Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Kalunia_C']Sweterki irlandzkie to się do pralki wrzuca i już są czyste :eviltong:[/quote]ahhh to już wszystko jasne.. :evil_lol:
  2. [quote name='Asiaczek'][B]Cambel[/B] - ja nie mam laptopa! To netbook. Ha, załapałas się na pierwszy post na 1900 stronie!!! Ale byłas czujna!!! Pzdr.[/quote]Faktycznie, przepraszam, nie doczytałam, widziałam zdjęcie i nazwę, a że od strony technicznej ja mam blade pojęcie......:lol: akurat trafiłam :)
  3. [quote name='RCookie'][URL]http://i41.tinypic.com/6z8zk5.jpg[/URL] Super zdjęcie! :loveu: Meg jaka uśmiechnięta :lol:.[/quote] Sztuczny uśmiech.......:evil_lol: [quote name='Iwona1984']:-ojak błysk w okach :evil_lol:[/quote] :grins: chyba przegięłam :eviltong: [quote name='anetta']Przemoc! :diabloti::evil_lol::evil_lol: Podoba mi się aktywne spędzanie czassu z psem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ładny komplecik. Ta zabawka się odbija?[/quote]że niby ja i przemoc? :lilangel::evil_lol: próbujemy różnych form aktywności....:eviltong: dziękujemy :) zabawka odbija się hmmm nieprzewidywalnie :lol:, w różne strony - jak kong. [quote name='Asiaczek']Tak, wiem, że ta zabawka miała byc dla Kentuckiego, ale... pewnie dostanie z Twojej strony "coś" innego. Ja kupię coś takiego dla moich basków, choć juz teraz mogę podejrzewac, że jej zywot będzie b.krótki. Może lepiej zostawię dla najbliższych szczeniaków...? Fotka super! [URL]http://i41.tinypic.com/6z8zk5.jpg[/URL] Może na jakiś konkurs wyslij? Ale musi to byc konkurs taki bardziej profesjonalny...:lol: Pzdr.[/quote]Może i żywot samej zabawki krótki, ale jaka chwila radości dla psiaków! :cool3: Hmmm, dla szczeniaków....myślisz, że przy szczeniakach wytrzyma dłużej?! :lol: Ojjj raczej nie..i tak się sobie dziwię, że zdecydowałam się ją tutaj wstawić. :lol:
  4. [quote name='jbk']Bo w błotku najlepiej zabawa wychodzi ;) [/quote] Haaa, dokładnie!:lol: tylko ile potem takiego pacjenta po spacerze trzeba czyścić..!:lol: No ale cóż....:eviltong:
  5. No to ja rozpocznę 1900 stronę! :grins: dziękuję za opinię dot. urządzenia HP, chyba za jakiś czas się na nie skuszę...8) laptop to faktycznie super sprawa, m.in.właśnie na takie wyjazdy....:) ale na codzień to wolę mojego stacjonarnego złomka.;) co do sms'ów - mam takie samo zdanie. :lol:
  6. [quote name='Asiaczek']Pozdrawiam z Leszna:lol:[/QUOTE] nooo :) teraz znacznie wygodniej, najświeższe wieści prosto z wystawy, nie trzeba stukać sms-ów, można prosto na dogo wrzucać wyniki.:multi: Czekamy na BiSy i kolejne wieści. :)
  7. Ależ Wasima urosła.:loveu: Super, że wszystkie maluchy już w nowych domkach. Z drugiej strony na pewno jest trochę pusto....no ale cóż, taka kolej rzeczy. :lol: mizianka dla rudasków :loveu:
  8. [quote name='Paula&Goofi']Piękne zdjęcia! Ostatnie zabójcze :loveu::evil_lol: Pozdrawiamy!!![/quote]Dziękujemy :) [quote name='Iwona1984']:mad::mad:[URL]http://i41.tinypic.com/r22kio.jpg[/URL] nasz zabawka:mad:[/quote] :oops::oops::oops: [quote name='Asiaczek']Super! [URL]http://i43.tinypic.com/27yvbfc.jpg[/URL] Kichanie-szczekanie - co to było? [URL]http://i43.tinypic.com/28qqera.jpg[/URL] Widziałam takie zabawki w sklepie i zastanawiam się, jak się sprawują... [URL]http://i41.tinypic.com/r22kio.jpg[/URL] Pzdr.[/quote]Tradycyjne już 'buffff' :lol:, czyli szczekanie - ktoś tam jej się nie spodobał... Ja jestem nimi pozytywnie zaskoczona, jak widać kilka postów wcześniej, miała to być zabawka dla Kentuckiego :lol: ja byłam tylko posłańcem, ale jak przyniosłam ją do domu, Megi - która z reguły takich gumowych zabawek nie lubi [kongi, gumowe piłki na sznurku - feee :shake:] - oszalała na jej punkcie! I zabawka została u nas... Pewnie na tej jednej nie poprzestaniemy - interesujące są też te 'szmaciane' Petstages, a z doświadczenia wiem, że takie lisek uwielbia...:loveu: - mogę kupować w ciemno. Jest tylko jeden wniosek z tego - jeżeli dana zabawka psu się spodoba, to sprawuje się bardzo dobrze. ;) w kwestii wytrzymałości petstages też zdają egzamin. :) [quote name='Asiaczek']A, no i jak widać - zyję, choć choroby mnie nie opuściły. Jakaś czarna seria mnie dopadła, ale do 3 razy sztuka! Trzy razy już były i mam nadzieję, że na razie starczy tego chorowania... A mój PIT + dane Waszego Stowarzyszenia powędrowały do mojej księgowej. Myslę, że w przyszłym tygodniu dostanę wyliczony PIT i 1 % na pewno pójdzie dla Was.:lol: Pzdr.[/quote]Twoja dłuższa nieobecność na Dogo zaczynała być trochę niepokojąca....dobrze, że już jesteś.:) W imieniu RSOZ i bezdomnych rzeszowskich psiaków - dziękuję!:Rose: wstawiam jedną fotkę, mam jeszcze kilka na komputerze, natomiast nie mam kiedy się nimi zająć... [IMG]http://i41.tinypic.com/6z8zk5.jpg[/IMG]
  9. Dogo-Dzień-Dobry [już popołudniowo..:lol:] Asiaczki! jakiś czas nie miałam okazji nic napisać, ale już jestem.. Strasznie przykro mi z powodu Rudego..:( <*> Gratuluję wyników z Panevezys i Leszna! Modest jest przecudny :loveu: i dziękuję za wstawienie moich zdjęć. :) jeszcze takie pytanie, jak sprawuje się to urządzenie HP? ;) pozdrawiam serdecznie Kamila
  10. Ale tu masa cudnych zdjęć, nie nadążam z oglądaniem! :loveu:
  11. Dziękujemy za słowa :loveu: [B]Frytaaa[/B], ja miałam ten sam problem z tymi fotkami....:diabloti: chwilę czekały na aparacie....jeszcze trochę czeka na zmniejszenie i wklejenie.....ale pewnie się nie doczekają :evil_lol:
  12. i na koniec oczęta [IMG]http://i44.tinypic.com/2rx8tug.jpg[/IMG]
  13. bufff.. :cool1: [IMG]http://i43.tinypic.com/28qqera.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/24bvnzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2l9qmao.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2psq8zo.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/nvp348.jpg[/IMG]
  14. w roli głównej Megi, Benia i Drzalka :) [IMG]http://i43.tinypic.com/35n1qn5.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i42.tinypic.com/hsm1hw.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/27yvbfc.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/10d9ze0.jpg[/IMG] taki bonus :) jak można aktywnie spędzać czas z psem :lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/143zwb6.jpg[/IMG]
  15. ehh :eviltong: wstawię kilka.. I prezentacja kompletu od ciotki Drzał :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/hv2gys.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2wcjs46.jpg[/IMG] Butterfly :lol: [IMG]http://i39.tinypic.com/2wlwqc1.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/ohjos3.jpg[/IMG] z nową zabawką :grins: [IMG]http://i41.tinypic.com/r22kio.jpg[/IMG]
  16. [url]http://i39.tinypic.com/2hgaaea.jpg[/url] cudne :loveu: [url]http://i40.tinypic.com/19til3.jpg[/url] widzę widzę :multi: [url]http://i41.tinypic.com/14wspqh.jpg[/url] przeuroczee.....:iloveyou: sesyja z Figową znęcającą się nad pluszakiem też super :lol: buuu chyba za słabo trzymałam kciuki...ale i tak szacun, ja ze stresu chyba bym nie poszła na taki egzamin :evil_lol:
  17. Wspaniała idea. Trzymam kciuki za rozwinięcie się bloga, z niecierpliwością czekam na kolejne newsy. :)
  18. [quote name='Talia.']No tak zapomniałam, że to kwartalnik:eviltong: Taki mały OT: Czy w prenumeracie PP i MP tez się nie płaci za przesyłkę?[/quote]Nie........:)
  19. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000020.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000021.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000022.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000023.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000024.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000015.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000016.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000017.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000018.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000019.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000010.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000011.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000014.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000005.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/223622/00000009.jpg[/IMG]
  23. Talia, to kwartalnik, więc przychodzi co 3 miesiące... :lol: za przesyłkę się nie płaci, skoro nic nie ma o tym napisane...
  24. zapeszyła, nie będzie :eviltong: nie mam czasu ani chęci na wrzucenie ich tu dziś :lol: ale jutro na pewno wstawię...
  25. [B]Polna[/B], rewelacja. Bardzo lubię taki klimat, ogółem uwielbiam taką fotografię uliczną... :loveu: trafione kadry, ładna konwersja do b&w. Naprawdę super. :multi: [B]LeCoyotte[/B]...świetne....
×
×
  • Create New...