-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Tu nie ma co zepsuć :P przecież aparatem obsłużyć się umiesz i to calkiem nieźle :eviltong:, więc luz... Tak, na spacerach głównie Tamron, jakoś nie chce mi się [jak robię zdjęcia], aż tak latać za lisem, by używać stałki :evil_lol: lisia góra! :multi: też byłam tam w sobotę na rolkach :cool3: fajnie wypatrzone te kaczki, ale synchron :D
-
[quote][B]Cambel[/B] - Mnie się Twoje zdjęcia podobają, kurczę, jestem ciekawa jak na Nikonach się fotografuje - czy jakoś lepiej czy gorzej. Obiektywy ostrość na pewno mają lepszą, u mnie jest badziewna, niestety. :shake: W każdym razie, cieszę się, że Ci się podobają, bo Ty już jesteś bardziej zaawansowany fotograf, więc fajnie coś takiego usłyszeć. :-D Może Megowa ma coś z jakiegoś psa myśliwskiego? W końcu nic nie wiadomo. :evil_lol: Dziś jeszcze nie próbowałam na polu z zabawką, narazie na smaczki jeszcze. [/quote]Możemy się kiedyś spotkać, to się pobawisz moim złomkiem :razz: Hmmm, no jeśli o ostrość chodzi, to wiadomo, wszystko od konkretnego obiektywu zależy... ten mój tamron ma wolny i głośny AF, natomiast już co nikkor to nikkor :loveu: :roflt: bardziej zaawansowany :lol: rośmieszyłaś mnie :eviltong: możliwe, że i lisica z myśliwskiego psa coś ma, to jedna wielka mieszanka jest......prawie taka mieszanka jak ma namieszane w tym swoim łebku :P [URL]http://p.web-album.org/0b/51/0b51c6b3ddac1727ffbbd0b5e00ba64fa,4,0.jpg[/URL] jaka cudna uśmiechnięta aaaaa :loveu: [URL]http://p.web-album.org/36/99/36999581ca7b5a47bb21965138dfb7bba,4,0.jpg[/URL] fajnego kolegę macie :)
-
ale mieliście spacer.....:razz: ten pchełka to chyba retriever jakiś :hmmmm: aportuje z wody... :diabloti: następnym razem nam się zechce i pójdziemy z Wami, ale dziś przynajmniej czyste miękkie i pachniące jesteśmy :grins:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL]http://i43.tinypic.com/x4ra0o.jpg[/URL] fan-ta-sty-czne :iloveyou: [quote] Dziecko moje kochane :loveu: Nie zauważyłam Cię :loveu: Dziękuję, to jednak całe g*...ie :lol: w porównaniu do np Twoich fotek miszczu :cool3: [/quote]Bo w tej Twojej galerii ciągle posty jak gópie skaczą. :placz: aj tam...ja nie mam możliwości albo wprawy do makro, pasowałoby mi jeszcze jakieś soczewki kupić, ale i tak wolę lisicę focić :P, a takie biedronki, jak Wasze to siedzieć i podziwiać! :loveu::loveu: no i się pogrążać, że takich nie łumiem zrobić ... :P Przez post przebrnęłam, przede wszystkim trzymam kciuki za Figową :kciuki: będzie dobrze A Ty coś w to swoje łapsko zrobiła?:shake: Jeżeli chodzi o sytuację z Kropkami .....dla mnie to jakaś paranoja :o:angryy: wydawało mi się, że przynajmniej tu, przy psach w potrzebie nie ma takiej patologii, a jednak .. :/ do cholery, po co tu jakieś konkurowanie....przecież tak jak piszesz, działa się dla dobra psów...........:shake::shake: -
[url]http://img18.imageshack.us/img18/8638/resizeofimg0355.jpg[/url] faktycznie, super zdjęcie! Świetna jest ta obroża w truskawki! :loveu:
-
[quote name='Asiaczek']Ja ani Areska ani Miko nie kojarzę z Twojej Galerii...:shake: Tak więc wygląda, że ich chyba tutaj nie było jeszcze... A Miko to jakas AJ, prawda? Znasz może jej całe imię i nazwisko? Pzdr.[/quote]Tak, to Akita :) ale niestety nie znam przydomka...:lol: wiem tyle, że jest z jakiejś krakowskiej hodowli...
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
aaaaaa fantastyczny ten pan biedronka :klacz: :o Figowy pysiol zresztą też, jak zawsze :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='psiulka'][B]Cambel [/B]- Jak dawno Cię nie było :mad: Zdjęcia wcale nie są super, rzadko kiedy jestem z nich zadowolona. York znalazł metodę, polegającą na tym, że najpierw zaczyna się skradać, a że ma takie super mega odjazdowe kłaki, to jest strasznie pociągający. I wtedy agresor wbija swoje potężne kły w biednego yorka i ten zostaje bezczelnie poturbowany. :evil_lol: Nie no, a tak poważnie to strasznie się na tą zabawkę nakręca - rzucam ją Czice, a ona ją przynosi, wykonuje polecenia w zamian za nią (:multi:) i wtedy wraca do niej jakieś szczeniackie szaleństwo. Muszę tą zabawę wypróbować na polu, bo teraz taka świetna pogoda i trzeba sobie komendy poćwiczyć, bo tam więcej przestrzeni. Legowisko kupiłam rok temu na wystawie, w tym roku nie widziałam już tego stoiska. Obroża własnoręcznej roboty, tzn. przerobiony rękaw starej bluzki. To jest coś jakby zacisk. (Jak mi się zechce zrobić jej zdjęcia, to wstawię). :evil_lol: Dziękujemy wszystkim za odwiedziny, zapowiadam, że jutro będą nowe zdjęcia. :razz:[/quote]:oops: obiecuję poprawę! ehhh mam to samo :lol: a najgorzej, jak przeglądam foldery sprzed kilku tygodni, to wszystkie te starsze zdjęcia bym powyrzucała...:lol: ale te Twoje naprawdę są fajne! :) haaa to super metoda :evil_lol: to jakiś popęd łowu; moja lisica do kolejnej maskotki zawsze dobiera się, jak do ofiary...najpierw za kark, potem rozrywa na strzępy...:lol: Ale ważne, że metoda działa! Myślę, że jak jej się tak zabawa w domu spodobała, to i na podwórku nie będzie większego problemu. oryginalny pomysł na obrożę :razz: ...czekam na te nowe zdjęcia :grins:
-
udało mi się zgrać jeszcze...będąc przy temacie Megowych przyjaciół, wstawię jeszcze portrety Miko :loveu: [IMG]http://i39.tinypic.com/6iy0so.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2whjbs2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/ndpxsy.jpg[/IMG] i lisi portret [IMG]http://i42.tinypic.com/34g62df.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/35aw088.jpg[/IMG] pozdrawiam :)
-
[B]Jamnicze[/B],[B] Asiaczek[/B], dziękujemy za odwiedziny :) *** wczoraj zaczęłyśmy z liskiem przygotowanie do egzaminu PT:multi:, o którym już chyba wcześniej wspominałam...ćwiczymy na bieżąco same, ale niektórych elementów nie chcę sama rozpoczynać, bo pewnie zepsuję... :cool1: bezpieczniej będzie pod okiem naszej Pani Szkoleniowiec.:) I przede wszystkim ten kontakt i praca w grupie są dla nas bardzo istotne. *** przedstawiam Aresa, chyba jeszcze go tu nie było... [IMG]http://i40.tinypic.com/14kbckz.jpg[/IMG] więcej zdjęć później, gdyż zdążyłam zrzucić tylko to i bateria padła...:cool1:
-
skoro zapraszacie w tytule to wpadłam na chwilkę... :lol: Super zdjęcia super Cziki :loveu: [URL]http://p.web-album.org/61/5e/615e7645348b0546a6a36c642a26b73fa,4,0.jpg[/URL] ten wzrok! :o no ale proszę, jak się ładnie bawi! :) jaką metodą doszłyście do tego ? btw. fajne legowisko [URL]http://p.web-album.org/90/0b/900b6198d3ce782d51b0031e8c4a2549a,4,0.jpg[/URL] ale kontakt :loveu: brawo! [COLOR=DimGray][co to za obróżka? :eviltong:][/COLOR] pozdrawiamy, [I]C&M[/I] :cool3:
-
[quote name='Asiaczek']O, to juz stuknęło 2000?:crazyeye: Rany, ale tu nagadane...;):lol: Dotknęło mnie choróbsk, co się nazywa "cieśń nadgarstka" i trzeba to ciąć. Potem ok. 2-3 tyg. w gipsie i ... rehabilitacja. Cambel - wczoraj nadałam mojego PIT'a i dla Was wyszło ciut ponad 124 zł. :lol: Pzdr.[/quote]popularny ten Wasz fbl :cool3: ojej :shake: trzymam kciuki za zabieg i całą późniejszą rekonwalescencję... :calus: dziękujemy! pozdrawiam i mizianka dla Basków :)
-
Gratuluję sukcesu w Austrii:multi: i dwóch tysięcy stron w galerii! :cool3: A co to za operacja ręki?:shake:
-
[quote name='Błyskotka']Wasima na dzisiejszej wystawie wybitnie obiecująca i najlepsze szczenię w rasie :loveu:.[/quote]noo :) gwiazdeczka będzie podbijać ringi, super debiut, gratulacje!:multi:
-
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Cambel&Megi replied to Darianna's topic in Galeria
Ooo znajome pyszczki :) [URL]http://img24.imageshack.us/img24/9162/p1100049.jpg[/URL] świetne :loveu: [URL]http://img7.imageshack.us/img7/9899/p1100069.jpg[/URL] Ale macie fajne te tereny do szaleństw...chyba Was kiedyś tam nawiedzimy :eviltong: -
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Króweczko, pamiętamy.......... <*> -
Ohoho no to faktycznie trochę pracy było...:lol: ale efekt superrr :loveu: :loveu: Moja lisica takie pozowanie ma już wyćwiczone do perfekcji....:evil_lol:
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/3021376.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2lt2hyq.jpg[/IMG]
-
trzeba się troszkę pokłócić :lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/axntvs.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/9ib5t4.jpg[/IMG] uczymy się przyjmowania pokarmu od obcych :evil_lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/2r40kg8.jpg[/IMG] pozujemy :D tylko niebardzo wiem po co [IMG]http://i41.tinypic.com/2up2xdu.jpg[/IMG] C&M [IMG]http://i42.tinypic.com/2ed1oxi.jpg[/IMG]
-
świetne zdjęcia i absolutnie cudowni modele....:loveu: ukradnę Ci ich kiedyś :cool3:
-
[quote name='Kisses_xox']Ok, skok do góry! Robi się coraz cieplej, więc? :razz:[/quote] Hej hej, to nie wątkek na PwP :lol:, myślę, że nie ma potrzeby go podnosić. Jeżeli o mnie chodzi to w tym miesiącu na żaden spacer się nie piszę - nawał pracy i nauki...:shake:
-
brawo :klacz:
-
i jeszcze portrecik Korci :loveu: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000011.jpg[/IMG] :bye:
-
eee? [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000006.jpg[/IMG] uśmieeeech [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000007.jpg[/IMG] i udawana powaga [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000008.jpg[/IMG] a to nasza koleżanka, nazywa się Kora, to super sunieczka, taka pocieszna, cudowny charakter, i śliczna - jak widać, chociaż zdjęcia nie oddają jej uroku :loveu::loveu: z Megi się super dogadują, jak się te dwa oszołomy spotkają, to harcom nie ma końca :) a że są super-szybkie, toteż ja ze swoim słabym refleksem nie uchwyciłam ich wspólnie :lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000010.jpg[/IMG]