Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Kretuszko :loveu: hop hop!
  2. [quote name='jamnicze']Wybieg jest fajnie pomyślany, niestety służby sprzątające chyba niedowidzą, że tu też są śmietniki i trzeba by je od czasu do czasu opróżnić :angryy: No i trochę się nabałaganiło w środku, do tego ogródek jest mały i jak jest więcej psów, to nie za bardzo chcą biegać. Dzięki, już poprawiam :p[/quote]Hmm taki wybieg powinien być jednak większy; jak np. się taki mój lisek rozbiegnie, to przy mniejszej przestrzeni pewnie na siatce by się zatrzymała :evil_lol: [quote name='jamnicze']Oczywiście przepisy :) U nas jak się spuszcza psa ze smyczy, to musi mieć kaganiec i straż miejska tego przestrzega, jak zobaczą, że pies gania bez kagańca i luzem, to taka przyjemność 200zł kosztuje :p (a kaganiec tylko 19zł :evil_lol:)[/quote]O kurcze! A faktycznie SM rygorystycznie do tego podchodzi i wlepia mandaty za brak kagańca? U nas teoretycznie też jest taki nakaz, ale ludzie tego nie przestrzegają, a czasem powinni. :shake: Belgi świetne :loveu:
  3. dokładnie :mad::mad: prosimy jakieś foteczki Tineczki :cool3:
  4. ale fajny ten Wasz wybieg i towarzystwo spacerowe :loveu::loveu::loveu: tylko pozazdrościć:cool3: [quote name='jamnicze']dzisiaj np. Saidi biegała z weepetem, dwoma beaglami, dobermanem, labkiem i kudlatym kundelkiem :lol: [/quote]*whippetem :oops:
  5. [quote name='Kisses_xox']Ja jutro o 10 jadę do empiku i mam nadzieję, ze znajdę. Możecie mi powiedzieć, ile to kosztuje? :razz:[/quote] Mam nadzieję, że mi nie ukradniesz ostatniego numeru z półki :eviltong: Tak się zbierałam, że w końcu nie zamówiłam prenumeraty :cool1:
  6. co tutaj tak cichutko......? my z życzeniami [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  7. Nic nie piszę :oops: ale czytam na bieżąco :) z życzeniami przyszłam... :oops: [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  9. Megowe ślą moc życzeń dla Was na te święta :) [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  10. [quote][B]Kamila[/B], u mnie z tą wiedzą jest podobnie. :evil_lol: Też bym chętnie poszerzyła swoje zbiory, no ale moje konto mówi temu stanowcze "Nie" i nie ma co poradzić. :diabloti: Na rolkach się da wszystkiego wyuczyć. Pamiętam moje początki, były gorzej niż tragiczne. :diabloti: A e-mail doszedł, dziękujemy :loveu:[/quote]Hmm moja skarbonka po prostu wybrała bankructwo przez psa, nie przez fotografię :grins: A pewnie, że się da wyuczyć, tylko trzeba chcieć i się przełamać, żeby zacząć te różne triki robić, a ja jestem boidu*a w takich sprawach :lol: A gdzie Czikowa na Twojej kartce? :cool3:
  11. I dla Was też, wszystkiego dobrego! [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG] P.S. Świetne fotki z frisbee! :cool3:
  12. :o ojejej a co to za cudo? :loveu: :loveu: proszę o więcej informacji.........:oops: tymczasowicz/ka? czy nowa na stałe koleżanka/kolega Figowej?:)
  13. Grrroźny ten Twój pies :o Lisiczki ślą moc życzeń dla Was :) [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  14. i my z życzeniami dla Was... :oops: [img]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/img]
  15. Lisice ślą najlepsze życzenia dla Figowych :calus: [img]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/img]
  16. [url]http://img8.imageshack.us/img8/9318/p1100400.jpg[/url] [url]http://img8.imageshack.us/img8/509/p1100417.jpg[/url] ten pyszczuś.......:loveu: Goldenek też aniołkiem nie jest :cool3: [url]http://img15.imageshack.us/img15/5606/p1100467.jpg[/url] świetne zdjęcia..i te opisy....już tradycyjnie rewelacja......:) a my jeszcze z życzeniami [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  17. Dla Waszej dwunożnej i czterołapnej Rodziny :) [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  18. wysłałam wprawdzie emaila ale wkleję Wam życzenia i tu :oops: [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  19. My również składamy życzenia, wszystkiego dobrego! [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  20. Megowe też składają najlepsze życzenia.:) [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  21. Wszystkiego dobrego! :) [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  22. Moja Kundelkowa dziewczynka również składa życzenia przede wszystkim dla schroniskowych piesków, o jak najszybsze znalezienie dobrych domków.... [IMG]http://i42.tinypic.com/2zxzhg3.jpg[/IMG]
  23. [quote name='psiulka']Tragedia, wszystko jest na jedną chwilę. Mogliby to bierzmowanie zrobić np. w tamtym roku i byłby spokój. A tak to trzeba się uczyć tych pytań, które na nic nam się nie przydadzą i chodzić na spotkania.. A tak wogóle, to jeszcze 2 tyg do egzaminu :placz: Najbardziej się boję mat-przyr., bo nigdy nie wiadomo co oni tam dadzą. Z humanem sobie poradzę, na próbnych mi zawsze dobrze wychodził, ale ten mat-przyr. mnie trochę przeraża. :diabloti: Mam nadzieję, że się dostanę do jakiegoś LO, heheh :eviltong: 'Czasem'? Z tego co widzę, to bardzo często. U mnie odwrotnie - bardzo rzadko. :evil_lol: Nawet przy mojej powolnej Czice rzadko kiedy nadąża, no ale coż, innego nie mam i jak na razie nie planuję.. :eviltong: Ja też amatorsko, umiem tylko slalom normalny i taki ósemkowy pomiędzy kubeczkami i skakanie na chodniki (to już mniej, ostatnio na takim wyglebałam :lol:). Poszłabym do "Wodza" na jakieś lekcje, ale on ma chyba bardziej zaawansowaną grupę. :evil_lol: A co do seniora, to owszem, powinna, ale w telezoo nie mieli, a chciałam spróbować Eukanuby. Jak jej posmakuje to się przejdę do sklepu zoologicznego i zobaczę, czy się bardzo różnią składami, jeśli nie, to zostanie Adult. Chociaż to bardzo wątpliwe. :evil_lol: Wymiziaj Lisiczkę :calus:[/quote]Ja też boję się mat-przyr..., tam trzeba mieć jakąś wiedzę, a z tym u mnie ciężko :diabloti:, na humanie da się coś zawsze wymyślić..:eviltong: Mam plany na poszerzenie mojej kolekcji słoików :grins: tylko moja skarbonka, /nie wiem dlaczego/, mówi NIE na te moje pomysły :hmmmm: :evil_lol: oj to ze mnie bardzo amatorski amator, jakby mi ktoś jakieś slalomy czy inne takie kazał na rolkach robić..mogłoby to być opłakane w skutkach....opanowałam sztukę jazdy prosto na tyle, żeby się nie zabić, a jednocześnie wybiegać psa czy spędzić czas ze znajomymi :evil_lol: i miź dla Czikuli :calus:
  24. [quote][SIZE=2][B]Kamila[/B] - No umiem, umiem się obsłużyć, ale ja pracuję na Sony'm, a on się pewnie różni trochę od Nikona. No ale możemy się spotkać, Ty się pobawisz moim pudłem. :evil_lol: Proponuję tak po testach, bo wtedy będzie więcej luzu. ;-) Skoro robisz takie zdjęcia Tamronem, jak te, które są w Twojej galerii, to dlaczego uważasz ma wolny AF? Ciekawe, co powiesz, jak mój wypróbujesz. :diabloti: Nie wiedziałam, że rolkujesz, nawet się nie przyznałaś. :eviltong: A o której byłaś? Ja byłam ok.16-17, straszny wysyp ludzi, ale trasa super, jedzie się i jedzie i jedzie. :-D[/SIZE][/quote]W każdym razie mając kontakt z aparatami, wie się o co chodzi w "te klocki", więc damy radę... :grins: mam nadzieję, że jakoś kiedyś uda nam się spotkać [może przy okazji jakiegoś dgm spaceru, o ile uda się takowy zorganizować], ale faktycznie po testach...teraz jeszcze nauka do nich, bierzmowanie, ja dodatkowo tworzenie stron www, nie wspominając o szkoleniu z lisicą....ambitnie qrczee...chyba aż za bardzo :mdleje: Czasem udaje się tammiemu trafiać z ostrością :eviltong: Ja rolkuję bardzo amatorsko :lol:, i z reguły jeżdzę rano, tzn. ok 9, wtedy jeszcze niewiele osób jest... ;) [url]http://p.web-album.org/37/a9/37a91dfae9f9c81a6e2156bf90977b2da,4,0.jpg[/url] jakie oczęta :loveu::loveu: i jaki uśmiech :D [url]http://p.web-album.org/e6/48/e648f55c16f90403954abf8579eb0a89a,4,0.jpg[/url] a Czika nie powinna Seniora wcinać? :oops: [url]http://p.web-album.org/34/86/348688c4df2dcbec0cf1f8490f05ae57a,4,0.jpg[/url]
×
×
  • Create New...