Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='despera']Oba, oba!!:diabloti: Ale jedno też może być:loveu:[/quote] Nie dam obydwu :evil_lol: To drugie wysyłam pocztą :razz:
  2. [quote name='despera']Fotki:multi: Kocham te megulcowe uszka:loveu::loveu::loveu:[/quote] Radarki :evil_lol: Chcesz jedno ? :cool3: Figulcowej odwala. :evil_lol:
  3. Dobra, lecimy do weta na kontrolę, i po jakiś środek przeciw insektom :evil_lol: Może będziemy potem, a jak nie to się żegnamy - wyprawa na odludzie - do babci. Wracamy za kilka dni :bye:
  4. [IMG]http://i12.tinypic.com/6bnvvic.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/4t6hp1i.png[/IMG] [IMG]http://i10.tinypic.com/6ew3oxx.png[/IMG] I jeszcze Wisłoczek :eviltong: [IMG]http://i16.tinypic.com/4zxufy1.png[/IMG]
  5. [IMG]http://i17.tinypic.com/627v1i1.png[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/6g2o1z4.png[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/61jsm52.png[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/63h5uhj.png[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/6fer77m.png[/IMG]
  6. [IMG]http://i11.tinypic.com/4v7fb6o.png[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/6bc31bm.png[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/6g00qqc.png[/IMG] [IMG]http://i10.tinypic.com/52gjde9.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/4trrhpl.png[/IMG]
  7. [B]Dogodzień Dobry [/B]:cool3: Niemiłosierni Dogomaniacy. :shake: No ale cóż ja z Wami pocznę...Ech...No foty są, tylko ja tą komórkę wywalę któregoś dnia przez okno, taka jakość zdjęć. :roll::roll: [B]Psiul[/B] - to ja może później przyjadę, żebyś Ty była wr...A wogóle to gdzie wybywasz i kto Ci pozwolił ?! :mad: A poza tym to Ty sie nie osmieszaj, na rózowo piszesz :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i15.tinypic.com/67zj6rk.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/65z6c2b.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4xwcdpv.png[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/4rcobjq.png[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/67yf8js.png[/IMG]
  8. Cambel&Megi

    Rzeszów

    My też się piszemy :cool3:
  9. [quote name='Frytela']Cambel sie rozleniwiła ;) Dawaj foty bo cie Frytą i Etną poszczuje, a Kokos szczeknie ze ogłuchniesz ;)[/quote] Boję się :evil_lol::evil_lol: Foty zaraz, jak kopnę kompa i komórkę, i będzie łączność, potem je pomniejszę i rozjaśnię trochę, i zhostuję. :roll:
  10. [quote name='g_o_n_i_a']Ewa coś mowila, ze 17 - 18. Ale ja nie wiem, nikt nic nie wie o spacerku... ech nie wiem czy jest sens jechac taki kawalek z Azą zeby spotkać się tylko z Rosą, mozna juz na Wilkowyji sie spotkac albo zrezygnowac zupelnie. Pewnie i tak nie dojdzie on do skutku.[/quote] No ja mam autobus chyba o 19... :shake: Możemy się spotkać, jak wróce [ok. czwartku], wtedy będę w pełni dyspozycyjna, nawet na Wilkowyje do Was moge przyjechać. :cool3:
  11. Jutro do weta, a potem do babci.... :roll: A w jakich godzinach? Bo jak ma być taki upał ja się nie piszę...Pies jak wyjdzie, to już sapie :roll: Puchu, chyba wszyskim psom doskwiera upał, eh...
  12. Dogodzień dobry :cool3: http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/IMG_0089.jpg Jaka śliczna fota mm... :loveu: Kocham Beaglowe pycholce :loveu: :loveu: http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/IMG_009611.jpg Fajny macie basenik. ;)
  13. [quote name='Ania-shira']Wpadam sie przywitać :multi: Hello[/quote] Hej Ajkowe :loveu::loveu:
  14. Gratulacje ! :multi: Super te foty :cool3: Wycieczka chyba się udała? xD
  15. [quote name='Figa']W poróbnaniu z rolkami moich marzeń - niedużo :evil_lol: W każdym razie mnie duzo kosztowały :mad: Połowe z tego mam oddać mamuśce :mad: No ładny mi prezent :lol: Ja aparatu sie nie doprosze i nie dam rady na niego uzbierać :lol: A miałam juz 500zł na niego :placz: Pieniądze szybciej ze skarboneczki wychodzą niż wchodzą :diabloti: A ja za moje pierwsze nie zapłaciłam ani grosza :diabloti::eviltong: Moja mamcia pracuje u dzianej facetki która je kupiła bez przymierzania w sklepie, okazało się w domu że za małe, a że ja wtedy byłam u mamy w pracy... i tak oto trafiły do mnie :evil_lol:[/quote] Taaa super prezent :evil_lol: A na aparat, to ja nigdy nawet 500 zł nie uskładam, pewnie kupię takiego złomka za 200 :evil_lol: Ojj co do tej skarbonki to się niestety zgodzę :shake: Paaa :bye: :cool3:
  16. [quote name='Figa']To zbieraj zbieraj :cool3: kaske na nowe rolki :cool3:[/quote] Ja wolę nie wiedzieć, ile te Twoje kosztowały :evil_lol: Zreszta mam inne cele, na które musze zbierać. 1. Sterylka lisiczki 2. Aparat :cool3: Ja za moje, hm.... 2 lata temu, zapłaciłam chyba 230 zł, ale mocno użytkowałam :evil_lol:
  17. 300 lat dla Babci ! :multi: A Tobiaszkowe foty super :loveu: [URL]http://matusz5.kgb.pl/zblizenia/2.jpg[/URL] Mmmm ten pychol :loveu: [url]http://matusz5.kgb.pl/zblizenia/11.jpg[/url] To mi się chyba najbardziej podoba, super! :multi:
  18. [quote name='g_o_n_i_a']CZEŚĆ :cool3:[/quote] Witaj Gosiu :loveu:
  19. [quote name='Samturia']Witamy!!! :D dziękujemy za odwiedzinki... :cool3: a u was fot nima :( ja chce Megusie... :placz: :evil_lol:[/quote] Matko, Wy mnie dobijecie :mdleje: Może potem coś wstawię :eviltong:
×
×
  • Create New...