Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='despera']Są, są foteczki!!!:multi: Uszka prześliczne jak zwykle:loveu::loveu: Cała Megi zresztą też:loveu:[/quote] Megisław aż się poczerwienił :oops: Dziękujemy :lol::lol:
  2. [quote name='matusz5'][SIZE=1]Cambel mam nadzieję, że wybaczysz offa:oops:[/SIZE] [SIZE=3][B]tutaj link do aukcji cegiełkowej da Milorda sparaliżowanego[/B][/SIZE] [URL]http://www.allegro.pl/item217860620_charytatywna_pomoz_zyc_sparalizowanemu_psu_.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75457[/URL] [COLOR=Red][I]Dogomaniacy, którzy chcieli b wspomóc, są proszenie o bezpośrednie wpłaty na konto, gdyż portal allegro.pl bierze prowizje za każdą sprzedana cegiełkę.[/I][/COLOR][/quote] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]Jasne, że wybaczam...Jeśli tylko chcesz, to możesz częściej, bo to w dobrej sprawie... Milord mi bardzo Oskarka przypomina... Żeby tylko i Jego taki los spotkał, jak Oskara - Nowy Dom, i Wspaniali Ludzie...[/SIZE] [/SIZE]
  3. [quote name='matusz5']Wszystkie zdjęcia Megulca śliczne !! :loveu::loveu::loveu:[/quote] Mateusz! :multi: Dziękuję hihih... :lol: A to, co mala ma na tyłeczku to majtki :evil_lol:
  4. Dzień Dobry ;) Patrz Mateusz, jak tu obrażają Tobiaszka, krzywołap, mrówkojad, toz to karygodne! :shake: :evil_lol:
  5. Ilona pewnie jeszcze śpi :evil_lol:
  6. [IMG]http://i10.tinypic.com/5x8yfwz.png[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/61knur4.png[/IMG] No i tyle. :lol:
  7. [IMG]http://i9.tinypic.com/4yjbb12.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4yfhvdf.png[/IMG] [IMG]http://i15.tinypic.com/63s1rbb.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/4lpvtaw.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/53hy2ya[/IMG]
  8. No dobra, dobra, daję jakieś foty :cool3: [IMG]http://i18.tinypic.com/4mtc6kj[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/4qhrimw[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4vimbeu.png[/IMG] Wczorajsza sesja balkonowa :evil_lol: [IMG]http://i18.tinypic.com/4pe8lzk.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/62eoxnn.png[/IMG]
  9. [quote name='Pinczerek-Jacky']No niewiesz:evil_lol: Foteczki = zdjęcia :D:D[/quote] :hmmmm: Ja nie wiem, o co Ci Kinga chodzi... :shake: Co to te zdjęcia? :crazyeye:
  10. [quote name='Pinczerek-Jacky']Hejo pani Megulcowa:loveu::loveu::loveu: Jakies foteczki by sie przydaly :D:D[/quote] Hej Jackowa :loveu::loveu::loveu: Hmmm foteczki? A co to takiego ? :hmmmm: :evil_lol:
  11. Dzień Dobry Goniu. ;) [quote name='Gonia']zazwyczaj nie lubie dookola mowic wszystkim jak mi to źle żeby ktoś mi współczuł - nie lubię udawanej litości i tak dalej bla bla bla[/quote] To tak jak ja...Co mi z tego, że ktoś niby powie 'przykro mi', czy pocieszy, jak to jest sztuczne... [quote name='Gonia']swoja droga ciekawe jak bedzie wygladac ta klasa skoro na 70 osob bylo 4 dziewczyny, mogla ktoras zrezygnowac albo w ogole nie bedziemy w tej samej klasie)[/quote] O matko, to gdzie Ty się do szkoły wybierasz? :lol: Ja nie lubię męskiego towarzystwa > coś mi to pod feminizm podchodzi...:evil_lol: ;) [quote name='Gonia']Teraz jest różnie, cos sie psuje miedzy mną a ową Osobką, osoboscie źle mi z tym, bo czuje sie winna, związku z tym nikomu nic nie mowie i dusze to w sobie - albo inaczej daje spokojnie temu wypłynąć gdzieś w ciszy, a nie kosztem innych tłumacząć swoje wybuchy złości złym samopoczuciem, niezrozumieniem i itp. [/quote] Taaaa, nie ma to, jak pokłócić się z dawniej najlepszym przyjacielem...Okropne uczucie. Ale tutaj po raz pierwszy nie zwalam winy na siebie, bo nie ja zawiniłam.. [quote name='Gonia']Jak dla mnie to mogą być - ze wzgledu na sytuacjie rodzinną nie jestem w stanie wyjechać nad morze czy w ogole w góry...[/quote] Mojej mamie się podróż z psem podobała :cool: W przyszłym roku na pewno jedziemy w Bieszczady, teraz niestety fundusze na to nie pozwolą.. [quote name='Gonia']Miedzy czasie czytalam historyjke o B27 - Boszzzz.... buhaha.[/quote] O to Cię nie podejrzewałam :evil_lol: [quote name='Gonia']A słucham sobie Avrilki, a też chwytam się innych kawałeczków - co w ucho wpadnie :evil_lol:[/quote] Ja też Avril często, ale te starsze kawalki, bo teraz się zrobiła taka 'sWeEt', masakra. [quote name='Gonia']a miałam to szczęscie, ze Aza szybko nauczyla zostawać w domu, nawet nie było zadnego problemu. Chociaz nie wiem czy to dobre jest podejście wymęczenia psa, a potem zostawienie go do spanka i akurat ja wpadałam do domu kiedy sie budzila i zajmowala sie juz zabawkami - także nawet nie zauważała ze nikogo nie było. I tak z godzinki potrafi zostac dobre 6 a nawet wiecej godzin sama. :p Choc potem to trzeba odbić na spacerku i zabawie i to nieźle. ;-)[/quote] No w moim przypadku trudniej będzie, bo gdzie się nie ruszę, nawet na 5 minut, a moja mama jest w domu, to ona zaczyna piszczeć..:roll: Oczywiscie po jakims czasie sie uspokaja, na szczęscie. Jeszcze trochę do konca wakacji,, nauczymy się... [quote name='Gonia']MAM POMYSŁ! :eviltong: Wywalmy komórki razem ;-) Będzie spokoj :multi: A ja komorke najwczesniej bede miala za rok - kolejnego Sony Ericssonka :loveu: ino bardziej wypasionego niz moja obecna :-D I praktycznie nowiutki, moj braciszek bardzo dba o telefonik, aż dziw ze w ciagu roku potrafila tak spieprzyć tamtą komórkę. Tej już tak nie zmarnuje oj nie, zacieram lapki (nie, nie ślinię się jak robi to Tola z B27 :]) i czekam cierpliwie na przyszle wakacje.[/quote] Dobra, trzy czteryy...:evil_lol: Nie no, zapomniałam, skąd ja zdjęcia wytrzasnę potem ? Pff... [quote name='Psiulka'][I]A ja sobie jakoś zaczęłam z tym radzić... Staram sie nie myśleć o tym co było, ale to samo "nabija" mi się na myśli...Ach, czasem to aż mnie od środka ten smutek rozdziera...Też nie mam nikogo, nie umiem ponownie zaufać... A jednak tak bardzo tego chcę... Ale Sylwia nauczyła mnie tego, że muszę się cieszyć z tego co mam... Cieszyć nawet z najmniejszych rzeczy. I teraz staram się z tego cieszyć.. Ale kilka dni w Binarowej, gdzie cały dzień nie miałam nic do roboty i leżałam w sianie na strychu zmusiło mnie trochę do myślenia nad całą sytuacją. Ech... [/I] [I]Ja mam już swoją listę ulubionych pioseneczek, które słucham dla poprawienia humoru :razz: [/I] [I]Ponoć przedwczoraj w nocy była niezła burza... A mnie nie było w domu...[/I] [I]Kamusia doładuj sobie konto jeśli możesz to będziemy sobie pisać :loveu: I szkoda że mamy esy po 20 gr :-([/I][/quote] Hahh, to nie takie proste...Jakoś nie łatwo mi przychodzi cieszenie się z najmniejszych sukcesów..No ale muszę próbować.. Też muszę taką listę ustalić :cool: Moj ojczulek sobie o mnie przypomniał wczoraj, i zadzwonił...Może mi dzisiaj doładuje :multi: Gosiu, ale śliczne zdjęcia mmm... :loveu: [URL]http://img413.imageshack.us/img413/5710/20012307yl4.jpg[/URL] Jaka dama, nie ma co... :cool3: [URL]http://img407.imageshack.us/img407/6178/77459045nl4.jpg[/URL] Bardzo fajne zdjęcie :loveu: [URL]http://img409.imageshack.us/img409/1114/26348540bz4.jpg[/URL] [URL]http://img164.imageshack.us/img164/1774/96621209ik0.jpg[/URL] :mdleje: :mdleje: [URL]http://img165.imageshack.us/img165/728/23310520te1.jpg[/URL] Mamoooo, jaka śliczna ta koteczka :loveu: Ja jestem jakby nie w temacie, czy to Twoja? :lol: [URL]http://img165.imageshack.us/img165/6106/28862326ch9.jpg[/URL] Haha, jaki irokez :evil_lol: [URL]http://img164.imageshack.us/img164/9500/68399888jg6.jpg[/URL] Edzioslaw mmmm :loveu:
  12. [quote name='psiulka'][I]Ciocia, czekamy na Ciebie :multi: Buziaczki dla Ciebie i dla Arnika :buzi:[/I][/quote] Właśnie, właśnie, czekamy...i tęsknimy :( Tysiąc buziaków i gorące pozdrowienia [SIZE=2]dla Was [/SIZE][I]:buzi:[/I]
  13. Dzień Dobry :cool3: [url]http://img518.imageshack.us/img518/5816/40856601gd8.jpg[/url] :mdleje: Łaaaa, jakie ładne! :loveu:
  14. Dzień Doby Ilonko :calus: [quote name='psiulka'][I]Kamulek zobacz sobie tutaj prawdziwe MAKRO:[/I] [I][URL]http://www.fotybc.kgb.pl/6lipca/125.jpg[/URL][/I] [I]To dopiero :mdleje:[/I] [I]BRAAAANOC! :* :* :buzi:[/I][/quote] :crazyeye: O ja....Suuper... mm...:loveu: Ale Twoje zdjęcia też są piękne, o! :loveu: :loveu: Np. to: [url]http://images24.fotosik.pl/29/a7e52636d1077650med.jpg[/url] [I]:mdleje:[/I][I]:mdleje:[/I][I]:mdleje:[/I][I]:mdleje:[/I]
  15. Dzień Dobry Wszystkim ;) [quote name='psiulka'][I]A no wiesz, złapałam goopawkę, bo do mnie napisałaś :evil_lol: :calus:[/I] [I]Do jutra :* Psich, kolorowych i Megulcowych (uwaga!) $/\/o0o0fFf :lol: [/I] [I][SIZE=6]Wielki Branoc :*[/SIZE][/I][/quote] Hahh no uprzejme :evil_lol: BoOsH jakaś Ty sWeEt :evil_lol::evil_lol: Masakra :eviltong: Dziękuję za życzenia :cool: :calus:
  16. [quote name='psiulka'][I]BZIUM xD[/I] [I]Co tu taka cisza niemiłosierna? :mad:[/I][/quote] Ło, widzę, że Ilonce zaczyna odbijać powolutku, powolutku.. :cool: Cisza grobowa pff...Bo idziemy spać :evil_lol::evil_lol: Nie no, teraz na spacerros, bo chłodniej, a w dzień tak chodzić to męczarnia... :shake: Żegnajcie, do jutra! :bye:
  17. A mów sobie co chcesz, że złom etc. , ale zdjęcia wychodzą bardzo fajne. My idziemy teraz z Megulcem na dłuzszy spacerek, bo zimniej... :cool: Dobranoc :calus:
  18. [quote name='psiulka'][I]Łoh jaki ruch :cool3: [/I] [I]Kamulec :calus:[/I] [I]No racja, ale nie w kwestii moich i Twoich zdjęć :shake: [/I] [I]Będą dopiero po relacji z Binarowej :lol: [/I][/quote] Ajj tam, ja się znam i mam rację. Moje zdjęcia to badziew, o ile to zdjęciami nazwać można, ponieważ to zwykłe tandetne obrazki z komórki :roll: Ty masz fajny aparat, i konwerter makro i zdjęcia są super :loveu: Czekam czekam :lol:
  19. [COLOR=Sienna]Ilonek mój :calus: Ja zawsze mówię prawdę, i tylko prawdę. :cool?: Masz może jakieś Czikulcowe zdjęcia ? ;) [/COLOR]
  20. [quote] Haha czemu bys byla w szoku :-D:-D?[/quote] Bo takie zakupy na moje barki zawsze spadają, i będą spadać :cool: Zresztą moja mama się na tym całkiem nie zna, wcisnęliby jej jakiś kit, albo coś cholernie drogiego. :evil_lol: Ja moją Flexi na Allegro kupiłam :cool3:
  21. [quote name='Pinczerek-Jacky']Boj sie boj jak bedziesz niegrzeczna to widzisz co cie czeka :-D:-D Ahh wiem ze sa zabojcze :evil_lol: No tak troche (bardzo) za duza ta smycz :evil_lol: no ale nic nie poradze mama kupila i jest :evil_lol::evil_lol:[/quote] No tak, takie kiełki to nie od parady :cool3: Jakby mnie taki Jackuś up*eprzył to by nie było ciekawie :evil_lol: Jemu to pewnie by wystarczyła ta dla Yorków, co na 1 palec jest, bo ta to ciężka jest, no nie? Cięższa od niego chyba :evil_lol::evil_lol: Hahh żeby moja mama coś kupiła takiego, typu smycz, i to Flexi, to byłabym w szoku hahaha :P
  22. Hej Ajkowe :loveu: Bardzo fajne zdjęcia mmm ;) http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/IMG_0002-2.jpg Ale kochany psiak :loveu: http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/IMG_0011-2.jpg Nie ma to jak kąpiel w baseniku :cool3: [quote name='Ania-shira']Jutro prezentacja kolejnego znajomego AJki a tym razem będzie to Brutus Bokser No to czekamy. :cool: Pozdrawiam
  23. [quote name='matinestka']grunt to nie popadać w monotonie i sceptycyzm:smile:...życie jest pelne zaskakujących zwrotów akcji:-D:i to nieraz tych pozytwynych:smile:[/quote] Ojj popieram. :) Lepiej by bylo, gdyby częsciej zdarzały się te pozytywne mm.... Teraz czekam na post:' Master w Nowym Domu! ' ;)
×
×
  • Create New...