-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Buhahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jedyne co mi sie w nich podoba to kółka :loveu: 84mm, 80A, ABEC7 :loveu: i moja ukochana firma K2 :loveu::loveu: [URL]http://img73.imageshack.us/img73/5492/19838984op3.jpg[/URL] [URL]http://img214.imageshack.us/img214/9731/40114285iy2.jpg[/URL] [/quote] O matko.... Ja też takie chcę ! :mdleje: Moje się ledwo trzymają i są całe porysowane, obsyfione, i niektóre części połamane :roll: [quote name='Figa'] A to ostanie zdjęcie jest rzeczywiście przecudne :evil_lol: [URL="http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg:mdleje:"]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/URL][/quote] Meee .... O to mi chodziło :loveu::loveu: [URL]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dogodzień Dobry :evil_lol: [URL]http://img54.imageshack.us/img54/3713/obraz360aw0.jpg[/URL] Mm...To jakaś rzeka, czy co ? :crazyeye: Figula piekna... :loveu: [URL]http://img68.imageshack.us/img68/3716/obraz394sw2.jpg[/URL] ...Przystojniaczek też :loveu: Biedactwo na łańcuchu musi się męczyć...:shake: Mogę wiedzieć, co ty tam zamazałaś ? :cool: [URL="http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg:mdleje:"]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/URL] [URL="http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg:mdleje:"]:mdleje:[/URL] -
[quote name='drzalka']Hej.. tak tak Leniaste sie pakują, jutro rano jedziemy do Polańczyka.. podobno pogoda ma byc super :D:D:D.....z ogonka brzydactwo łądnie schodzi.. już prawie niema nic :multi: :multi: :multi: :multi: .. pozdrawiamy serdecznie.. za tydzien wracamy z fotorelacją z wypadu !!![/quote] Polańczyk mmmm :loveu::loveu: Życzę bezpiecznej podrózy i udanego wypoczynku :loveu: Super, że to 'coś' schodzi.. :multi: Czekamy za tydzień na foteczki :loveu: I spacerek z lisiczką :evil_lol:
-
[quote name='psiulka'][I]Wiesz co :mad: Ja sobie idę i żadnych zdjęć ode mnie nie będzie :mad:[/I] [I]Paaa :calus: Do wieczorka :bye:[/I][/quote] No wiesz Ty co... :shake: Wstrętny babsztyl. :roll: :evil_lol: Paaaa :calus:
-
2 corgi i mieszaniec czyli Fryta Kokos i Etna :)
Cambel&Megi replied to Frytela's topic in Welsh corgi
A no bój się :evil_lol: Nigdy nic nie wiadomo :cool3: -
[quote name='Frytela']Cambel ja mam metode, rano ide o 5 coś na spacer a poźniej o 21 buahahaha xd ;)[/quote] Tylko ja mam taki problem, że mieszkam w bloku, a nie chcę, żeby mi się zlała na środku dywanu :evil_lol: Ale ja też tak robię, idę na dłuższy spacer, jak jest jeszcze chłodno, i wieczorem, jak już jest chłodno. :lol:
-
2 corgi i mieszaniec czyli Fryta Kokos i Etna :)
Cambel&Megi replied to Frytela's topic in Welsh corgi
Frytullleeeec :loveu: Ty nawet nie myśl, żeby nie przyjechać bo dostaniesz...:mad: [quote name='Fryta'] dać więcej ;>??[/quote] Jeszcze pytasz?! -
[quote name='matusz5']dobry dzień w tą upalną niedzielę ;)[/quote] Dzień Dobry :loveu: Ech..te upały źle na nas działają... W takiej temperaturze to nie idzie wytrzymać, a co dopiero myśleć o spacerach i wogóle..:shake:
-
[quote name='psiulka'][I]Bry :multi: [/I] [I]Ja czekam aż Kamila da swoje zdjęcia to wtedy ja tu coś wlepię :D [/I][/quote] No nie no.... :shake: Jesteś okrutna, Ty....:-(
-
No tak, więc info od Megulca do Cziki : kxkjjkkljklmnjhghbnlhvbkol, knb\\safdd'l; :evil_lol:
-
[quote name='psiulka'][I]Jak Ty nie dasz to ja też nie dam, o :shake:[/I][/quote] Wyczuwam szantaż emocjonalny. :roll:
-
2 corgi i mieszaniec czyli Fryta Kokos i Etna :)
Cambel&Megi replied to Frytela's topic in Welsh corgi
[quote name='Frytela']Sfolguj, moja Frytuszka, moja :P :cool3:[/quote] Br.... MOJA! :obrazic::obrazic: -
[quote name=':: FiGa ::']Tak i zaraz je tu wstawi :D EDIT W takim razie własnie zbiera sie na spacer by je zrobić :D[/quote] Dobry żart :evil_lol:
-
[quote name='psiulka'][I]A ja wiem :D Ona właśnie hostuje zdjęcia ^^[/I][/quote] Taaa chciałabyś :evil_lol: Ona nawet ich nie ma. :hmmmm:
-
2 corgi i mieszaniec czyli Fryta Kokos i Etna :)
Cambel&Megi replied to Frytela's topic in Welsh corgi
http://www.frytadesign.yoyo.pl/warsaw/37.jpg Moja Frytuszka mmm... :loveu: -
[quote name='Roxana']No, wreszcie usiadłam do komputera. Tak jak Ania napisała byłyśmy dzisiaj na wizycie u A_S. Nasza opinia jest bardzo pozytywna prawda Aniu? Wspaniały dom, cudny ogród, przemiła rodzina- bez wątpienia kochająca zwierzęta. To widać i słychać. W domku jest piesek- Shrek :) Fantastyczna psinka :loveu: I królik jest :) Naprawdę jeśli chodzi o mnie nie mam żadnych zastrzeżeń i uważam, że sunia będzie miała fantastyczny, kochający domek- czego chcieć więcej? :loveu:[/quote] Super :multi: Lejla, szczęścia w Nowym Domu! :loveu:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Cambel&Megi replied to Samturia's topic in Galeria
[url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/DSC04025.jpg[/url] O matko, super zdjęcie :evil_lol: -
[quote name='Psiul'][I]Kamiś :calus: Na sms'y się nie odpisuje :mad:[/quote] [/I]Taaa daj kasę, to Ci będę odpisywać :evil_lol:
-
Ja nie wiem, gdzie ona jest... :shake:
-
Leniaste się chyba pakują, mają nad Solinę jechać mm... :loveu:
-
Teraz kundelek, a w przyszłości?
Cambel&Megi replied to Madziorek's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Stanowczo kundel / kundle :cool3: ze schroniska. Chociaż może też Beagle, albo Sznaucer... -
[quote name='Wiza']Cambi chyba ta. Kupiliśmy Kiarce odzywkę z Iv San Bernarda bananową, i szampon z Bio-Groomu EXTRA BODY dzisiaj kąpanko a jutro o 5:30 wyjeżdżamy na wystawę po złoto do Nowego Targu. Mamy w konkurencji tylko Magię(DONNA z Wyspy Bejmy) Więc są bardzo bardzo duże szanse na złoto. Niedługo fotki z naszych tygodniowych wakacji w buczkowicach, Pozdrawiamy, Kiara i Ala.[/quote] No to życzę powodzenia na wystawie! :cool3: I czekamy na foty :loveu:
-
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Cambel&Megi replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
Hop hop! :multi: