Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Heej :cool3: [quote name='fidelek2']Cześć w piątek - najlepszy dzień tygodnia :p[/quote] Popieram, szczególnie piątkowe wieczory :loveu:
  2. [quote name='ewatr']dojsc to bys troche szła :evil_lol: lepiej jednak próbowac dojechać , pisze probowac bo miejska komunikacja to sie tam specjalnie nie wysila z autobusami - najłatwiej jednak samochodem lub rowerem dojechac Kundelek jest na ulicy Ciepłowniczej /to sa rejony giełdy samochodowej na Załężu jak Ci to coś mówi ;) / z autobusów to zostaje tylko 1 - zobacz sobie na [URL]http://www.mpk.rzeszow.pl/[/URL] i tam jest dokładna mapka i trasa "1 " tylko trzeba jechac tym kursem na EC / elekrociepłownia /[/quote] Dziękuję Ewatr :loveu: Hm..Ja byłam w Kundelku jakieś 2 lata temu, ale zupełnie nie pamiętam jak tam dojechać.. Niestety moje możliwości ograniczają się do komunikacji miejskiej.. Czyli będę coś kombinować z przesiadkami :eviltong: Oooo już nawet wiem jak. Mogę tam dojechać 11, bo jeździ z Dąbrowskiego, i wysiądę "Załęska Dom kultury", a potem albona nogach, albo poczekam na 1 :cool3: W każdym razie dziękuję za odpowiedź :)
  3. [quote name='ewatr'] [SIZE=1][COLOR=yellow]Córus czemu Ty sie nie wybierasz w sobote do kundelka hę ???[/COLOR][/SIZE] [/quote] Ewatr, możesz mi wytłumaczyć, jak mogę tam dojechać/dojść od Dąbrowskiego lub Hetmańskiej ? :lol:
  4. Łaaa Tollerko, co tu dużo mowić, jak zawsze: Piękne foty :loveu:
  5. nooo Gosi się nudziło, tyle fot..Pięknych fot :loveu: Podobają mi się szczególnie te kunie :loveu: :loveu: Ale inne fotencje też sups :cool3: Np. ta: [url]http://images22.fotosik.pl/117/977ebd712da98a28.jpg[/url] Lub ta:[url]http://images20.fotosik.pl/405/2b5b1459a63bc0c5.jpg[/url] :) :bye:
  6. Mmm..no to cool :cool3: Ty też byłaś ostatnio z klasą na "Skąpcu" w WDK? Może zaprosisz całą naszą szkołę na Lenowy film? Przynajmniej lekcje by przepadły:evil_lol:
  7. [quote name='ß@$!@']A buu...szkoda, że tylko w Rzeszowie :placz:[/quote] A co to za problem...Przyjeżdzaj :razz::razz:
  8. Heej :) [quote]Oni byli w PŁATNEJ toalecie (Ilona stwierdzila, ze zlotowka to za drogo:p), a ja nudałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Złotówka ? Mm..drogo :evil_lol: Fajne te fotencje :cool3: [url]http://images22.fotosik.pl/115/b5abe9121accf2d3.jpg[/url] Kapelutek! :D [quote]Moja przyszłość :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/115/e38fdff1244f7a85.jpg[/IMG][/URL][/quote] Moja też :cool: xD Mm.. Ja jadę w Bieszczady 4-5 czerwca, więc też Wam fot przyniosę :) Paaa :bye:
  9. [quote name='czoko123']Cambel - z tym zanieczyszczaniem w domu,to ja mialam podobny problem ze swoja sunia Delicja!!! tylko,ze ten problem nie trwal kilka dni - lecz znacznie dluzej i musialam to przecierpiec,bo na sile nic nie chcialam roobic! Dodam,ze moja suunia tez jest po przejsciach,ale to jakich!!! A jednak nie zrazilam sie i zdolalam ja nauczyc,ze sie nie zalatwia w domu![/quote] Jeżeli ten problem trwałby dłużej, oczywiście, że bym to 'przecierpiala'.
  10. Hm... Co oprócz klikera można jeszcze nazwać metodą pozytywną? :cool3:
  11. [quote name='Tollerka'][B]Patikujek [/B]dziękujemy :loveu: lizaski od szczurka przesyłam :loveu: [B]Cambel[/B] niedługo dam bo nie jestem na tym komputerze :oops: Informuję że byłam dzisiaj w sklepie zoologicznym z chęcią sprawdzenia czy jest u nich kliker, i dowiedziałam się ŻE TAK :multi: Jutro po szkole idę od razu kupić, dla przyjaciółki i dla siebie :razz:[/quote] Wooow! U nas chyba nie ma :roll: Chociaz...muszę zapytać. Czytałam na stronie o klikerze, że to może zastąpić nawet taka zakrętka np. od Frugo :eviltong: Albo wypróbowałam, własne kliknięcie, tak językiem...i działa :cool3: Niby na psie wiejskim, będącym na łancuchu, ale dawało to jakieś skutki!
  12. [quote name='drzalka']hehe.. to jest film alternatywny wiec, narazie w kinach go niebedzie.. bedzie napewno 14 czerwca w Rzeszowie w WDK-u...[/quote] Mm...To może być dobre :cool3: Mam nadzieję, ze załatwisz mi taniej bilet ?:lol:
  13. Muuu! Hej ;) Mokra Czika - Booska Czika :loveu: Ja kocham mokre psy :loveu::loveu: Nareszcie jakieś foty, ja prosim o więcej :lol: Mam nadzieję, że się doczekam xD Edit: Hyhy, to mój 666 post !
  14. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Zniknął mój post... :([/COLOR][/I][/quote] No stwierdzam, że mi Dogo wcina posty już po trochę, albo mi się wydaje :roll:
  15. Goniu, transportem zajęła by się Pani, u której Sara przebywa. Co do schroniska, to jak coś, to wybrałabym się pewnie wtedy, kiedy już miałabym brać psa, bo wątpię, by mama kilka razy zgodziła się tam jechać... Foteczki fajniutkie :cool3: :loveu: [URL]http://images21.fotosik.pl/346/bd69b717c6ba0d1c.jpg[/URL] MM! Dalmat w wersji konia! :cool: Hm...Smoka też widziałam, a zdjęcia gdzieś mam, ale gdzie? :P Zastanawiam się, jak zrobiłaś np. tą fotę: [URL]http://images21.fotosik.pl/347/8a64cfeab30b81a4.jpg[/URL] Stanęłaś na środku ulicy, wycieczka musiała się zatrzymać, i Ty zbliżyłaś się do ziemi, i klik?:evil_lol: No dobra, spadam, bo głupoty zaczynam pisać :shake: Pa! :calus: :bye: :bye: Łojoj, zapomniałam o fotkach psiuulów xD Dakster (Sznaucer Średni): [url]http://i7.tinypic.com/6fj0ec8.jpg[/url] [url]http://i8.tinypic.com/62qe7mh.jpg[/url] Pamela (Terrierek ;) ) : [url]http://i12.tinypic.com/67r0ifs.jpg[/url] [url]http://i17.tinypic.com/6c7771f.jpg[/url] Pa :*
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Niby tak, ale wlasnie teraz nauczyciele sie czepiaja tych nieobecnosci. A ja jestem osoba, ktora w tym roku wyjatkowo ma malo nieobecnosci. Nawet nie wiesz ile mnie walki ze soba kosztowala decyzja zrezygnowania z pięciu lekcji w piątek :evil_lol: A teraz bede chodzic, co mi tam, 3 tygodnie ;) Ech... W ogole dla mnie niezrozumiale jest jak moze byc pies na lancuchu. Na co dzien widze takie rzeczy i nie kryje - szlag mnie trafia na taki widok :mad: W sasiedztwie mieszka roczny psiak, ktory od szczeniaka jest na lancuchu (bo ku zdziwieniu sasiadow nie umial od malenkiego zalatwiac sie na zewnątrz) i ma tak niespozytkowaną energię, ze zdarzalo mi sie z dzieciakami chodzic do niego, to wychodzilam od nich cala wydrapana. Opanowalam jak robic unik, zeby nie zostac osikanym z radosci. :shake: Ale cudny psiak! :loveu: :loveu: Moze hodowca powinien to wiedziec? No no, Kamila ino teraz psiaka szykuj jakiegos :cool3:[/quote] No moja babcia mieszka na wsi, i tam gdzie nie spojrzę, to pies na łancuchu... Np. taka Pamela :roll: Terrierowata (jakiś terrier, nie znam się na nich) suńka, hm.. na moje oko to chyba tak 10 miesięcy. Aż mi się serce krajało... Jak ona tak skakała do mnie, chciała się bawić, a nie, na codzień sama siedzieć na łańcuchu...:shake: Hodowca? Chodzi Ci o tego Sznaucera? Hm.. no nie wiem, ten pies jest zarejestrowany na wogóle jakąś inną osobę, nie na facet,a u którego teraz przebywa..:roll: Chcesz foty Pameli i Daksa (sznaucera) ?:lol: Hm.. Co do psa, to ja już całkiem nie wiem... 1. Chciałam dać dom któremuś z naszych rzeszowskich Pędzelków. 2. Matka mówi, że do schronika nie pojedzie (z niewiadomych mi powodów). 3. 'Zako****ę się' w Sarze (Zakochać przez foty się nie da, ale z opowiadań i wogóle...) Jej wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61317"]klik[/URL] 4. Matka mówi: No może faktycznie ze schroniska... No i co ja mam teraz zrobić?:roll:
  17. No to ja też się przywitam. Doberek ;) Co tam u Was, Figulcowe? :cool3:
  18. [quote name='g_o_n_i_a']Ja sobie tez zrobilam czesciowo labe, w piatek nie poszlam do szkoly - ale robilam zadania z polskiego, w sobote bylam u Kundelkowych, niedziela no comment, a w poniedzialek wycieczka do Krk. :cool3: Sznaucer na łancuchu?? :shake:[/quote] W tej szkole to już nie ma po co siedzieć :shake: Same jakieś powtórki się zaczną, trzeba uciekać :evil_lol: [SIZE=1]Tia...Sznaucer Średni, hod. jakaś w Katowicach, nazwy nie pamiętam, na łańcuchu, przy budzie. Rodowód nawet miałam w ręce. [SIZE=2]Łii! Właśnie przyszła moja smycz, Flexi Summertime! :loveu: Teraz brakuje mi już tylko..psa ;)[/SIZE] [/SIZE]
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Kamila :multi: Fotki juz sie zgrywaja, wiec zaraz cos moze wrzuce :razz: Pokażę Wam mojego kolegę od zdjec :cool1:[/quote] Hyhy :cool3: Jakie miłe przywitanie, dziękuję Goniu :loveu: [SIZE=1] Mnie nie było Sobota - Poniedziałek, zrobiłam sobie urlopik, bylam u babci, która sama "zmusiła mnie" do wagarowania w Pon :evil_lol: Hm..Wygłaskałam wszystkie wiejskie kundelki, i rodowodowego Sznaucera na łańcuchu :roll:[/SIZE]
  20. [quote name='drzalka']Hej... już niedługo premiera filmu w którym Lena zagrała.. narazie jendo zdiecie z Lenką z filmu [URL]http://www.ddn.com.pl/galerie/01.%20STiUDENT%20II/16.jpg[/URL] Lena oczywiscie wyszla jak zawsze na pokrzywdzonego psa :-( :lol:[/quote] No właśnie, kiedy premiera, kiedy ? :cool3: A co to za dwaj meni koło Lenki? Laseczka podrywa nawet i ludzi? :evil_lol:
  21. Dzień Dobry :) [quote] Powklejam troche fotek z Krakowa, wybaczcie mi to przynudzanie. :modla:[/quote] Fotki, fotki! :loveu: Przynudzenie ? Coś Ty, ja tam przeczytałam, bo lubię takie historie :D
  22. [quote name='Chefrenek']A ja ostatnio na allegro widziałam summertime za 41zł 15kg i 46zł - 20 kg.[/quote] No własnie jakoś dziwnie..Zamówiłam 15 kg [URL="http://www.allegro.pl/item195816452_smycz_flexi_summertime1_hit_tego_lata_super_cena_.html"]TU[/URL] A dostałam 20 kg, mimo, iż na aukcji pisze, że smycz jest dla psów do 15 kg:cool3: Ale płaciłam własnie 46 zł.
  23. Własnie doszła do mnie niebieska Summertime :loveu:
  24. [quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Ale sliczny szczurek:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]chciałam zobaczyć więcej fotek twojego "szczurka" po przeczytaniu twojego komentarza i z czystym sumieniem mogę stwiedzić żę wygląda jak piękna mięciutka i ozywiona maskotka[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F8.gif[/IMG]Floruś jest cuuuudny[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F8.gif[/IMG][/COLOR][/B][/quote] Cudny cudny :loveu::loveu: Własnie, Tollerka, więcej fot :cool3:
  25. Pani Grażyno, ja nie zniechęciłam się... Rozumiem, że taki pies po przejściach potrzebuje więcej wyrozumiałości, toteż nie liczyłabym na to, że od pierwszego dnia Sara będzie "happy", i od razu oswoi się z nowym otoczeniem... Tylko z tym stopniowym oddawaniem jest problem... Tychy - Rzeszów :shake:
×
×
  • Create New...