Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [url]http://img515.imageshack.us/img515/8338/71682774gp8.jpg[/url] O matko! Ja się boję, taaaaaka wielka paszcza ! :loveu: [url]http://img255.imageshack.us/img255/4264/63075894pc4.jpg[/url] Ładnie wyszłaś, pasujecie do siebie z Jackym ;) A te szelki różowe są zabójcze :evil_lol: Smycz Flexi widzę, no no... :cool: Nie za duża dla niego ? Moja znajoma [drzalka na dogo] ma taką dla bokserki :evil_lol: :lol:
  2. Cambel&Megi

    Rzeszów

    A my jeszcze przez jakieś najbliższe 2 tygodnie odpadamy - cieczka.
  3. Czyżby Leniaste znowu gdzieś wybyły? Nie chcą kisić tyłeczków przed kompem... :evil_lol:
  4. Hej Figowe :multi: Dawno mnie tu nie było, trochę do nadrobienia, ale mi się jakoś nie chce, coś mnie ominęło ? :evil_lol: [quote name='Figa'] LP - Linkin Park :loveu:[/quote] Mmmm :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img216.imageshack.us/img216/5224/burza13cx0.jpg[/url] Ło jaaaa :mdleje: [url]http://img225.imageshack.us/img225/8614/obraz326fg5.jpg[/url] [url]http://img340.imageshack.us/img340/4839/obraz329zi8.jpg[/url] Mamoooo :loveu: Kropka i Rudziątko mmmm urocze są :loveu::loveu: [url]http://img412.imageshack.us/img412/3586/obraz410wf5.jpg[/url] Ale uśmiech :loveu::loveu:
  5. [quote name='psiulka'][I]Nom :loveu: [/I] [I]Ja się znam i wiem, że Twoje zdjęcia to zdjęcia, a moje karykatury.[/I] [I]Ale czasem Cię nie ma :( Nikogo nie ma :([/I] [I]A tam to są takie o zdjęcia... Nic nadzwyczajnego :oops: [/I][/quote] Wypchajta się. Moje to zamazane amatorskie pokraki, a Twoje prawiezawodowe piękne fotografie ! :lol: Pff bo ja nie jestem nocny marek, i nie siedzę o północy na kompie, tylko idę spać razem z kurami :evil_lol: Pfff ok 23, bo rano trzeba wstać, i z piesem siup na spacer..:cool3: Ilonka bardzo skromna osóbka. Ale zdjęcia naprawdę fajne są :loveu:
  6. [url]http://matusz5.kgb.pl/wypad/31.jpg[/url] [url]http://matusz5.kgb.pl/wypad/36.jpg[/url] :mdleje: :mdleje: Tobiaszowski mmm... :loveu: Gratulacje 200 stron! :cool3: [quote name='matusz5']a dobrze po weselichu ;) wróciłem po 4 a wstałem po 11 :eviltong::diabloti: wybawiałem się, ogólnie było fajnie ;) zabrałem buta pannie młodej, no i potem musiał pan młody go wykupić, a ja tak łatwo nie oddałem:diabloti::diabloti: 1 flaszka to za mało:evil_lol::evil_lol: chciałem 2 :D :eviltong::eviltong: no i dali :D ale wcześniej zaśpiewałem dla panny młodej "psalm dla Ciebie", no i wszyscy bili brawa, mówiąc jak to ja pięknie śpiewam haa :evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti: no a zaraz lecem na poprawiny ;) będę wieczorkiem ;) pozdrawiamy wszystkich ! :)[/quote] Hahh no widzę, że zabawa była udana. ;)
  7. [quote name='psiulka']Łiii :multi: :loveu: :loveu: :calus: :Calus: [I]A szkoda, bo na pwno były by jeszcze lepsze :loveu:[/I] [I]A mnie nie :shake: [/I] [I]Nie są. Twoje są ładne :loveu: :loveu: :loveu: [/I] [I]Ale Was nie widać :-( [/I] [I]To jeszcze nic, to takie brzydkie zdjęcia :razz: [/I][/quote] A no piękne są te widoczki tam, mmm :loveu: A mnie tak, i tyle. Ty sie nie znasz. :evil_lol: Moje brzydkie. Mówiłam, nie znasz się. Hah, przecież mam zielone kółeczko, czyli jestem :lol: Piękne te krajobrazy Twoje, aż cytować nie będę, bo nie potrafię wybrać najładniejszego.. :mdleje: Ale te 3 największe wrażenie chyba na mnie zrobiły *______________* [url]http://images24.fotosik.pl/34/d31cd9f5050651d7med.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/34/bed156d03305168emed.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/34/1712404eb30e74efmed.jpg[/url] :mdleje: :mdleje: :mdleje: MDLEJE! :mdleje: :mdleje: :mdleje:
  8. [quote name='Pinczerek-Jacky']Megulek w autobusie :loveu::loveu: :loveu::loveu: Sliczne fotki :D:loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy :oops: :lol:
  9. :calus: :calus: [quote name='psiulka'][I]Masz na zachęte sobie zobacz Binarową :loveu: Pełny rozmiar ładniejszy :loveu:[/I] [I](Tryb panoramiczny)[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=31bec36230023772"][I]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=31bec36230023772[/I][/URL] [I]I tu mniejsze:[/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/33/31bec36230023772med.jpg[/IMG][/quote] Ło jaaaaaa :mdleje: :mdleje: U mojej babci też takie widoczki, ale jakoś zdjęc im nie robilam... [I][quote name='psiulka']Hejo :calus:[/quote][/I][quote name='psiulka'] [I]Wcale nie :shake: [/I] [I]Nie tylko Ty :evil_lol: [/I] :oops: :oops: [I]Wcale nie są przebrzydłe :shake: [/I] [I]Już wróciłam, a Wy nawet do galerii nie zaglądacie :placz: [/I] [/quote] A wcale tak. ;) Mnie się podobają, kropka. A właśnie, że są ! Zagladamy cały czas. :cool3: [url]http://images26.fotosik.pl/34/6a1b495eddacc655med.jpg[/url] [url]http://images23.fotosik.pl/34/f2953cbc1bc12c3amed.jpg[/url] :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: *__*
  10. [quote name='psiulka'][I]Łaaaaa :mdleje: :mdleje: [URL]http://img90.imageshack.us/img90/5755/male29nx1.png[/URL] Kolejne zdjęcie na łoże śmierci :loveu:[/I][/quote] Hahhh... :oops: Miło mi :evil_lol::cool3:
  11. [URL]http://img511.imageshack.us/img511/9162/29982106om7.jpg[/URL] Mmm przystojniak :loveu: Dopiuero przejrzałam te poprzednie zdjęcia, fajooowe :cool:
  12. [url]http://img167.imageshack.us/img167/6893/44752135nq4.jpg[/url] Hah ten telefon większy od Jackiego :evil_lol: :loveu: U nas nowe fotki! xD
  13. [quote name='psiulka'][I]Mmmm... :loveu: Tam jest taki wielki ogród?[/I][/quote] Dość duzy, chociaż większe widziałam. :eviltong: Ale ile tam różnych cudów mmm.... :loveu: Bardzo dużo gatunków roślinek jest :loveu::loveu: I ostatnie zdjęcie: [img]http://img72.imageshack.us/img72/2679/male30jd3.png[/img]
  14. [img]http://img257.imageshack.us/img257/4608/male21kj6.png[/img] [img]http://img440.imageshack.us/img440/6127/male25jr5.png[/img] [img]http://img440.imageshack.us/img440/5756/male26qu2.png[/img] [img]http://img90.imageshack.us/img90/1249/male27yo3.png[/img] [img]http://img90.imageshack.us/img90/5755/male29nx1.png[/img]
  15. [quote name='psiulka'][I]Ale tam są piękne kwiatki :loveu: Szczególnie ten niebiesiutki :loveu:[/I][/quote] Ojj piękne, cioteczka moja potrafi o ogródek zadbać, a babcia tylko czasem podlewa, i podziwia :cool3: [URL="http://img527.imageshack.us/img527/2871/male19qx1.png"][img]http://img527.imageshack.us/img527/2871/male19qx1.png[/img][/URL] [URL="http://img243.imageshack.us/img243/7867/male20xx9.png"][img]http://img243.imageshack.us/img243/7867/male20xx9.png[/img][/URL]
  16. [quote name='psiulka'][I]To nie słonecznik! Żadna podróba, to jest kwiatek żółto brązowo niebieski :loveu: :loveu:[/I][/quote] Niebieskiego tam nie ma, to mój aparat tylko dał taki efekt pfff :cool: Np. ten kwiatek na żywo -http://i13.tinypic.com/52ks86t.png - jest fioletowy :roll: Kurcza, imagesh szwankuje, a tinypic się nie chce włączyć, zaraz reszta zdjęć...
  17. [IMG]http://i13.tinypic.com/52ks86t.png[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7599/male10yi7.png[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6112/male12yh2.png[/IMG] [img]http://img142.imageshack.us/img142/2828/male13fz9.png[/img] [img]http://img142.imageshack.us/img142/8506/male24dx9.png[/img]
  18. [quote name='Psiulka'] [I]Ale ładny - [URL]http://i13.tinypic.com/6cpkob4.png[/URL] - Co to za kwiatuszek? :loveu:[/I] [I]PS. Niestety w komórkach jeszcze nie ma trybu makro, także niestety :-([/quote] A ja się tam znam na kwiatkach :evil_lol: Jakaś podróba słonecznika hahhh No niestety nie ma, ale czasem mi wychodzi ostrzejsze... [/I]
  19. [quote name='Gonia']Hej :cool3: Ja Wam sie dam ukrywać hihi :evil_lol: [URL]http://i11.tinypic.com/52vflld.png[/URL] Ale rozesmana :loveu:[/quote] Witaj Goniu :loveu: Roześmiana i zaplątana smyczą :cool3: [quote name='Psiulka'][I]Wcale nie do doopy :mad: [/I] [I]No to czekam na kwiatuszki :loveu: [/I] [I]Ta z moimi. Szkoda, że nie widziałaś z Binarowej, to byś się nieźle uśmiała..[/quote] [/I]Własnie, że do doopy.A widziałam już w Twojej galerii jedno, i niesamowite widoczki, a Ty sie nie znasz, o.
  20. A ostrość poszła w las, jak robiłam te zdjęcia. :roll: [IMG]http://i19.tinypic.com/4y869s9.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/4mbzl03.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/6cpkob4.png[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/54dr3uh.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4udeoph.png[/IMG]
  21. [quote name='Figa']Jesteście :multi: Świetne zdjęcia :loveu:[/quote] A no jesteśmy :cool3: A zdjęcia do doopy, ja chcę cyfrówkę :( [quote name='Psiulka'] [I]Ale nazmyślała :-D[/I] [I]A daj kwiatuszki :loveu:[/I] [URL="http://i7.tinypic.com/4xw2qnm.png"][I]http://i7.tinypic.com/4xw2qnm.png[/I][/URL][I] - śliczne :mdleje:[/quote] [/I]Hahhh :cool: No dobsz, na Twoje życzenie zaraz będą kwiatki mmm :cool: Dziękuję :oops: Ale to i tak badziew w porównaniu np. z Twoimi zdjęciami..
  22. [IMG]http://i8.tinypic.com/4kw1xzn.png[/IMG] No i tyle Megulcowych fot. :roll: Mam jeszcze kwiatki, ale niewyraźne pff...
  23. [IMG]http://i7.tinypic.com/4xw2qnm.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/6ffe9uw[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/6giofi9.png[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/5yhdi76.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/52vflld.png[/IMG]
  24. [quote name='psiulka'][I]Mała jechała busem? I jak, nikt Was nie upomniał czy coś? Miałaś tylko smycz tak?[/I][/quote] Jechała, a jaka grzeczna była mmm :loveu: Bałam się czy nie ma choroby lokomocyjnej, ale na szczescie nie :cool3: Powinnam kupic dla niej bilet bagazowy, ale kierowca byl tak mily, ze tylko machnął ręką :cool3::cool3: W drugą stronę już był inny, pytał się gdzie kaganiec, mruknęłam cos, a i tak biletu nie kupowałam dla niej :eviltong: W każdym razie miałam w zanadrzu historyjkę, że ona kaganca nie moze, bo ma problemy z ukł. oddechowym :evil_lol: Ahh moja wyobraznia. Ale tak na serio, to ta jej ostatnia choroba, to podłoze miała w płucach. :roll:
×
×
  • Create New...