Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. To ja też się dołączam do życzeń dla Cioci Ewy :loveu: Bezpiecznej podróży i wspaniałego wypoczynku :loveu:
  2. [quote name='psiulka'][I]Kamila :multi: No to kiedy na ten spacer? :multi:[/I][/quote] Iloooś :loveu: A bo ja wiem, kiedy ? :hmmmm:
  3. Ta jakość zdjęć zaczyna mnie dobijać :roll: Zresztą zdjecia to ja jej robię tylko jak jest spokojna - brak stabilizacji obrazu, i jak ona sie rusza, to strasznie zamazane wychodzą.. Zabawa piłeczką ;) [IMG]http://i7.tinypic.com/4qpxmhk.png[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/4m2lxds.png[/IMG] Morduchna :cool3: [IMG]http://i14.tinypic.com/4kbx1dt.png[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/6h8a51w.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/6c7vo93.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/682m1yh.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/4kod1d2.png[/IMG]
  4. No dopsz... Zaraz coś dam, tylko pomniejszę :cool3:
  5. [SIZE=6]Z D J Ę C I A ![/SIZE][SIZE=6]:ghost_2: :diabloti: [/SIZE]
  6. [quote name='matusz5']a dobry dobry, choć pochmurny u nas :roll: a naprodukowaliśmy ::eviltong::eviltong: ty przez to przebrniesz :D masz inne wyjście ?:eviltong::eviltong:[/quote] Wasze bazgroły mam czytać? :lol: Ooooo nie! Ja będę brnąć przed siebie, nie patrząc na przeszłość [czyt. wcześniejsze strony :evil_lol:], o!
  7. Łaaa piątek 13-go :multi: Hej Figowe :loveu: [URL]http://img20.imageshack.us/img20/6708/obraz036ut2.jpg[/URL] [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/bigeyes.gif[/IMG] Jakie śliczne zdjęcie mmm....
  8. Dzień Dobry :cool3: Ale naprodukowaliście pff..I kto przez to przebrnie? :eviltong:
  9. Dzień dobry Ilonko :calus: Pff...Ja jestem pod wrażeniem tych zdjęć, no ale miałaś łatwiej, bo Ci model nie uciekał :evil_lol: ;) Tak jak Figulec cytować nie będę, bo trochę by tego było, wszystkie piękne :loveu:
  10. Galerejszyn :loveu: Śliczna Balbinka, i jakie ma oryginalne imię :cool3: Ja ostatnio mam wielki sentyment do Sznaucerów :loveu: :loveu: [url]http://img230.imageshack.us/img230/6219/img2824kk3.jpg[/url] To foto jest zabójcze :loveu:
  11. [quote name='puchu']Cześć ciotka :)[/quote] Haha :evil_lol: Witaj Puuuchu :cool3: [quote name=':: FiGa ::']Witaj Kamis :multi: Ja dziś nocna porą :evil_lol: buszuje po dogo i nadrabiam :mad: [URL]http://img62.imageshack.us/img62/985/dscn8821hl4.jpg[/URL] To jest rewelacyjne :multi:, Szablonik świetny, nie moge sie doczekac stronki :loveu: I własnie, prosze mi tu nic przy pochodzeniu Megi nie kombinować bo doniosę wujkowi Czabowi, zrozumiano? :mad:[/quote] A no fajne zdjęcie, bo nie mojego autorstwa :evil_lol: Pf...Czaba to ja się boje :evil_lol: br..zrozumiano. :lol: :evil_lol: [quote name='matusz5']brryy dzionek ;)[/quote] Dzień Dobry :cool3:
  12. Rzeszowskie ONki się przypominają...
  13. Spółka D&M leci na 1 stronę w poszukiwaniu Domu...
  14. [quote name='psiulka'][I]Weź Ty mi tu nie kitejszyn, bo jak ja Cię strzelejszyn na spacerejszyn to Ty się nie pozbierejszyn. KITEJSZYN! :roflt:[/I][/quote] Ty być goopejszyn, kropejszyn. A na spacerejszyn to ja nie przyjdejszyn, bo Ty mnie straszejszyn. :cool3: Moi Drodzy, my się z Megulcową zmywamy, jeszcze na wieczorny spacerros, jutro wrócimy, a nóż [widelec :evil_lol: ] z fotami ? :cool3: Psich snów Wszystkim :bye: :calus:
  15. [quote name='psiulka'][I]To pierwsze naj :loveu: Komórką robiłaś?[/I][/quote] A tam, toż to badziew... Oczywiście, że komórką :roll: [quote name='psiulka'][I]Gratulejszyn talentejszyn za szablonejszyn :-D[/I][/quote]Ty być goopejszyn, bo ja nie mieć talentejszyn, ewentualnie malutejszyn wprawejszyn. :lol: Szyszeczko, czekamy na link!:mad: [quote name='despera']A gdzie 4 łapy na tych fotkach:mad:[/quote] A no, e...zgubiły się :evil_lol:
  16. Helloł Figowe wieczorkiem :cool3:
  17. Balbinki, czekam na link do galerii :evil_lol: To żeby nie było, że to fotoblog bez zdjęć, to ja dam jakieś moje stare :cool3: [IMG]http://i8.tinypic.com/4per237.png[/IMG] [IMG]http://i10.tinypic.com/6h511ft.png[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/4z0n24h.jpg[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/5xpd7nq.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/5y1qahg.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.tinypic.com/4zdx9xi.jpg[/IMG] [IMG]http://i10.tinypic.com/54ce9sy.jpg[/IMG] No i szablon na stronę Megi, jeszcze niedopracowany :cool3: [url]http://i15.tinypic.com/4y4x1c7.png[/url]
×
×
  • Create New...