-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]A to jest z okna autokaru. ;-) Z mojego okna to widać pikny zachod do czasu, gdy drzewa zarosną liścmi. :shake:[/quote]Ja to tylko u babci mogę ufocić jakieś ładne widoczki, bo u mnie to blokowisko..:shake: [IMG]http://images22.fotosik.pl/127/43279e36fd229971.jpg[/IMG] Niach, jak wygodnie :loveu: Koty mają papierowe skłonności, u mojej babci jedna kotka zawsze lubi spać na moich (psich!) książkach :evil_lol: -
[quote name='g_o_n_i_a']Muminek :shake: :shake: Kamila, to tylko jeden jest gejem, bo mial damską torebkę :shake: :shake: :evil_lol:[/quote] A kto ich tam wie, nie wiadomo, kto tam ma jakie skłonności :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/662/obraz766vu9.jpg[/IMG] Bąbelek :loveu::loveu: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7746/obraz805fl9.jpg[/IMG] Aaaaa! Figowy jęzor :cool3::cool3: Jaki uśmiechnięty :razz: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6752/obraz816jp2.jpg[/IMG] Mniam, dzięki, że mnie nie zjadłeś kolego :cool3: -
[IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/fotykiary/13.jpg[/IMG] Niach ^^ Jęzorek :cool3: Tylko przytulić takiego pysia :)
-
Doberek :) Nareszcie nowe fotki :cool3: Jaka Kiara uśmiechnięta :loveu: Piękna :*
-
[quote name='Nerul']Wg mnie tak... tylko wogóle jakby to rozdzielali... Moja znajoma tez jest z Katowic mogłybyscie sie skumplowac i se takie cos zorganizowac :D:D[/quote] Taa...Można by SE zorganizować :evil_lol: Nie no, tak na serio...To trzeba trochę wkłądu finansowego, chociażby na nagrody, a i rozgłos jakiś by się przydał... I miejsce wystawy...Nie ma tak łatwo, ale dla chcącego nic trudnego ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Doberek :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/126/c15d90acfaa26e30.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/354/d30aadca19754435.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/54/fcde95c6e2db60d0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/54/2079d1ca3c0725a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/63/d3390c8fbb753807.jpg[/IMG][/URL][/quote] Gosiu! Śliczne to :loveu::loveu: Z mojego okna taki ładny zachód słońca widać...Ale co z tego, jeśli wokół tyle bloków, nawet ładnego zdjęcia nie da się zrobić.. :shake: -
[quote name=':: FiGa ::']Kiedyś Ci zrobie coś za tę musztardę.. :mad: teletubisiu :grin:[/quote] :roflt: Nie no, Figa, żeby Gonię do Teletubisiów poniżać... Przecież to podobno geje. :roll: :evil_lol::evil_lol: Nie mają się już czego uczepić :eviltong:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Hahaha, a za co JEJ gratulujesz? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A to nie czytaj, nic Cie nie ominelo :diabloti:[/quote] No właściwie to faktycznie, nie wiem . Ja muszę jakieś głupoty czasem palnąć, tak ..dla zdrowia :roll: Może tak. Cała reszta, która pisała głupoty w tej galerii : Gratulacje :evil_lol::evil_lol: No tak, jakeiś bzdety piszecie, to po co to czytać :diabloti: -
[quote name='g_o_n_i_a']:placz: Musztarda! Niekoniecznie takie jak np. na scianie czy w typie kostki brukowej. Mogą być luźne :loveu: :loveu:[/quote] Eeej! Gonia, Musztarda, to pseudonim zawodowy mojej babki od techniki :evil_lol::evil_lol: Jeżeli będzie czas, to oczywiście, że Ci ufocę kamyczki ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:laola: 600 stron! Sylwia, gratulacje! :cool3: Matko, Wam się nudzi, tyle piszecie, aż mi się czytać tego nie chce :cool3: -
Dzień Doberek :p O matko, ale naprodukowałyście :eviltong: [quote name=':: FiGa ::']:mdleje: To może ja jednak.. ten.. :lol::lol: :hmmmm: Jesteś zjawą? Moim wymysłem? Kurde! [B]A psychiatra mówił że juz skończyłam z wymyslonymi przyjaciółmi :placz:[/B][/quote] Ty też masz te kłopoty? :roll: :evil_lol::evil_lol: [quote name='psiulka'] [I][COLOR=royalblue]A mi buziaków nie dałaś :mad: Zazdrosna jestem :oops: [/COLOR][/I] [/quote] Bo mnie mój Nerulek kocha :loveu: No nie ? :cool3: Ej..Ile my lat się znamy ? xD [quote name='g_o_n_i_a'] Kamila, dla mnie kamienie prosze ufocić :evil_lol:[/quote] Ależ oczywiście, jeśli tylko jakieś będą po drodze :cool3: Ale to raczej takie luźne, a Ty masz bzika na punkcie np. kostki brukowej :eviltong:
-
[quote name='Nerul']Kamila- zdązylam zauwazyc ze wolisz psy niz np. mnie xD Paaa Kama :* Wracaj szybko :D[/quote] Zazdrośnik... :shake: :evil_lol::evil_lol: Kiedyś wrócę...Ale kiedy? jutro się pakuję na wycieczkę, ale na chwilę wpadnę do Was :loveu: A w pon. na wycieczkę w Bieszczady :multi: Papa :calus:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonia'] Nie naleze do wylewnych ludzi ;-)[/quote] No to tak jak ja.. Wstydam się :oops: :-P Ale czasami to lepiej.. Ja jestem w Erze :cool3: No cóż, ja muszę lecieć, paa :bye: -
[quote name='Nerul']Aaa ja myslalam ze ty robisz tam na strone schroniska, ale ja cie podziwiam z tym ze nikogo tam nieznasz xD Ja bym tak niemogla, odrazu do ludzi zagaduje, ja strasznie kontaktowe dziecko jestem :P[/quote] Ja wolę przebywać z psami, niż z ludźmi :evil_lol: Pa :bye:
-
[quote name='Nerul']No prawda prawda, ale dla chcącego nic trudnego... ale rozumiem ze to dosc spora odleglosc. Przeprowadż sie do Rzeszowa to bedzie najlepsze rozwiazanie xD[/quote] Właśnie, Figa... Miałaś się do mnie wprowadzić :mad: :cool3::cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Nerul']Miejmy nadzieje ze jak ja ci smsa wysle to tez sie bedziesz cieszyc xD A co do tych czapek- moglas sie zapytac czego takie same mają :diabloti:[/quote] Podchodzi Gosia do dzieciakówz takimi samymi czapkami, i pyta: Ej, Wy, czego macie takie same debilne czapki? YYy.. Aneta, ale Ty masz pomysły :evil_lol: -
[quote name=':: FiGa ::']Daleko? Nie tyle daleko co droga nienajlepsza :eviltong: Bo odległość jest do pokonania :cool3:[/quote] Ale od Dąbrowskiego do Ciepłowniczej, to przez całe miasto muszę jechać :roll: Aneta, Figa to chyba trochę daleko ma.. :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Nerul']Pewnie jakas wycieczka i zeby sie dzieci niezgubily mają identyczne czapki xD Czesto tak robią nauczyciele :P[/quote] Albo z Katola :evil_lol: Ja sobie nie wyobrażam, jak będziemy mieć mundurki :shake: Może i stroić to się nie lubię, ale w takich co najmniej DZIWNYCH ubraniach nie lubię chodzić :lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Sms wysłany :-P [IMG]http://images12.fotosik.pl/52/a23a0871418a64ca.jpg[/IMG] Kocham tego smoka :loveu: Dlaczego te dzieci mają takie same czapki ? :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Łuuuu...Jak mroczno..Goniu, zacznę się bać Twojej galerii :cool3: Dzięki za numer :) Zaraz wyślę Ci smsa, ok ?