[quote name='Ania-shira']Ale miałyście fajny spacerek a dziewczyny się polubiły i nawet razem patyk niosą :multi: :multi:[/quote]
Ano fajny fajny :loveu:
Tylko mój lis to samolub jest, wyrwała go Pierdonce, i w nogi, łaa ucieka :evil_lol: A Rosa za nią, i dogoniła gada :razz:
Zabawa była na całego. ;)
Psiul, zdjęć brak. :roll:
Mogę Wam jedynie pokazać, co wykombinowałam dla Megi - chodzi o szablon strony www, grafika, bo htmla mi koleżanka zrobi :loveu: