-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
I jeszcze jedno w podrózy ;) [IMG]http://i9.tinypic.com/5znsnet.png[/IMG] Reszta już z babcinego ogrodu i domu :cool3: [IMG]http://i15.tinypic.com/4lzhpc0.png[/IMG] [IMG]http://i15.tinypic.com/676sprt.png[/IMG] [IMG]http://i10.tinypic.com/4q7nn95.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/62hnkew[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/6d1cu4y.png[/IMG]
-
[quote name='Psiul'] [I]Bry :calus:[/quote] [/I]Hej Ilonko :loveu: :calus: No to jedziemy do babci :loveu: - podróz autobusem, ktorą megul dzielnie znoisła wpatrzona w krajobrazy ;), tylko szyba jakaś brudna była :roll: [IMG]http://i11.tinypic.com/5381oj4.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/6820mtw.png[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/66bpu6s.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/52ohkkp.png[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/5z4dzjm.png[/IMG]
-
[quote name='Samturia']Co do punktu o dzieciach zgadzam się w 100%! dzisiaj na basenie jakiś 8latek zaczął się na mnie z pięściami rzucać! :evil_lol: jak go złapałam za tą ręke którą mi przed nosem wywijał to mało się nie pobeczał :roflt:[/quote] Haahhh :roflt: Widzisz dzieciaku ? , tak to jest jak się z Samturią zadziera! :-x :evil_lol: [quote name='Despera']A do mnie w poniedziałek przyjeżdża kuzynka z czwórką dzieci :placz:[/quote] Krzyż na drogę. :roll: Życzę powodzenia i cierpliwości...Lepiej nie bierz do rąk ostrych przedmiotów :evil_lol: :lol: [quote name='Gonia']Dzien dobry :multi: Gdzie się podziewają Gospodarze FB?[/quote] Witaj Gosiu :loveu: A jesteśmy, tylko się ukrywamy :evil_lol: [quote name='Psiulka'][I]Hejo :calus:[/I] [I]No to teraz trzeba Megafona pilnować jeszcze bardziej ;-) [/I] [I]Co do tych dzieci to masz rację, ja musiałam przez 3 dni znosić towarzystwo 2 latki i 5 latka... :mdleje:[/I] [I]Ano to na jeden dzień tam jadę :-( Szkoda, bo jest lepiej niż za**fajnie :multi: [/I] [I]Czekamy na foty Kamisia :multi: :buzi:[/I][/quote][I] Hejjjj [/I][I]:calus: [/I][I] Ojj trzeba pilnować gada :shake: 2 latka? Mmm takie dzieci to jeszcze zniosę, ale 5? Masakra... [/I][quote name='Figa'] Kamila - znam ten ból, nie lubie dzieci :mad: Cieczka? Nie zazdroszczę :eviltong:[/quote] A kto je lubi? Pfff to jej pierwsza [a moze druga? :hmmmm: ] i ostatnia, o! :lol: [quote name='Ania-shira']Hallo gdzie sie podziała właścicielka? Czemu tu nic nie ma nowego np info o naszej kobitce jak znosi cieczkę i ilu ma adoratorów :mad: :placz:[/quote] Jestem jestem :cool3: Cieczke znosi całkiem dobrze, ale te upały nas wykańczają.. :shake: Taaa ona nie jest pociągająca, narazie nie ma ani jednego kawalera :evil_lol: Zaraz zdjęcia
-
Ja cały czas jestem, tylko nie pisałam. :cool: W każdym razie witajcie :loveu: [quote name='Despera']Dużo się nauczyłaś podczas tego wyjazdu:razz: Mam nadzieje, że jest dużo uszatkowych fot:loveu: [/quote] Taaa faktycznie dużo :evil_lol: Uszakowe foty są, ale niedużo, bo to wariat hahhh :loveu: [quote name='Ania-shira']Oj biedny Megulec na krótko musi chodzić bo cieczki dostała :placz: ale to oznaka że pannica już jest kobitką :multi: Trzymaj się Ty i Megi bo czekają was ciężkie dni[/quote] Ojj tak, chodzimy na krótko, i uciekamy przed psami :roll: A ja nie wiem, czy to nie jest jej druga cieczka może już, sama nie wiem...:eviltong: :hmmm: W każdym razie kobitką niedługo już nie będzie, będzie obojniakiem. :diabloti: Dziękuję...:shake: ;) [quote name='Gonia']Jakies 3 tygodnie i bedzie git ;) Nie wiem czy zdążyłaś cos przeczytać na rzeszowskim wątku, ognicho nam sie jakies kroi w Zabajce w sierpniu :evil_lol:, akurat mogłoby byc po cieczce Megi (bedzie superancko jak moja Krówka dostanie cieczki :shake: )[quote] Taaa raptem 3 tygodnie..Masakra.:shake: :lol: Czytałam czytałam, żeby to tylko się udało :roll: [quote name='Puchu']Przecież to oczywiste, że im więcej smyczy tym lepsza zabawa w ich plątaniu :-D[/quote] A no prawda, była cala jak w jakichś serpentynach :evil_lol:
-
[quote name='drzalka']Hej.. witamy po wypoczynku !!! Było rewelacyjnie:multi: .. Lena zadowolona odpoczywa na łóżku:loveu: ..droga do Polańczyka zajeła nam tylko 2 godziny.. [/quote] Super, że Wasza wyprawa w Bieszczady się udała :loveu: 2 godziny? Wow, musieliście szybko jechać. :cool3: [quote name='Drzalka']super trawilismy na wczesniej wyszukane pole namiotowe "cypel" na przeciwko wyspy energetyka... było duuuuużo psow.. bo było to jedno z niewielu pół namiotowych na ktore mogą przyjechac wczasowicze ze zwierzakami.. było Pięć bokserów :crazyeye: :loveu: ..w tym jeden rodowodowy pręgus o imieniu Festor .. wszyscy zakochalismy sie w nim ( mama powiedziala ze jak lena "wydorosleje" to za jakies 2 lata bedziemy miec rodowodowego psa = oczywiscie bolsera :multi: :loveu: :lol: )[/quote] 5 ?! :crazyeye: Łaaał, to Lenkowa miała towarzystwo :loveu: Mmmm ale super, że będziecie miec drugiego Boksera, gratulacje! :multi: [quote name='Drzalka'].... dużo płwalismy kajakami ( bardzo spodobało mi się wiosłowanie :p ) doplynelismy na kajakach aż na małą wyspe ( zajęczą) i widzielismy calusienką zapore nad Soliną :shake: :multi: ...w pewnych momentach az starch zalewał... po wyplywalismy rano , a my na otwartym jeziorze prawie nikogo, a tu motorówki nam fale robią .. wow jakie uczucie :crazyeye: :shake:[/quote] Mmm na kajakach jeszcze nie pływałam, trzeba wypróbować :evil_lol::lol: Hm...No ta zapora jest powalająca :lol: Ja byłam w jej środku :cool: [quote name='Drzalka'] jutro , lub pojutze będo fotki... ale mowie odrazu ze niebedzie ich duzo... nawet niebylo czasu... była tak wspaniala pogoda... prawie caly czas bylismy w wodzie.. w lesie.. lub łowilismy :multi: ;) .... pozdrawiam !!![/quote] Czekamy na foteczki ;) Kurcze, miałyśmy się Paulina spotkać, a tu teraz mój gad ma cieczkę.. :shake:
-
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Cambel&Megi replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dharma']Malenka czuje sie jak na zaistniale okolicznosci niezle. Ma apetyt, kreci kuperkiem. Od wczoraj ma rehabilitacje. W tygodniu spotkamy sie z pewnym PANEM. Trzymajcie kciuki :loveu:[/quote] :kciuki::kciuki: Oby Małej Mi się poszczęściło... :kciuki: -
Patusia juz znalazła swój dom i swoich ludzi !!!!:)
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Patuleńka, hop na 1 stronę... -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Cambel&Megi replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mary czeka... -
W górę, HOP!
-
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
W górę, hop! -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonia'] Od razu widać, ze zaczęłam czytać - naprudokowałam sie ino troszke a cóż, nikt nie musi tego czytac hihi :evil_lol:[/quote] Ja przeczytałam :cool3: Co do nastrojów, i smutania, to mogę Cię chyba tylko pocieszyć, że nie jesteś jedyną osobą, która na tą "chorobę" cierpi. :roll: Z tym, że jak piszesz, masz kogoś, do kogo możesz się wyżalić, w przeciwieństwie do mnie, ja to tak duszę w sobie pff a co tam. [quote name='Gonia']Czytam, znów dużo czytam hahaha :evil_lol: :multi: , 2x w tygodniu jezdze do schroniska, słucham sobie myzyczki[/quote] No to fajne wakacje ;), a mogę wiedzieć co czytasz, i czego słuchasz? Ajj chciałabym już jezdzic do schrona, ale ten gad placze jak sam zostaje, trzeba ją nauczyć nie bać się samotności... [quote name='Gonia']A co tam - a więc mam też zawsze obok Azulkowa z którą wspolnie szalejemy, gapimy się w niebo - zarówno to za dnia z puchatymi chmureczkami jak też to w nocy, kiedy sa gwiazdy, niesamowity ksiezyc albo jak ostatnio - błyski burzy[/quote] Mmm kocham takie widoki, ale tu na blokowisku, to za przeproszeniem do doopy. [quote name='Gonia']Komórka praktycznie milczy (dlatego nie zdecydowalam sie doladowac sobie koma) wiec o dziwo nawet baterie ładuje sobie raz na tydzien - a chociaż Mamcia miała dzownić :mad: [/quote] Ja to moją komórkę mogę przez okno wywalić, 'nikt mnie nie kocha', prócz mamy :evil_lol: [quote name='Gonia']Czasami mnie to przeraża, że moj pies w głupawce potrafi mnie przeskoczyć kiedy niewinnie siedze na trawce i wpatruje sie w jej szaleńczą pogoń. :evil_lol:[/quote] Moje bydełko w wersji mini [toż to poniżej kolana sięga], potrafi doskoczyć mi do twarzy, jak stoję :roll: :cool3: Na agility by się nadawała :D Dobra, to ja już spadam... :bye: -
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Cambel&Megi replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
W górę Mała Mi... -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Witaj Kamilo! :multi: Naprodukować to naprudokałam większość tylko ja swoim gadulstwem w pustkę - czyli do siebie - albo foteczkami hihi :loveu: Nie martw się, nic konkretnego Cię nie omineło :D A tak poza tym chcialam wspomniec, ze Korwa chciala mnie dzisiaj zabic :shake: Zeszłam dzisiaj na dol wieczorkiem, a ona tam grasowała - w lecie czesto są drzwi otwarte i ona wpada na dół do pokoju ;-) Nie mialam pojecia, ze ten morderca tam siedzi, wpadłam biegiem do pokoju szukajac siostry, a tu nagle ona wyłoniła się spod stolu, skoczyła zadziornie w moim kierunku, położyła łapki na podłodze w zaproszeniu do zabawy, poczym pokazała kły i łapą przejechała mi wzdłuż uda praktycznie aż do kostki zostawiając boski ślad jej dwóch pazurów :evil_lol: Boze już nawet pies mnie nie kocha. :placz: Idem czytać :loveu: Dobranoc![/quote] [B][COLOR=Sienna]Nie ma to jak monologi :evil_lol: Ale ja nie widzę, żebyś sama tu pisała, wiele osób do Goniastej zagląda[/COLOR][/B] :loveu: [B][COLOR=Sienna]Azulowa morderca ? :crazyeye: Coś Ty sobie w domu wychowała?! Jeszcze to to Cie naprawde zabije.. :shake: :evil_lol: A może ona tak z...miłosci? :loveu: A swoją drogą, to lisek juz nie raz podejmował próby zabicia mnie :lol: Tak wogóle Gosiu to dzien dobry i miłego dnia ;) A Doloresce jeszcze raz szczescia :multi: [/COLOR][/B] -
Nie spadamy na dalsze strony, hop na pierwszą..
-
[quote name='Nerul']Kroliki jedzą Arbuzy?! Pierwsze widze ale widac ze [B]kobicie [/B]smakuja ;) Dobranocka ja sobie jeszcze posiedze :D[/quote] Aneta :shake::shake::shake::shake::shake: Toż to Tiger, facet jak się patrzy, a Ty takie gafy strzelasz? Wstydz sie! :mad:
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']No widzisz nie to co u ciebie :angryy: My z dziewczynami zawsze chodzimy tylko do Lidla :D:D - [B][COLOR=RoyalBlue][COLOR=Sienna]My też często chodzimy, ale ja tych chipsów nie lubię, hm..ja wogóle chipsów nie lubię [/COLOR]:evil_lol:[/COLOR][/B] Ile komentarzy :D:D Wiec zaczynam :D - Wszystkim sie to podoba :loveu: Mi tez :evil_lol: [B][COLOR=Sienna]- Ojj co za skromność :evil_lol: Ale zdjęcie faktycznie udane ;)[/COLOR][/B] - No tak sie akurat zrobilo :eviltong: - Taki bielutki (czysciutki):evil_lol: - [COLOR=Sienna][B]Hahh, białe zwierzęta niepraktyczne są, bo się brudzą, no ale koty to czyściochy :loveu:[/B][/COLOR] - Tak kocham ten aparat :loveu: [B][COLOR=Sienna]- No tak zawsze jest z początku, się człowiek nową rzeczą cieszy, a potem nią rzuca po kątach :evil_lol:[/COLOR][/B] - No widzisz nie dozywiony jest :oops: - :crazyeye:[COLOR=Sienna][B] Jak możesz ?![/B][/COLOR] - Haha :D Nudzi nudzi :D - Nie az taki przeooooogromny :D [COLOR=Sienna][B]- Wersja kieszonkowa :loveu::loveu:[/B][/COLOR] Pozdrawiam :)[/quote] Odpowiedzi w cytacie :cool3: [url]http://img360.imageshack.us/img360/3158/70279199xg6.jpg[/url] Podzieliłby się chłopak tym arbuzem, a nie tak sam wcina! :evil_lol: A swoją drogą, to królikom mozna arbuzy dawać? Mój miał mało urozmaiconą dietę, jabłka, marchewki, sucha karma, i chleb, z tego co pamiętam. :lol:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Cambel&Megi replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Samturia']pff... byłam na basenie :evil_lol:] fotek nima xD :P[/quote] Ja też byłam :loveu::loveu: -
[quote name='matusz5']a dobrze się czuję, bo u nas od wczoraj już nie ma po ponad 30 stopni, tylko tak około 26-29 ;) a te upały znosił w miarę dobrze ;) jutro mam weselicho ;) a i mam fotki z wesela mojej przyjaciółki, chcecie ?[/quote] Ha, u nas do 40 st. dochodzi... :roll: Ale megulowa dobrze to znosi ;) pewnie, że chcemy foty :loveu: I udanej zabawy jutro :cool3:
-
[quote name='matinestka']a ja spiesze z wiadomosciami:loveu: dzisiaj [B]Dolce Vita[/B] pojechała do nowego,wspaniałego domku:) będzie miała do dyspozycji ogród z basenem (ładnie sie ustawiła co nie:eviltong: )i oczywiscie z ogrodu do domu prosta droga:)tak to się naszej Doloresce udało:) [U]a ku pokrzepieniu serc..kila fotek Dolores z nową Rodzinką :loveu::[/U] [url]http://img166.imageshack.us/img166/3927/45239802bc1.jpg[/url] Doloreska od razu przylgnęła do swojej nowej Famili:) [url]http://img410.imageshack.us/img410/2399/23066950di3.jpg[/url] spacerek do samochodu:): [url]http://img412.imageshack.us/img412/4113/79152151te9.jpg[/url] [url]http://img166.imageshack.us/img166/5436/35970609aj3.jpg[/url] wskakujemy w brykę:)..................... [url]http://img412.imageshack.us/img412/4629/27920211be5.jpg[/url] i do doma!!!!!!!!!!!!!!!!! [url]http://img412.imageshack.us/img412/7123/54928211vq0.jpg[/url] DOLCE WSZYSTKIEGO NAJ:buzi::buzi::buzi::multi::multi::multi: :bluepaw:[/quote] Spodziewałam się kolejnego hop, a tu takie świetne wieści :multi::multi: Dolores, Najlepszego w Nowym Domu! :multi::multi::multi: [SIZE=1]Jeszcze żeby taki los, jak Dolores, Mastera spotkał ...[/SIZE]
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Zobacz od 200 strony ile jest fotek :D:d Hihi dziekujemy :evil_lol::evil_lol: No nie ma co Lidl jest najlepszy :D:d[/quote] Łoo przejrzałam, masakra, ile tych fot :cool3: Lidl RLZ ! :multi: Trochę komentarzy do zdjęc ;) [url]http://img504.imageshack.us/img504/5813/71416038xg5.jpg[/url] To mnie rozbraja mmm śliczne :loveu: [url]http://img411.imageshack.us/img411/7226/12gf4.jpg[/url] No wiesz co, jak chłopakowi w takiej sytuacji zdjęcie mogłaś zrobic?! :shake: [url]http://img235.imageshack.us/img235/5377/19po2.jpg[/url] Kociullo śliczny :loveu::loveu: [url]http://img71.imageshack.us/img71/8971/10jk8.jpg[/url] [url]http://img48.imageshack.us/img48/9760/12816570gz5.jpg[/url] Noo aparat widzę dobrze się spisuje, fajna ostrość ;) [url]http://img125.imageshack.us/img125/9349/13761631qi2.jpg[/url] Fajnie Tigerros wygląda w tym posłaniu :loveu: :lol: Tylko on chyba jakiś głodny, że je całe wygryzł, co Ty go nie karmisz? :evil_lol: [url]http://img516.imageshack.us/img516/4997/12909291dj5.jpg[/url] Kronika kryminalna :evil_lol: Dziewczyno, Tobie się nudzi chyba, w każdej sytuacji zdjecia :eviltong::eviltong: [url]http://img262.imageshack.us/img262/1441/10wf5.jpg[/url] Jacky jest przeeeeeogromny :loveu: Pozdrawiamy, Kamila & Megi :cool3:
-
Dobry wieczór Jackowa :cool3: Fajnie, że masz aparat, liczę na więcej zdjęć w takim razie :evil_lol: A ten psiaczek fajnutki :loveu: i chipsy z lidla :D