-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
wszystkiego najjj dla Kicia :) dużo piłeczek i fajnych panienek :grins:
-
hop hop hop..
-
Stróż z niej żaden...wielce odważna, szczeknie nawet, a jak przyjdzie co do czego to się chowa za mamusię 8) *** a ja z inną sprawą.......:( PILNIE potrzebny jest dom dla Dobermana... nie potrafi on przywyknąć do życia schronisku, nie je, bardzo schudł, jego stan jest na tyle poważny, że życie jest zagrożone....:placz: [SIZE=5][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bez-ciebie-umre-rzeszow-133286/[/URL][/B][/SIZE]
-
strasznie to przykre :placz: a ja nie potrafię pomóc....porozsyłałam tylko trochę....
-
eeee tam, mnie wystarczą zdjęcia i filmiki, już z nich emanuje ta Wasza miłość :loveu::loveu::loveu: a z Megi....bywa różnie :eviltong:
-
[quote name='as_kate']uwielbiam patrzeć, jak pracujecie z Mandy i Cerbim, ten Was kontakt i w ogóle :loveu: pod tym względem jesteście moimi idolami =)[/quote]podpisuję się pod tym..:loveu::loveu::loveu: a fotki piękne! :loveu:
-
[quote name='anetta'][URL]http://i42.tinypic.com/2vvommu.jpg[/URL] noo noo :cool3: Wykrok I klasa. Trzeba było dziewczyny przykryć gazetami :diabloti: :evil_lol: [URL]http://i41.tinypic.com/24q1jwx.jpg[/URL] Strasznie lubie Twoje foty, i te kolory :loveu::loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Marzy mi się jakaś sesja lisa z uszatym...[/COLOR][/SIZE] Tutaj to mi się z podengo skojarzyła :evil_lol: [URL]http://i44.tinypic.com/142wx00.jpg[/URL] :eviltong: To nic ze one są uznane :evil_lol: A ci gimnazjaliści to strasznie wyrośnięci :evil_lol::evil_lol:[/quote] To była tylko taka ich chwila słabości...:evil_lol: dziękujęęęę:) faktycznie, w niektórych sytuacjach przypomina podengo...ale troszkę za duża jest :eviltong: jeśli chodzi o sesję...ahhhh :loveu::loveu::loveu: byłoby super...może się uda? oprócz PT chcemy się wziąć za agility..może jakoś uda nam się spotkać, np. na zawodach... :) w końcu siatkarze, wyselekcjowani :grins: [IMG]http://i42.tinypic.com/294qhzn.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/wi3ihi.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/jgma6t.jpg[/IMG]
-
ale to szybko minęło... :o:o wszystkiego najlepszego dla Chillci:loveu::multi:
-
niesamowita :loveu: i z fotki na fotkę coraz większa! :lol:
-
[quote name='Asiaczek']Ja na fotkach meczowych widzę tylko 2 zespoły. To były jakies finały? I kto wygrał niebieskie czy białe bluzeczki...?:lol: A Megi - cudna! :loveu:Uwielbiam takie fotki, gdzie promienie słońca robią cudeńka z naszymi zwierzakami...:lol: [URL]http://i44.tinypic.com/2u9l5he.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Tak, to były finały, wygrały białe koszulki - gimnazjum sportowe [SIZE=1][któro moim zdaniem nie powinno brać udziału w takich zawodach, trenują codziennie, zupełnie inny poziom...][/SIZE], ale niebieskie koszulki - nasze gimnazjum - zaraz za nimi, 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji. :multi: to akurat promienie mojej lampki nocnej :grins: słońca brakuje :placz: nawet teraz go nie ma...
-
[B]anuula[/B], witamy w naszym fb :) i dziękujemy! [B]Talia[/B], ...:diabloti: [B]Asiaczku[/B], jestem, jestem...:lol: ostatnio udzielam się jako szkolny fotograf :evil_lol: robiłam m.in.zdjęcia sal w naszej szkole do prezentacji dla podstawówek, a także reportaż z meczu siatkówki - gimnazjada chłopców. Tych pierwszych chyba pokazywać nie ma sensu:eviltong:, natomiast zdjęcia z meczu dostępne są tu: [URL="http://picasaweb.google.pl/cambel.megi/GimnazjadaChGimNr124022009#"]> KLIK[/URL] to fbl Megi, to wstawiam i jej zdjęcie, jeszcze ciepłe, sprzed chwili :) [IMG]http://i44.tinypic.com/2u9l5he.jpg[/IMG]
-
[B]Polna[/B]...jestem Twoją fanką..........:loveu:
-
fantastyczna kruszynka :loveu: mizianka dla niej :) zdjęcia cudne!
-
[quote name='Iwona1984'][URL]http://i40.tinypic.com/29d6yz4.jpg[/URL] urzekła mnie ta fotka:loveu:[/quote]Benia jest fotogeniczna:cool3::cool3::cool3: [quote name='Talia.'][URL]http://i41.tinypic.com/24q1jwx.jpg[/URL] No tak, pańcie balowały cała noc, a potem pies biedny musi pilnować:evil_lol:[/quote]:siara: jakiś pożytek musi z niego w końcu być! :evil_lol: [quote name='Olusia']Świetne te zdjęcia spacerowe :loveu: Normalnie bomba! :) Kolory, ostrość, itd. ;) Jak uzyskałaś takie barwy? :][/quote] Dziękuję :) Przy niektórych zdjęciach użyłam efektu cross processing'u - to zabawa krzywymi w poszczególnych kanałach - R,G,B.;) [quote name='Shetanka']O jakie śliczne foteczki :D Posłuszeństwo musi być! ;)[/quote] Z tym posłuszeństem to bywa różnie..:cool1: tzn. takie na codzień - ok, ale na treningach...zapomniało się lisowi, jak wykonać to i owo...a raczej po prostu jej się nie chce :evil_lol: ale ją zmobilizuję:diabloti:, już wkrótce idziemy na przygotowanie do pt, a potem egzamin.....:)
-
[quote name='Asiaczek']Oj, wymyśl jakąś nazwę... np. owczarek podlaski średni...:lol: Pzdr.[/quote]Do uznania nowej rasy potrzebne jest bodajże 100 osobników odpowiadających jakiemuś wzorcowi...:evil_lol: prędzej owczarek rzeszowski.. :grins: a zresztą, co tu wymyślać, to mój liseczek, i już.:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Asiaczek']Ha, Jeszcze doczekamy się, że Megi wystartuje w gr. XI FCI - rasy nieuznane... Bo inaczej po co ćwiczyłaby stójke i bieg przy lewej nodze właściciela...? Ale to sobie wykombinowałam...:evil_lol: A ta fotka - super! Dziewczyny zmęczone ćwiczeniami, tylko Nasza Gwiazda - Megi - w pełnej czujności...:lol: Pzdr.[/quote]Hm, tylko pod jaką rasę - nawet nieuznaną - ją podpiąć?:evil_lol:
-
Benia :) [IMG]http://i40.tinypic.com/29d6yz4.jpg[/IMG] Benia & Drzałka [IMG]http://i42.tinypic.com/1zvfv61.jpg[/IMG] no comments......:lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/24q1jwx.jpg[/IMG] i to tyle zdjęć na dziś, pozdrawiam ;)
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/15nq1cz.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1zd883p.jpg[/IMG] Zmiana pozycji siad-waruj. [IMG]http://i44.tinypic.com/v64rhc.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2e658jk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/jj7cb7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/2rh8o5i.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2vvommu.jpg[/IMG] Megi jednak woli inny ruch :lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/33w9ikp.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/17zuia.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/amoyds.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/oqlhn6.jpg[/IMG] Prawie, że wystawowo. :evil_lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/142wx00.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/kafble.jpg[/IMG] I ruch [IMG]http://i42.tinypic.com/abrxpu.jpg[/IMG] wykrok ma całkiem niezły :evil_lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/zv6due.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']O, i jeszcze przekupuje Megi piłeczką! Nieeee, ja nie moge na to patrzeć...:cool1: Pzdr.[/quote]Hihihi, już na II MWPR w Rz-wie Drzalka wydała się podejrzana... Teraz jeszcze liska chce przekupić..muszę uważać......:evil_lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/1539zi9.jpg[/IMG] na poniższym zdjęciu "waruj" na piłkę w wykonaniu Megi :lol: inaczej się nie dało.. [IMG]http://i42.tinypic.com/2mq963k.jpg[/IMG] Jeee! Drzałka oddała mi psa :cool3: "Do mnie" [IMG]http://i42.tinypic.com/ereya8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/bgwfac.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Megi jaka zapatrzona w Drzałkę! Trochę mi to pachnie "zdradą"...:cool3: Pzdr.[/quote]No niestety, za ciacho, czy piłkę, to z każdym pójdzie...:eviltong: [IMG]http://i42.tinypic.com/1z580gi.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/wkg3gg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/33f8bw0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/b4sqwx.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/dcaqh1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/bhy7fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/291huhg.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/aorfxw.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/5mwqgw.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/w03vyg.jpg[/IMG]
-
Dziś nieco aktywniej spędzałyśmy czas. :lol: Drzalka i Megi [IMG]http://i41.tinypic.com/66b3bn.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/sn2we0.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/voy2vq.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ohpxtk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2v0ok06.jpg[/IMG]