-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
A no mam, mam. :cool3: Tzw. Calineczka, teraz Megi. ;)
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
Ona niedługo była w schronisku, gdzieś w czerwcu tam trafiła, i jej się poszczęściło. ;) Wczoraj próbowała dominować, wogóle się nie słuchała, no ale jest już ok. Dzisiaj bardzo ladnie chodziła na smyczy, takiej zwykłej, jak ją wezmę na flexi, to nie wiem dlaczego, od razu się jakaś nieznośna robi... :hmmmm: [URL]http://i19.tinypic.com/4qzo3vb.jpg[/URL] [URL]http://i17.tinypic.com/6gy8g38.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/4kaavrt.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/63twyv6.jpg[/URL] Wyżej kilka fotek. ;) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://img508.imageshack.us/img508/959/78307752rx2.jpg[/url] Jakie to śliczne :loveu: Goosiu, Ty naprawdę masz talent! :cool3: Paaa! :bye: -
Asiu paaa! :bye: Wracaj szybko! :cool3:
-
[url]www.rsoz.org[/url] ? Strona schroniska. ;)
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Cambel&Megi replied to Olusia's topic in Galeria
[url]http://images12.fotosik.pl/66/5d4b7a5ee67b255d.jpg[/url] [url]http://img260.imageshack.us/img260/2204/p1010199xd2.jpg[/url] [url]http://img132.imageshack.us/img132/249/p1010133xa6.jpg[/url] Któroś z tych 3 bym wybrała. :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[URL]http://img207.imageshack.us/img207/6715/54815905tj3.jpg[/URL] [URL]http://img225.imageshack.us/img225/2904/58607275yn7.jpg[/URL] :shake::evil_lol::evil_lol: [URL]http://img530.imageshack.us/img530/8854/75215998nb2.jpg[/URL] Pychoolek :loveu: [URL]http://img131.imageshack.us/img131/3851/46499750eh1.jpg[/URL] ło matko :loveu: Jaki uuuśmiech :loveu::loveu: [url]http://img530.imageshack.us/img530/3271/46842726xr9.jpg[/url] Ałaj, dzięki, że mnie nie zjadłaś :cool3: :evil_lol: -
[quote] dobra byla tez ta baba co mowila "wez se pani uwiaz te psy"....zenada :lol:[/quote] Matko, az tak dziwnie. Sama ma psa, to powinna wiedzieć, czym dla psa jest ruch. A skoro jej 'słoneczko' tak lubi biegać, to dlaczego nie spuści go ze smyczy? Niektórzy ludzie są bardzo dziwni.
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]A gdzie w poblizu by Ci pasowalo? :cool3: Ja nie znam tamtych okolic, ale co to dla nas - małych odkrywców :diabloti:[/quote] Najbliżej to mi nad Wisłok- Bulwary, ale mogę się przejść gdzieś dalej, tylko gdzie? :hmmmm: Foteczki ? no coś mam, tylko przepraszam za jakość, mój telefon + moj talent do fotografii = masakra. [URL]http://i19.tinypic.com/4qzo3vb.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/4kaavrt.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/63twyv6.jpg[/URL] Na 2 fotce wyżej wspomniana owieczka :evil_lol: Jeszcze coś poszukam, bo mój komputer to skarbnica :evil_lol: -
[quote] lisiczka dala popalic buldożerom haha :evil_lol::lol:[/quote]Faktycznie :evil_lol: Kochane te Buldożery :evil_lol: :loveu: Br.. A jakie straszne! Jeszcze gniotą kropeczkę :evil_lol: Super fotki :cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No i znowu Aza się nad czymś znęca :evil_lol: No ale psy chyba tak mają, moja Megi to taki pasterz, znęca się nad pluszową owieczką :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote] Kamilo - kiedy idziemy na spacerrro? :cool1:[/quote]Ja mogę w każdej chwili, tylko gdzieś w pobliżu, tzn mogę dojść trochę, bo autobusem to jeszcze nie umiemy się za dobrze poruszać chyba.. :lol: [URL]http://img513.imageshack.us/img513/1818/16082712bh1.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Piękne to! -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Aleście naprodukowały :lol: Ja się przyszłam tylko przywitać, więc Dzień Dobry :calus: Fajnie, że Pędzelki będą mieć basenos :cool3: -
[quote name='Asia&Misia']Jaki fajny piesek :loveu: To twoj??? :o[/quote] Nie, mojej babci. :evil_lol::evil_lol: Pewnie, że mój :loveu::loveu::loveu: Dobra, nie offujmy. xD
-
To raczej nie automatyczna :lol: Chefrenek, Droga Moderatorko, przepraszamy za nasze zachowanie. :lol: :eviltong: To ja może powiem tak: Kupiłam Flexi jeszcze dawno, ale jak wzięłam moje suczydło na nią, :crazyeye: Masakra. Wogóle się nie chce słuchać.. :shake: Co prawda jest u mnie trzeci dzien, ale na zwykłej przedłużanej, parcianej ładnie chodzi, i się słucha. Dziwny pies, albo smycz negatywnie zaczarowana. :cool3:
-
Łojoj, jakie rozmówki Goniowo- Ilonowe :cool3: [quote name='Psiul'][I][COLOR=#4169e1]A Ty byś dała foteczki Megi, a nie tylko mnie naganiasz, o! :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I kto Ci pozwolił odgapić kolor!! :-x[/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I][COLOR=Black] Kiedy mi się galerii nie chce zakładać :hmmmm: A kolor? Jak Cię cytuję, to mi to zostaje, i zapomniałam odznaczyć. :eviltong:[/COLOR][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I]
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Cambel&Megi replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Matko, jakie biedactwo... :( Taki piękny psiak, i te oczy... Jak przeczytałam tą historię na 1 stronie..Trudno, żeby łza się w oku nie zakręciła... Mogę chyba tylko podnieśc.. -
Ale ślicznie razem wyglądacie :loveu: Śliczne fotki, widzę, że wycieczka chyba się udała ? :) A ja się też muszę pochwalić :lol: W koncu dorobiłam się psa! :multi: Właściwie to jest kundelek ze schroniska, ale i tak ją już kocham :loveu: Niedługo galeria. ;)
-
Lenusiek dochodzi do siebie! :multi: ;) I ja też się podpisuję o foteczki w kubraczku :loveu:
-
Łaaa ale było super :loveu: Dziewczyny dziękuję za taki miły spacerek :loveu: Lisiczka teraz śpi umęczona :evil_lol: Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. ;)
-
[IMG]http://i12.tinypic.com/53ytd82.jpg[/IMG] Widzisz teraz?