Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. jak się lisek zmobilizuje, to potrafi ładnie na kontakcie pracować. :P Dla pocieszenia powiem Wam, że jednak różnie z tym bywa :evil_lol: kilka fotek z dziś Megi ma "luźną" skórę, ale nie myślałam, że aż tak :lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000005.jpg[/IMG]
  2. powtarzam się, ale [URL]http://i41.tinypic.com/1588o6q.jpg[/URL] [url]http://i42.tinypic.com/2rcbuvp.jpg[/url] ta Twoja Tosia jest OBŁĘDNA!!! :iloveyou: [URL]http://i40.tinypic.com/2lx8bp2.jpg[/URL] kolejna wiewiórka :grins: avataru nie widzę :(, za to banner (już tradycyjnie) super!
  3. [quote name='Kibaa']Powiem Ci, iż twój aparat robi boskie zdjęcia! ;* [/quote] !!!!! To RCookie robi boskie zdjęcia, a nie aparat!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. [QUOTE]Nie wiem, czy będzie mi to wybaczone,ale nie pożegnałam się z Wami przed wyjazdem na wystawę do Lux.:cool1: Tak więc wyciągnęłam z torby moje "trzecie dziecko" i piszę. Jestesmy ok. 140 km do Wrocka, przed nami jeszcze hohoho kilometrów... Najgorsze jest to, że jadę sama... Problemy zdrowotne, niestety, dopadły moich współtowarzyszy podróży...:cool3: Tradycyjnie proszę o trzymanie kciuków, bo w konkurencji mamy 12 suk i 14 piesków. Będziemy w kontakcie. Pzdr. [/QUOTE] Ohohoo to spora stawka...proszę o fotorelację! :) Oczywiście mocno zaciskamy kciuki, dacie radę! :razz: :kciuki: zdjęcia z konkurencji finałowych z Węgier super! :multi: pozdrawiam i szerokiej drogi!
  5. Talia, Darianna, Anetta, dziękujemy za odwiedziny :Rose: *** Cambel & Megi :cool3: prawie jak 'noga' :lol: [IMG]http://i39.tinypic.com/x0sd2e.jpg[/IMG] 'równaj' albo 'slalom'..:eviltong: [IMG]http://i39.tinypic.com/111mnn8.jpg[/IMG] to już 'równaj' [IMG]http://i39.tinypic.com/9lct3m.jpg[/IMG] 'do mnie' [IMG]http://i39.tinypic.com/fk3a7d.jpg[/IMG] pozdrawiamy :)
  6. [quote name='Asiaczek']Oj, mam problem z zacytowaniem fotek.:lol: Sporo jest takich, które mi się baaaardzo podobają Zacznę od tego: Może się przyśnić....:evil_lol: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000004.jpg[/URL] Lewitujący pies a przy tym - jaki spokojny. Wypatruje zdobyczy! [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000031.jpg[/URL] Wygibasy... [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000022.jpg[/URL] To też się może przyśnić! [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000010.jpg[/URL] Rzeczywiście super ujęcie!:loveu: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000005.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Dziękujemy za komentarz! :) [quote name='Coyote Ugly FCI'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000022.jpg[/URL] odgapiła od Kicia hehehe:diabloti: zdjecia jak zawsze reweelka[/quote]widzisz... :placz: upodabnia się do niego...niedługo jeszcze się rudo-biała zrobi, ucha się jej utną... :diabloti:
  7. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000030.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000031.jpg[/IMG] jednak ten jeż to jest najlepszy.:loveu: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000033.jpg[/IMG] pozdrawiamy :)
  8. jeże też nie są złe :loveu: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000026.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000027.jpg[/IMG] ejj no...no daj... [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000028.jpg[/IMG] i znowu tu nudno..ehh przysypiam 8) [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000032.jpg[/IMG] tym razem troszkę poskaczę [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000029.jpg[/IMG]
  9. nuuudno tu... :cool1: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000021.jpg[/IMG] trzeba sobie znaleźć jakieś zajęcie..trochę się potarzam... [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000022.jpg[/IMG] no cooo?! [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000023.jpg[/IMG] jeszcze pobawię piłeczką... [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000024.jpg[/IMG] ale mówcie co chcecie, i tak najlepsze są patyki [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000025.jpg[/IMG]
  10. wrrrrrrrrr, to moja piłka! [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000016.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000017.jpg[/IMG] pysiooo :loveu: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000018.jpg[/IMG] wąchamy... [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000019.jpg[/IMG] i uśmiechamy się do wszystkich ciotek :) [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000020.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000011.jpg[/IMG] i piłeczka [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000014.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000015.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000013.jpg[/IMG]
  12. C.D. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000010.jpg[/IMG]
  13. i lecimy z dzisiejszymi fotkami.. :) [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000004.jpg[/IMG] moje ulubione z całej sesji.. :lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/246406/00000005.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Agathee']Witam. Taka pogoda, a zdjęcia zniewalające :loveu: Ukradnę Ci obiektywy, co ty na to? :razz: Lisek i łaciatek po prostu boscy. Kentucky jak na ttb przystało, bardzo skoczny. Ostatnio te psy to tylko w locie widuje :cool3: Zauważyłam, że masz adresówkę. Zamawiana z neta czy jakoś inaczej? :razz: Mojemu muszę sprezentować. Meggi jak się szczurzy ;d To z miłości, czy całkiem przeciwnie? :diabloti: [URL]http://i42.tinypic.com/1z2dnup.jpg[/URL] A jak się nastroszyła ! :pp Pozdrawiam![/quote]proszę bardzo, nie krępuj się, kradnij :evil_lol: oj tak, teriery b.skoczne są :cool1::grins: adresówka z allegro, mamy ją już 2 lata...:lol: oczywiście, że z miłości! :loveu::loveu:
  15. Ale macie zimę :o u nas właściwie cały dzień padało, ale nie było na tyle zimno, by ten śnieg się utrzymał......ja mam już dość takiej pogody...:placz: zamiast takich dołujących fotek, wolałabym Baseczki pooglądać :loveu:
  16. [quote name='Asiaczek']A Kiciuś, to kto?:cool3: Pzdr.[/quote] KENTUCKY JACK, Kentucky, Kentakuś, Kenio, Kiciuś, Pchełeczka...:lol:
  17. [quote name='Asiaczek']Super ujęcie! [URL]http://i41.tinypic.com/33w3afk.jpg[/URL] Alez piekny portret! [URL]http://i40.tinypic.com/o6fcj7.jpg[/URL] Czy to jest ta sama Megi, jaką znam...?:crazyeye: [URL]http://i42.tinypic.com/30dcg0n.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Bo model piękny :loveu: Dokładnie, ta sama! I jak zwykle taką miłością pała do Kiciusia :lol:.
  18. [IMG]http://i41.tinypic.com/zlyj54.jpg[/IMG] pozdrawiam :)
  19. [IMG]http://i40.tinypic.com/30kbomc.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ok3io8.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/r73jaa.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/jzb4aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/o6fcj7.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i41.tinypic.com/33w3afk.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/9j0efr.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/25tb09w.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2n6cbow.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/28jw2ef.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i43.tinypic.com/2aaeww8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/a9w8lf.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1675r2w.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/20r8l68.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/io0q6b.jpg[/IMG]
  22. Hej Kojotki! :grins: [IMG]http://i41.tinypic.com/6tn5nk.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2091tsn.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/15fj20z.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2dqr02x.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/257irnn.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i41.tinypic.com/jzb4aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/zlyj54.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/o6fcj7.jpg[/IMG] w takiej pozycji Megi kilka minut wcinała ringo ze skóry :lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/2zpvbkg.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/5lbhj4.jpg[/IMG] pozdrawiam :)
  24. [IMG]http://i41.tinypic.com/k1wbba.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2190zy8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/m82oj.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/24ca1vt.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/9iqrli.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i41.tinypic.com/24m7pc0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/20f58bs.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/23u2cl1.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/zl508j.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...