Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='ewatr']Dzień dobry :lol: :lol: :lol:[/quote] Witaj Ciociu Ewo :multi::multi: [quote name='Pinczerek-Jacky']Dzieki za odeslanie aparatu :loveu::loveu: Teraz czekamy na fotki:evil_lol::evil_lol:[/quote] Bardzo zabawne :evil_lol:
  2. [quote name='psiulka'][I]A to specjalnie dla Tej, której temat nie podniesie się z podłogi bo ma jakieś bóle kręgów :evil_lol: I dla Tej, która poprawiła mi humor na bite kilka dni :buzi:[/I] :oops: :oops: [URL]http://images26.fotosik.pl/36/42fb51a8ecae7dc9med.jpg[/URL] [URL]http://images27.fotosik.pl/36/ef04f5714d5271a0med.jpg[/URL][/quote] O Jesoooo....To dla mnie? :oops: Ty mnie chcesz zdołować, to takie śliczne, mmm a ja tak ni umiem, i ni mom sprzętu :-( [COLOR=Teal][B][SIZE=5]PIĘKNE ! :calus: [SIZE=2]I dziękuję :oops::oops: [/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=5][COLOR=Black][SIZE=2]A koteczki są śliczne, i pieseczki :loveu: Ale świnki i kuraki nie, bo takiego bydełka nie lubię :evil_lol: . xP[/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=5][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]
  3. [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry![/quote] Witaj Azulkowa :cool3:
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Aa rozumiec.. Jakbym miala kaske na kom to bym poslala eska ;) A nie dziekuje, zeby nie zapeszyć :diabloti: Wyjazdy do Lubenii trafiaja mi sie dosc przypadkowo, moj brat jeździ tam pozałatwiac jakies sprawy, a my z Kropka dosiadamy sie do brum bruma i jeździmy - swoja droga az sie czasem dziwie, ze on tak zmienil nastawienie do psa, ogolnie mowiac nie chcial go kiedys widziec w swoim samochodzie i pokoju, a teraz Aza cale dnie siedzi u niego i jest git. No chociaz teraz juz nie bedzie, bo Aza ma cieczke od dzis :shake: Kamila - łączymy sie z Toba w bólu :evil_lol: Dobrze, ze dzisiaj raniutko wyczaiłam, że zaczęła. Bry :multi: A dziekuje bardzo. Zaraz smigam rowerkiem do mojej szkoly hihi boska pogoda jak na rowerek ale czo tam.[/quote] Haha, no aj też biedna, już od jakiegoś czasu konto puściutkie, ehhh :shake: I nikt nie jest tak hojny, żeby mnie wesprzeć :shake: Biedny brat, jak takie rzepy dwa się przyczepią, to nieciekawie :evil_lol: Moje lisiątko też lubi podróze :razz: Jesooo :shake: Żeby Krówce tylko przeszło do naszego 'zjazdu' w Zabajce :lol: U nas już minął ponad tydzien...ale jeszcze jakieś 2 przed nami..:lol: Nie no, masz pomysły, w taką cudna pogodę na rowerze :multi:
  5. [quote name='Pinczerek-Jacky']Co tam slychac :cool3::cool3:[/quote] Nudno okropnie... :shake:
  6. [quote name='Pinczerek-Jacky']Ja tez bym wolala chociaz mozna gdzies wyjsc a w deszcz :placz::placz: W ogole to dobry :loveu::loveu:[/quote] Dokladnie...Tak to trzeba sie kisić w domu :shake: Bryyy :cool3:
  7. Dzień Dobry Jackowa w ten paskudny dzień.... :( :multi:
  8. Figowa ! ;) [quote name='Figa']Nie chce mi się prowadzic tego fb :lol::lol::lol:[/quote] Ej nooo :mad: [quote name='Figa']Lubisz Linkinów?:cool3:[/quote] :fadein::fadein: :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://img67.imageshack.us/img67/300/obraz610lr0.jpg[/URL] :mdleje:
  9. [quote name='Helga_psiaki']ja też chce upaly, lub chociaż ciepelko i slonko [B] bez deszczu![/B][/quote] I wiatru :shake:
  10. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Bry moje drogie :calus: :calus: szczęsliwie zesmy powrocili do domu ![/COLOR][/B][/quote] Cioooocia wróciła :multi:
  11. Dzień Dobry :calus: O mamo, ile zdjęć :loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/36/4aca9986f40ada4emed.jpg[/URL] [URL]http://images25.fotosik.pl/36/913a3c7ef485034cmed.jpg[/URL] [URL]http://images29.fotosik.pl/36/05d422f6d526edbdmed.jpg[/URL] [URL]http://images25.fotosik.pl/36/350882cd5979d199med.jpg[/URL] [URL]http://images25.fotosik.pl/35/c849c09d5a466fd1med.jpg[/URL] :mdleje: :mdleje: :mdleje: Boskie, mm.... Masz może to ostatnie w jakimś większym rozmiarze? *_______*
  12. O mamo jaki agresor :crazyeye: :evil_lol: Ale i tak śliczna sunieczka :loveu::loveu:
  13. [quote name='matusz5']dzięki Cambel ;) tylko nie mdlej mi tutaj,bo pogotowie daleko:evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:[/quote] Nosz co za uprzejmość :evil_lol: Nawet opieki lekarskiej nie gwarantujesz, podczas pobytu w Twojej galerii? :diabloti: :evil_lol: Tak wogóle to helloł :loveu:
  14. [quote name='matusz5']bryy dzionek, deszczowy i mokry... brrrr..[/quote] Dzień Dobry Mateuszu mmm ;) A pogoda rzeczywiście okropna, chyba wolałam te upały... :shake:
  15. Dzień Dobry Gosiu :multi: Życzymy miłego dnia, mimo kiepskiej pogody :roll:
  16. [quote name='Psiul'][I]Łiiii :multi:[/I] [I]Wieczór dobry!! A ja zawsze zapominam zadać pytanie: Wybierasz się do kina na HP? :razz:[/I][/quote]Własnie się zastanawiam... Niby byłam Potteromaniaczką :eviltong: jakiś czas temu, ale 5 części nie lubię :evil_lol: [quote name='Psiul']:smilecol: :iloveyou: :iloveyou:[I] Łaaaa :mdleje: :mdleje: To dla kogo? :razz:[/quote] [/I]Nie wiem, czy znasz hm...Dla Ilonki, Psiulki na Dogo, o. Kojarzysz? :razz: [quote name='Psiul']I co doszedl :-D?[/quote] Jeszcze nie... :shake: A wysłałaś poleconym ? :evil_lol: [quote name='Figa']Wpadłam tu i... i nie wiem co mam napisać, więc napisze co mi przyszło na mysl gdy przylazłam... [U][B] Jestescie nieźle pokręcone* :evil_lol:[/B][/U] [SIZE=1] *w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;-)[/quote] [SIZE=2]FIGA! Ty żyjesz! :multi: :evil_lol: MMm dzięki za komplementa :oops: :evil_lol: Ale na jakiej podstawie tak twierdzisz? :evil_lol::diabloti:[/SIZE] [/SIZE]
  17. Dobry wieczór Gosiu. ;) [quote name='Gonia']Ależ ja dupencji nie płaszczyłam przed tv - tak jak pisałaś. Zanim odczytalam sms, ze ma byc dzisiaj w programie o schronisku, to juz pol Aktualnosci minęło. :eviltong: Ha no proszę Ja sie wmieszam w samczą grupe w nowej szkole i bedzie git :evil_lol: Ja chodzilam nad brzegiem tej rzeczki, po tych kamyczkach (niedaleko ośrodka wypoczynkowego w Lubenii) :evil_lol: Ale na wejscie do wody bylo za zimno - marzec czy kwiecien byl wtedy. :evil_lol: ADAŚ :loveu: :loveu: Brawo dla LISICZKI! :multi:[/quote] Chodziło mi ogółem, że byłam z psem, nie w domu :cool: A czemu ja takiego smsa nie dostalam? :evil_lol: No to życzę powodzenia. ;) Hahha :evil_lol: Kiedy następny raz jedziesz do Lubeni? :eviltong: Ahm :cool3: Dziękujemy :oops:
  18. [quote name='g_o_n_i_a'] Sierota :turn-l: W 3 gim to byla masakra dla mnie, nie znosilam kazdej godziny spedzonej w tej klasie. Szczegolnie poczatek roku byl zajebisty jak moja "friend" (buhahahaha :evil_lol:) pokazala jak ma mnie w dupie sprowadzajac sobie inną "friend" na moje miejsce w ławce, ktore miało byc moje (jak w latach poprzednich) zgodzie z ustaleniami w lipcu zeszłego roku. Ach trudno! :eviltong: Fakt, czasem mozna bylo posmiac, [B]ale ludzie zrobli sie tacy wredni, obłudni i jeszcze podzielila sie klasa na grupki [/B]- oczywiscie ja do zadnej nie nalezalam, taka ze mnie dusza towarzystwa (a prawde mowiac nie chcialo mi sie mieszac w grupke moherów - ktora umawiala sie z facetami z neta albo chodzic na wagary przez 3 miesiace z inna grupka - jestem zbyt wątrobiankowa) :evil_lol: Za to mam swiety spokoj na wakacjach, nikt do mnie nie pisze (w celach odpisania zadania lub zrobienia sciagi rzez jasna) i ja do nikogo nie musze chodzic (w celach czysto edukacyjnych), wiec mam swoje wakacje nad wodą hihii:loveu: Lubienia jest boska, ja wypatruje kiedy brat bedzie tam jechal - w interesach - to weźmiemy linke i bedziemy łazic sobie w rzece :D Już sie od-uzależniłam, bo teraz jestem uzalezniona od szanownego A.J. :loveu:[/quote] :obrazic: Pf...Po prostu o 22 byłam z psem, a nie plaszczyłam tyłka przed TVP3. :evil_lol: Taaa u nas tez są te grupy :roll: I też wszyscy są wredni i obłudni...' A ja do żadnej grupy nie pasuję, a co! :evil_lol: Ja mama zawsze inne zdanie od reszty klasy pfff :eviltong: Ja jeszcze nie próbowałam do tej rzeki włazić :eviltong: A.J. ? :razz: A wiesz co? Hahh już gad znosi samotność powoli, zostawiłam ją dzisiaj na 20 minut, i był spokój, bo włączyłam dyktafon, i się nagrywało, co ona robi..a raczej jakie dzwieki wydaje :lol: Tylko z początku skomlała, ale jest ok. :razz:
  19. [quote name='Pinczerek-Jacky'][COLOR=Magenta]Juz ci wysylam poczta :D Rozowy jest super :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/quote] Dobra, to czekam na aparat, wyślij poleconym :multi::multi:
×
×
  • Create New...