Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [IMG]http://i42.tinypic.com/30dcg0n.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/mlkrc8.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/xgh1z7.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1z2dnup.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/119o37a.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i40.tinypic.com/30kbomc.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ok3io8.jpg[/IMG] I Liseczek :loveu: [IMG]http://i44.tinypic.com/2jd4ig.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/r73jaa.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2q3sx7m.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i41.tinypic.com/33w3afk.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/9j0efr.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/25tb09w.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2n6cbow.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/28jw2ef.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i43.tinypic.com/2aaeww8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/a9w8lf.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1675r2w.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/20r8l68.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/io0q6b.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Asiaczek']Jeeee.... [URL]http://i43.tinypic.com/301oljt.jpg[/URL] Jak ona tam wskoczyła...? Taki z niej skoczek! [URL]http://i44.tinypic.com/2a5daav.jpg[/URL] Pzdr.[/quote]Regularne treningi wskakiwania na wszelkie podwyższenia w celu robienia zdjęć przynoszą efekty.:evil_lol: na życzenie Agathee kilka fotek w ruchu. Wybaczcie tę rozpiętość tonalną, ale - w marcu jak w garncu :lol:, dziś na spacerze chyba wszystkie zjawiska atmosferyczne były, deszcz, śnieg, grad, słońce...:lol: Najpierw Kentucky [IMG]http://i41.tinypic.com/6tn5nk.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2091tsn.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/15fj20z.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2dqr02x.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/257irnn.jpg[/IMG]
  6. Śliczna kruszynka:loveu:
  7. [URL]http://images36.fotosik.pl/77/5b627c48b6fa5ca5.jpg[/URL] ojejej, jaki nieszczęśliwy piesio.. [URL]http://images36.fotosik.pl/77/d2b9245c3da7bf5b.jpg[/URL] tu już zupełnie inaczej :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: moja lisica też uwielbia tak kopać... :shake: :lol: potrafi zawzięcie wyrywać kępki trawy, kiedy jej przeszkadzają w kopaniu :evil_lol: mizianka dla Tinki :calus: trzymam kciuki za domek dla tej sunieczki...:kciuki:
  8. cudna Tosieńka :loveu: eksperymenty super!, fajna obróbka :)
  9. znowu mam tyyyyle zaległości u Asiaczków :placz: idę nadrabiać... :lol: gratulacje sukcesów na Węgrzech! :multi: [COLOR=DimGray]P.S. wrr, zgłodniałam przez Was! :lol:[/COLOR]
  10. [quote name='McDzik']ARNIULEK :loveu::loveu::loveu: się załapał na piekne, profesjonalne foteczki :loveu::loveu::loveu::loveu: Dziękujemy :multi::multi::multi:[/quote] e tam profesjonalne :eviltong: ale cieszę się, że znalazły Twoje uznanie :multi: [quote name='Tascha']zdjęcia jak zawsze super- nawet jesli tylko z przygotowania przed ringiem;) bedziesz w Opolu w niedziele ?;)[/quote] Tak w biegu Was wtedy złapałam :oops: W Opolu niestety mnie nie będzie...
  11. [quote name='Agathee']My tu chyba pierwszy raz. Jakim sprzętem dysponujecie? Świetne fotki. :loveu: [URL]http://i44.tinypic.com/2a5daav.jpg[/URL] Ło jezu! :crazyeye: Jak ona tam wlazła? :cool3: Wiewióro-lis :razz: Więcej fot! I mniej pozowanych, więcej w ruchu! Sunieczka jest prześwietna ;)[/quote] Witamy, witamy! :multi: Nikon D70s + Tamron 55-200 i Nikkor 50mm 1.8, dzięki :) bardzo skoczna jest :grins: Mam fioła na punkcie tych pozowanych:oops:, ale ok, wkrótce będzie więcej w ruchu :razz: dziś była fajna pogoda na takie fotki, ale jak mam wybrać taki bierny spacer - robienie psu zdjęć i rzucanie mu piłki / patyka, która po chwili staje się nieatrakcyjna [SIZE=1][bo co w zabawce fajnego, kiedy nie można się o nią podroczyć z pańcią][/SIZE] a spacer aktywny, szkolenie, zabawa, etc. to zazwyczaj jednak wybieram to drugie ... :lol:
  12. [quote name='panienkabubu']Dziś Zw. Dnia w JH - Ola Szydłowska. BIS Weteran - Owczarek Podhalański, Shih Tzu, PON BIS Szczeniąt - Mops, ... i nie pamiętam BIS Junior - Pudel (toy? mały jakiś taki czarny hehe), mops, chart ... tylko nie pamiętam jaki[/quote] Ten chart na BiS Junior to Greyhound :loveu:
  13. [quote name='Iwona1984']Dziekujemy Cambel za pamiec, ciekawe czy miałas takiego stresa jak ja jak stalam na ringu z tymi 10 astami:) [/quote] Nie wiem czy nie większego niż Ty:shocked!: :evil_lol:
  14. [quote name='RCookie'][URL]http://i44.tinypic.com/2a5daav.jpg[/URL] Jesteś pewna, że to lis? Mnie to bardziej na wiewiórę wygląda :evil_lol:.[/quote] Ona ma wiele wcieleń :diabloti:
  15. [COLOR=Black] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000011.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000014.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000015.jpg[/IMG] pozdrawiam [/COLOR]
  16. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000010.jpg[/IMG][/COLOR]
  17. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243874/00000005.jpg[/IMG][/COLOR]
  18. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000046.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000047.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000048.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000049.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000050.jpg[/IMG][/COLOR]
  19. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000041.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000042.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000043.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000044.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000045.jpg[/IMG][/COLOR]
  20. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000036.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000037.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000038.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000039.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000040.jpg[/IMG] [/COLOR]
  21. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000031.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000032.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000033.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000034.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000035.jpg[/IMG][/COLOR]
  22. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000026.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000027.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000028.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000029.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000030.jpg[/IMG][/COLOR]
  23. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000021.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000022.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000023.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000024.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000025.jpg[/IMG][/COLOR]
  24. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000016.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000017.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000018.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000019.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000020.jpg[/IMG][/COLOR]
  25. [COLOR=GREEN] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000011.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000014.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/243872/00000015.jpg[/IMG][/COLOR]
×
×
  • Create New...