Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Witajcie Panowie Tobiaszowie :cool3: [URL]http://matusz5.kgb.pl/wypad/25.jpg[/URL] O jaaaaa :loveu: Przystojniak z Tego Twojego Tobiaszka, mmmm [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/bigeyes.gif[/IMG] Mnie i mojego Megulca całkowicie swoim wzrokiem, nochalem i uśmiechem zauroczył :loveu: :loveu:
  2. Hej Ajkowe :loveu: O mamo, ile zdjęć! Super są, bardzo fajne te opisy do nich. Ale psie towarzystwo macie, tylko pozazdrościc mmm ;) http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/IMG_0116-1.jpg To zdjęcie mi się chyba najbardziej podoba :loveu: :loveu:
  3. [url]http://img515.imageshack.us/img515/6292/dscn3045yl2.jpg[/url] Śliczności :loveu: Teraz już cieszy się nowym Domem... :loveu: :multi:
  4. [quote]Lejla już w nowym domku w Szczecinie :multi: :multi: :multi: . Podróż ponoć zniosła znakomicie i zaliczyła pierwszy, długi spacer po lesie :eviltong: . A_S była nią oczarowana :loveu: , no ! spróbowała by nie...! już by ze mną miała do czynienia :evil_lol: :evil_lol: . A_S wypowie się sama wieczorem. [/quote] Lejla, szczęścia w Nowym Domu ! :multi: :multi: Myślę, że należałoby zmienić tytuł wątku. ;)
  5. O matko... :shake: :-(:-( Ja narazie pieniędzy nie mam, jeśli tylko będę miała, to coś wyślę...
  6. Ja sobie tak po cichu ten wątek śledziłam, teraz patrzę, a tu tytuł: Oskar - Ma Domek! Mimo, iż całą historię znam tylko "wirtualnie", to cieszę się niezmiernie. :multi: :multi: Po tym, co ten pies przeszedł, należy mu się wszystko, co najlepsze... Oskarku, [B]szczęścia w Nowym Domku! [/B] :multi: :multi: :multi:
  7. Dzień Dobry Goniaste - Azulaste :bye: :loveu: Mnie tu kilka dni nie było, a Wy produkujecie i produkujecie, nie mam siły tego wszystkiego czytać :shake: :evil_lol: W każdym razie trochę zdjęcia przejrzałam, śliczniuchne :calus: :loveu: Najbardziej to mi się chyba to podoba :evil_lol: :loveu: [url]http://img408.imageshack.us/img408/9552/67500007jz8.jpg[/url] Pozdrawiamy, Cambel & Megi
  8. [quote name='Samturia']nie no jajuż sie od 3 dni wybieram na fotkowy spacerek ale nic z tego nie wychodzi... :P[/quote] Czekamy na foty... :mad: :lol: A tak wogóle to dzień dobry Łapulkowe :loveu:
  9. Mmm...Piękne Wasze Psiaki :loveu: Tylko miziać :cool3: :loveu::loveu:
  10. Hej :multi: :calus: :calus: Ty Ilonko profeszjonal jesteś, co do zdjęc mm...Super super, chociaż pająków i tak nie lubię, i się ich boję, nawet najmniejszych :oops: [quote name='psiulka'][I]A t..tu mam coś dla Kamilki... :oops: [/I] http://images24.fotosik.pl/29/a7e52636d1077650med.jpg[/quote] Łoja.... :crazyeye: :crazyeye: To dla mnie? :-o Brak mi słów, takie to śliczne m.... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: A co ja Ci mogę w zamian dac? Moje zdjęcia to przebrzydłe są :-( [quote name='psiulka'][I]:mdleje: Być może, taki [URL]http://www.allegro.pl/item214622335__canon_eos_350d_bcm_.html[/URL] lub inny będzie u mnie w łapkach za rok :multi:[/I][/quote] Gratulejszyn! :multi: [quote name='g_o_n_i_a']:multi: :multi: Boszz ja kofam Panią Kasię :loveu: :loveu: Jest niesamowita :multi: Miałam okazję ją poznać, Bosz nieziemsko nawija do kotuchów po angielsku, a jak przyjdzie co do czego to odrywa się od swojego mowienia i normalnie nawija po polsku. :loveu: Mniej wiecej rozumiałam hihi :loveu: :loveu: Pajączek!! :loveu: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e4cf4434e7e8dca.html[/URL][/quote] A mogę wiedzieć, kto to Pani Kasia? :oops: [I][quote name='Psiul']Kochani, oznajmiam wszem i wobec, że jutro jadę do Binarowej/Biecza :razz: I nie będzie mnie przez jakieś 2-3 dni także musicie się zaopiekować moją galerią :multi:[/quote] [/I]Biecza?! Mmmm to daleko stąd, jak możesz mnie tak opuszczać! :(
  11. Dziękuję Wszystkim za życzenia :loveu: W każdym razie wróciłam, dłużej mi się nie chciało u babci siedzieć...:evil_lol: Mam trochę fot, ale tylko jak Megulec wypoczywa, bo tych jej szaleństw to aparat przyjąć nie chciał :evil_lol: Mmm...wszystko super, tylko Megulec cieczki dostała, i trzeba ją było trzymać krótko...:roll: No to niedługo nam się sterylka kroi... Wnioski po naszym pobycie u babci: - babcine koty uwielbiają darlinga :lol: - 3 połączone ze sobą smycze są lepsze niż 1 :cool: - ubrania z wczesnego dziecinstwa przydają się przy cieczce psa :evil_lol: - z dziećmi w wieku ok. 7 lat lepiej nie zaczynać, pf...rozstrój nerwowy gwarantowany :roll: [quote name='Psiulka'][I][COLOR=magenta]A wybywam sobie do Binarowej, a potem [URL="http://www.cyziowka.pl/"]tu[/URL][/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=magenta] [/COLOR][/I][COLOR=Black] Łaaa bajeros :cool3: Ale wracać mi tu szybko! Foty zaraz ;) Trochę ich jest, trzeba pomniejszyć, a jeszcze kabel USB się zgubił [/COLOR]
  12. O matko.... :crazyeye: Kamilę zatkało. Kropka. :mdleje::mdleje::mdleje:
  13. [quote name='Cambel']Dobra, lecimy do weta na kontrolę, i po jakiś środek przeciw insektom :evil_lol: Może będziemy potem, a jak nie to się żegnamy - wyprawa na odludzie - do babci. Wracamy za kilka dni :bye:[/quote] :bye::bye::bye:
×
×
  • Create New...