-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote] ps. w piątek prawdopodobnie zawitamy do fryzjera :mdrmed:[/quote] No to prosimy foteczki po..metamorfozie ;)
-
Nie no spoko, podoba mi się :cool2: Kocham kąpać psy, kocham mokre psy :loveu: Mają taką super sierść xD [quote]Cambi no kąpie sie w niej na codzien[/quote] Mm...na codzien? a to nie za często? :p
-
A ja na AP 'manewruję' wszelkimi fotami :-P A Microsoft Picture Manager gdzieś mam, tylko gdzie.. :roll: xD
-
Witam :) Widzę po fotkach (super są :loveu: ) , że chyba Wam się podobało na szkoleniu :cool3: Pozdrawiam i czekam na nowe foty :D
-
Witam :) Ania-shia, świetne te foteczki :loveu: Widzę, że dbasz o galerię :cool3: Ten bannerek zrobię Ci w najblizszym czasie, teraz nie miałam czasu (remont), przepraszam...
-
Ja zaglądam, ja ! :D I nalegam na NOWE fotki :mad: xDD
-
[quote name='Kudłata_Koza']Jakbyś chciała to być sobie i na forum innym znalazła leniu ty jeden :mad: Leń, leń, leń! :razz: [B]Proszę:[/B] Jak pewnie wiadomo w moim domu mieszka piękny model :loveu: I jak może wiadomo, ostatnimi czasy była piękna pogoda - ciepło, bezchmurne niebo... Aż się rozmarzyłam ;]. A ponieważ ja kocham mojego waryjota, i ze pogoda sprzyjała, oraz chęci na fotografowanie mnie naszły (pomimo beznadziejnego sprzętu), ponastanowiłam zrobić kilka świetnych fot i wstawić je tutaj =P. A więc proszę, o to kilka z moich zdjeć: [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4207/untitled4copyfy0.png[/IMG] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1681/untitled5copyxx9.png[/IMG] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/7066/untitled6copyeg9.png[/IMG] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/6238/untitled7copysf3.png[/IMG] A tu kilka fotencji z domu, zaraz przed wyjściem: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6607/untitled1copybu8.png[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1130/untitled2copymy4.png[/IMG] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/9233/untitled3copycz0.png[/IMG][/quote] Joooj, boskie te fotencje :loveu::loveu: Nett fotogeniczny ;)
-
[IMG]http://i19.tinypic.com/6hfx4hy.jpg[/IMG] Heeej, on lata :cool:
-
Jasne...Szczególnie jak ma cały obiektyw zakurzony :roll:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ty to się wszędzie władujesz :cool: Pewnie, że się piszę :P -
[quote]Nerul, też jestem zbanowana ale miałam format i już mogę wchodzić, i na laptopie też :cool3:[/quote] Odgapiacze xD To ja pierwsza o to Labulca poprosiłam :D Tollerko, fajne foteczki :loveu:
-
[quote name='Wiza']Nera?! foty: [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/306/90277102yt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1921/53901813ul0.jpg[/IMG][/quote] Dziędobry :D Kuul foty, macie fajną wanienkę :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień Dobry :) Co tam u Was Figulcowe? Ja sobie urlop zrobiłam (czyt. pobyt u babci + niepójscie do szkoły w pon.), remont w domu mam.. xD Czytać mi się nie chce, tego co naprodukowałyście :-P Kto mi streści :D -
Psiula, wg mnie to dobry pomysł, z tym, że 24 czerwca! :cool3:
-
[quote name='ß@$!@']znalazłam tylko tyle, że: Podczas wystawy psy brały udział w [B]następujących konkursach:[/B] - najzabawniejsza morda - najpiękniejszy ogon - najbardziej wielorasowy pies - pies podobny do właściciela - pies sztukmistrz W każdej kategorii wyłoniono 1 zwycięzcę oraz przyznano wyróżnienia. Spośród zwycięzców poszczególnych konkursów wybrano championa wystawy! tylko nie wiem z którego to roku :oops:[/quote] Cool konkursy :cool3::cool3: Na Animal Planet było kiedyś coś takiego, najbardziej podobny pies do właściciela :lol: Ale się uśmiałam w niektórych przypadkach:evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::']Witaj kartofel :multi: Masz jakies fotki? :-P[/quote] No własnie :mad: :cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonia']Kofam tę wetkę :multi: :loveu: Mozesz nawet pisać Pani Ula :loveu: Wlasnie niedawno wrocilam do domku :multi: Po krótkiej wizycie Pani Ula stwerdzila, ze jest b. dobrze. Jedno ucho za dwa dni moge przestac meczyc, drugie zas ok. tygodnia jeszcze. ;-) Dostalam leki dla Azulkowej. A potem moj brat zagadal się z Szanownym TŻ'cikiem wetki, a ja poszlam razem z nią, dzieciaczkami :loveu: i Dżekim na spacerek :p Azulek byl w siodmym niebie, a dla Dżekiego długonoga kropka to nie przeszkoda zeby poflirtowac :evil_lol: Mamy dawać jeszcze witaminę C. Potem bylam na zakupach, kupilam Mojego Psa i co widzę? :loveu: Sonieczka Kundelkowa w "zdjęciu miesiąca" na trzecim miejscu :multi: Pogratulowac Kindze bede musiala jutro :p Wracajac minęliśmy wypadek ech... Tylko kask zostal na jezdni :-( :-([/quote] Goniu, mogę prosić o adres do lecznicy ? :cool3: Jak nie chcesz tu pisać, to mi na gg wyślij. Z góry dziękuję :) Piękne Azulciowe foteczki :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Kooikerka']Cudowne fotki ;) Pozdrów Florka od Goofiego i zajrzyj do nas do Galerii ;)[/quote] Ja też się wproszę :evil_lol: Tollerka, kiedy nowe foty? :cool3:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='ulvhedinn']Co ciekawe takie zdolności przewijają się u mnie w rodzinie... stąd np. unikamy mówienia "życzę mu, żeby....", bo a nóż się sprawdzi...[/quote] No tak..Z takimi rzeczami lepiej uważac...Nieraz to jest "przydatne", ale czesciej raczej kłopot.. :roll: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='ulvhedinn']Kolejna opowieść "mojorodzinna"- u nas zawsze były zwierzęta, traktowane jak rodzina, więc i opowieści troche sie zebrało... Otóż mój prapradziadek był młynarzem na Ukrainie. Był wyjatkowo postawnym facetem, miał ponad dwa metry wzrostu. Poza tym był znany jako ktoś w rodzaju miejscowego czarownka, zamawiacza... Podobno pewnego razu rozzłościł go wędrowiec, który ukradł mu coś z domu... Dziadek wziął nóż, coś pomamrotał i wnił go w ślad pozostawiony przez przechodnia. Dwa dni później skruszony złodziej wrócił odnosząc łup- w zasadzie "przyskakał" na jednej nodze, bo w drugiej otworzyła mu się ropiejąca rana. Dziadek pod koniec życia miał psa, ogromnego, czarnego "potwora". Pies ten był stróżem młyna, a zarazem najlepszym przyjacielem dziadka. Kiedy dziadek zmarł, pies odmówił jedzenia, leżał tylko wpatrując się w furtkę, nie reagował na namowy, ani na najlepsze kąski. Po trzech dniach wstał, otrząsnął się nagle merdając ogonem i poszedł do miski prosząc o jedzenie, zupełnie jakby go ktoś wołał. Kilka lat później, stary już bardzo pies leżał w pokoju wśród rodziny. Nagle poderwał się, radośnie zakomlał i pdbiegł do drzwi, wyma****ąc ogonem i popiskując- tak zawsze witał TYLKO dziadka... potem zadrżał i upadł nieżywy. Moja babcia zawsze mówiła, że to pradziadek wrócił po przyjaciela, którego czas nadszedł, żeby go zabrać na drugą stronę....[/quote] Niewiarygodne te historie...:crazyeye: Ta 1, aż mnie zatkało :lol: A druga...ciarki mi przeszły, br...coraz bardziej rozumiem znaczenie słów: Pies najlepszym przyjacielem człowieka...Piękne to... -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote] U nas ok. Zauwazylam zmiane, ze zastrzyk łagodzący swąd u Azulki przestal dzialac i dzisiaj Azulkowa troche trzepala. Ale widac, ze wizyta u weta sprawila jej OGROMNĄ ULGĘ :loveu: :loveu: Łobuzuje jak dawniej i goni od razu paszcza sie smieje ze znow mozemy wyglupiac sie i szaleć do woli. :multi:[/quote]Noo! To cieszę się, że trafiłaś w końcu na dobrego Weta (chyba mogę z dużej litery..), który zna się na rzeczy :) Piękne foteczki kociaka :loveu: Pozdrawiam Was Wszystkich :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Heej :D [quote][I][COLOR=royalblue]A teraz złóżmy to w całośc :loveu:[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Kocham pucelki (po polskiemu czyt: puzzle) [/COLOR][I][COLOR=royalblue]:loveu: [/COLOR][/I][COLOR=Black]Goniu, co tam u Ciebie i Twojej Dziewczynki ? :cool3:[/COLOR][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I] -
[quote] sumertime- pomarańczowo-żółta.[/quote] Wg mnie najpiękniejsza :-P Hm....Ja myślę, ze psa można nauczyć chodzić na luźnej smyczy, ze smyczą Flexi..Można np. uczyć go, mając smycz "zatrzaśniętą" na jednej długości, nie rozwijać jej itd..
-
[quote name='Gonitwa']Jest z "kolekcji" flexi compact rozmiar 3 na pewno- znajomi mają:)[/quote] Mm...Kocham czerń :loveu: No ale cóż :eviltong: Flexi Summertime- przybywaj!! :-P
-
[quote name='14ruda']Reklama na początku mnie wzruszyła.Wynosi harnaś łowiecke na brzeg.A tu nagle ZONK:mad: !Zła byłam:) A reklama z dogiem ,o której pisze Koszmaria jest idealnym obiciem Polaków.:diabloti: [B] Na giełdzie-o zobacz kochanie jaki malutki,sliczny weźmy go,no prosze,prosze już tera ZARA!!!!Prosze pana czy on bedzie duży,bo my chcemy małego pieska.Ależprosze pani to mini dog bedzie ,taka rasa,do kolana bedzie pani siegał-600 zł sie nalezy. A potem to już wszyscy wiemy jak jest.[/B]:roll:[/quote] Dokładnie...Popieram każde słowo :roll: Ostatnio się moja kumpela "zfrajerzyła", bo własnie kupiła chyba na giełdzie psa, a "chodofca" jej powiedział, że będzie miał 23 cm w kłębie... Jak on ma 7 tygodni, i to mi przypomina szczeniaka King Charles Spaniela...A one mają więcej niż 23 cm...