Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Ania-shira']Ale miałyście fajny spacerek a dziewczyny się polubiły i nawet razem patyk niosą :multi: :multi:[/quote] Ano fajny fajny :loveu: Tylko mój lis to samolub jest, wyrwała go Pierdonce, i w nogi, łaa ucieka :evil_lol: A Rosa za nią, i dogoniła gada :razz: Zabawa była na całego. ;) Psiul, zdjęć brak. :roll: Mogę Wam jedynie pokazać, co wykombinowałam dla Megi - chodzi o szablon strony www, grafika, bo htmla mi koleżanka zrobi :loveu:
  2. Kto się zaopiekuje takim pięknym kudłaczem?
  3. [quote name='Ewa_17'][B]noto proponuje poniedzialek, godzina 17:00 w tym samym miejscu co ostatnio :razz:[/B] a teraz filmik ....[B] Megulec z Pierdonka walczy o patyk :hand: -> [/B][URL]http://video.tinypic.com/player.php?v=6cgixau[/URL][/quote] My też możemy? :oops:
  4. Mała Mi, nie dajemy o sobie zapomnieć, przypominamy się :multi:
  5. Rafi dalej czeka na Dom i swojego Człowieka...
  6. [url]http://img241.imageshack.us/img241/6057/img2287msw8.jpg[/url] Piękna Darmuśka szuka domku...
  7. [url]http://images30.fotosik.pl/25/62818f9db805ffa8med.jpg[/url] Łaaaaaał *______* Z Ciebie jak i z Gosi zawodowiec jest! :loveu::loveu:
  8. Marylko, nie daj o sobie zapomnieć, hop na górę!
  9. Cioteczki, foty prosimy :evil_lol: Hopaj Patuleńko!
  10. [quote name='Ewa_17']widze, ze moja Pierdonka tutaj tez zawedrowala :evil_lol: wczorajszy spacerek byl owocny we wspolne aportowanie :cool3:, ale co tu duzo ukrywac.....Megafon jest sprytniejszy i nie raz Rosolinda musiala za nia ganiac jak patyka podprowadzila :lol:[/quote] Pierdoneczka to i umie aportować, a moje to narazie takie głupie, aż boli :evil_lol: A bo to mniejsze, to może dlatego, jakoś się prześlizgnie, ucieka, i ma. :razz:
  11. Przyszłam się przywitać - bry! :cool3:
  12. [quote name='Ewa_17'] P.S. tak z innej beczki......dwa dni temu chcieli mi Pierdonke zapuszkowac :evil_lol: siedzielismy na bulwarach i podjechal partol policyjny z zapytaniem dlaczego pies jest bez smyczy i bez kaganca...do tego taki agresywny (Rosolak obszczekala goscia z kazdej strony :eviltong:). Ubaw po pachy :evil_lol::p[/quote] Wniosek: Smerfy to idioci :evil_lol:
  13. [quote name='Gonia']Ja o dziwio tez do dzieci powyzej 6 nie mam cierpliwosci, ale on jes... Hm... No taki słodki, ze nikt nie powiedziałby, ze ma 6 lat :loveu:[/quote] Goniu no ! Pff...Nie za młody on dla Ciebie? :evil_lol: Miłego wiśniowania Gosiu :bye:
×
×
  • Create New...