-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Kamila, za dwa tygodnie porywam Cię na spacer z Masterkiem i Doloreską :loveu: Loodki, tutaj zagladaja wylącznie moi znajomi, którzy mają moj nr tel, wiec nie widze problemu w podaniu go Wam tutaj. ;-)[/quote] Chętnie :loveu::loveu::loveu: No to podaj numer, Gosiu :cool3: -
Ja lubię jeździć na rowerze, niestety narazie go nie posiadam :roll: Zostają tylko rolki :loveu: ...Ale trochę za daleko, żeby na nich jechac..
-
[quote name='Nerul']Pędzelki? Czyzbym niewiedziala o jakis nowych nazwach? Jeny jaka ja niedoinformowana. I chyba pójde za Kamili przykladem- pojade tam i przeprosze za nieobecnosc i dam karme jakąś dobrą :D[/quote] Nie za moim przykładem, tylko za moją radą jak coś ;) Ja Pędzelkom 2 karm Chappi przyniosłam :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Aneta, Masterek jest w schronisku.. -
[quote name='g_o_n_i_a']Ja ze Słociny jadę tam bez problemu, pewnie i z Baranówki tez bym pojechala :p Ja karte rowerową owszem mam, ale nigdy przez 3 lata (jak jezdze na Cieplownicza) nie mialam jej przy sobie.[/quote] Ja póki co roweru nie mam (kartę rowerową posiadam), ale raczej i tak jeździłabym autobusem :lol: Dla Pędzelków wszystko :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote] Tez mam nadzieje, ze sie spotkamy ;-) Musisz poznać mojego chłopaka Masterka :loveu: Moze ja Wam od razu tutaj podam ten numer :evil_lol:?[/quote] No tu może nie, ale na GG mozesz :cool3: Mogę się odezwać? :) Masterka? Chętnie poznam przystojniaka ;) Hm... On jest w boksie, czy luźno biega ? :D -
A tam...Dla mnie to jakos nie problem... Jakoś dzis wykorzystałam 2 bilety, bo szłam od skrzyzowania na Załęzu na nogach, nie czekając na 1, bo się nie opłacało nawet :lol: Dla chcącego nic trudnego ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Mm...No to zaszantazuję Ilonę o Twój nr Gonia :cool3: Jeszcze nie wiem, jak :evil_lol: Ej, Gosia, Ty masz kamykową obsesję :cool3: [quote]np. przyszla odpada z wiadomych powodow, a nastepna to juz do Masterka i Pędzli jadę :loveu:[/quote] Łii, mam nadzieję, że się spotkamy ;) -
[quote name='Nerul']Kurcze... ja za daleko ale moze w przyszłosci zajedziemy z Dzekiem na najlepszego weteranka :D:D Bo narazie on mlody ale zanim ja dojade to bedzie juz weteran :)[/quote] Chciałam Ci przypomnieć, że jeszcze Dżeki do Ciebie nie należy.. :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img55.imageshack.us/img55/6979/obraz066nl2.jpg[/IMG] Jeej :loveu: Jakie maleństwo :loveu: Kocham takie koty :loveu: :loveu: :loveu: Zazdroszczę tylu zwierząt, ja narazie mam tylko chomika, i rybę :roll: Ale niedługo psa :cool3: -
[quote name='Nerul']Dobra dobra idziemy nad te potoki xD Ale macie temat schroniskowy... Ja sie niewypowiadam :P[/quote] Co Ty chcesz, jak dla mnie dobry temat :cool3: Mm..No cóż, Gonia, mam jednak nadzieję, że kiedyś się w schronie spotkamy ;) Ilona, paa! :bye:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hej :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']A ja nie bylam w schronisku, karnie zostalam w domu na wiosce :cool3: Poza tym to weź sobie od Ilony moj numer i juz bedziesz miala :diabloti:[/quote] Ja też chcę :lol: :evil_lol: -
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Hej :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Za tydzień Kama do schrona :loveu: Dałaś dzisiaj karteczkę??[/COLOR][/I] [/quote] Dałam dałam :cool3: Mati (?) mnie chyba już tam wpisała :multi: W każdym razie ja wpisałam się za tydzien w sobotę, ok. 11 :D Gonia, Ty będziesz w Kundelku w przyszłą sobotę ? Ej ja też chcę z Wami !! Pod Auchan :evil_lol:
-
Heej :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Bry :D Gosiu, podziwiam, że Ci się chce tyle tych zdjęć dawać :cool2: [IMG]http://images12.fotosik.pl/50/639ffeea7abf44e4.jpg[/IMG] Huhuhu, pamiętam jak byłam młodsza, zawsze takie zdjęcia robiłam :roflt: Mam nawet ujętego pana z bródką (ten stragan był jego), który do zdjęcia się uśmiechnął :evil_lol: Żałosna jestem :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']U mnie nic, po staremu ;) Żyję i odliczam dni do wakacji. Jeszcze 21 :diabloti:[/quote] Aż ? :shake::shake: Nie wytrzymię :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Piękne :loveu: [url]http://img522.imageshack.us/img522/7238/obraz250jv4.jpg[/url] [url]http://img529.imageshack.us/img529/1250/obraz273ep6.jpg[/url] Kocham takie portreciki :D [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9528/obraz284vq0.jpg[/IMG] Ale on pięknie pozuje :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ło, Figa odwiedziła swoją galerię :eviltong: Co tam u Ciebie Sylwia? :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote] Kamila, ja bym wolala sie przejść te kilka przystankow niz czekac na 1 ;-) Ale to takie moje zdanie, bo ja lubie chodzić na łapach.[/quote] Ja mam takie samo zdanie. :cool3: 1. Nie chce mi się czekać na 1. 2. 1 jeździ dziwacznie, wogóle w różne strony... 3. Wolę się przejść :loveu: Goniu, tak wogóle, to ja tu leżę na podłodze...Zszokowały mnie te foty... Piękne :loveu: Najładniejszej wybrać nie potrafię, te z Janem Pawłem II fajne, i te kwiatki, i budynki...:loveu:I gołąbki :cool3: -
[quote name=':: FiGa ::']Czikulec Czikulec Czikulec :loveu: Kolorowe oczka :evil_lol: i ten ziewww :lol: Ilonko zostaniesz wolontariuszką? :cool3:[/quote] Figulec :multi: Ona już nią jest :eviltong:
-
[quote][I][COLOR=royalblue]Kamila Ty dziwadle jeden pisałam Kindze i powiedziała, że nie wie czy są miejsca i dlatego lepiej nie jechac na oślep i że jak coś to Cię zapiszę na następny tydzień. Chyba, że pojedzie Ewa...Kamila napisz jeszcze do Kingi, ok? I napisz mi esa jak już będziesz wiedziała.[/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][COLOR=royalblue][COLOR=Black] Ołć :oops: No ok, już piszę do Kingi.. xD A potem do Ciebie xD Piękne foty :cool3: :loveu:[/COLOR][/COLOR]
-
Łoł, to już 10 stron! :cool3: :laola: Niedługo będzie 100 :loveu:
-
Śliczne śliczne śliczne :loveu: Fajne macie Frisbee :cool3: [url]http://img166.imageshack.us/img166/3369/dsc00024mnku6.jpg[/url] Zadziwia mnie ta fota, dziwny kolor nieba :P [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8331/dsc00037mnoe5.jpg[/IMG] Niach, jaki pysio :loveu:
-
[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4169/dsc00070mnab3.jpg[/IMG] Łaał, brak mi słów *______* Tollerka, boskie to! :loveu:
-
[quote name='malaSilky']w telewizji tak i to gada takie glupoty:-( Ale jeszcze nie dorownuje wojewudzkiemu kubie ktorego nie cierpie:angryy: A co najciekawsze ze duzo osob go lubi:-o[/quote] Ja do Wojewódzkiego nic nie mam, wręcz go lubię :eviltong: Za Majewskim nie przepadam, chociaż czasem oglądam jego program..