwszego wydania...pewnie później zamówimy prenumeratę.
  17. [IMG]http://i42.tinypic.com/2h6bteh.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2a6573p.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/m9obdf.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2w6e1c0.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i42.tinypic.com/z98pv.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/10ofy46.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2mcuczl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1gixye.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/123b9mx.jpg[/IMG]
  19. super sprawa! :klacz: Ja też już wysyłam e-maila, jednocześnie przyłączam się do pytań WildH. :lol:
  20. [quote name='gmk']Świetne zdjęcia. Bez lampy jak złe oświetlenie to i tak fajnie widać.[/quote]Dziękuję.:lol: [quote name='Tascha']Cieszę się, że Liska sie podoba ;) To był jej debiut na hali - zachowywała sie super :multi: tylko w ruchu nie moglismy pokazać sie w pełni - dla prawie pełnowymiarowej basenji ( 39cm) był jednak stanowczo zbyt ciasny:eviltong: [B]Cambel&Megi[/B] - piękne zdjęcia:loveu: czy mogę podkraść te z Liską na moja stronkę ?:saint1: oczywiście podpis autora pozostanie;)[/quote] Oj tak, cudna sunieczka.:loveu: Jeśli chodzi o zdjęcia - oczywiście, bardzo proszę.. :)
  21. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000011.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000012.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000010.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/222616/00000005.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Flaire']My też mielismy niezłe, niezapomniane przeżycia... Mój Guinness, w swoim polskim debiucie (wylądował ze Stanów trzy tygodnie temu i jest jeszcze nieco dzikusem, a w dodatku mnie jeszcze praktycznie nie zna :roll:), CACIB, BOB, i BOG! :shock: A potem był niezły obciach, bo dał dyla z pudła... :oops: :shock: No i ja nawet żarcia dla psów nie wzięłam żeby móc zostać na niedzielę na BISy... Ale nic, żarcia dokupiłam i Gienek na BISie pokazał się już ślicznie :) , więc mam nadzieję, że teraz będzie już coraz lepiej. :) Gratulacje dla wygranych, szczególnie haszczaka-weterana! :)[/quote] Ahhh, to Wy! Naprawdę piękny psiak...:loveu: ogromne gratulacje! :multi:
×
×
  • Create New...