Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. [LEFT]Olga : dokładnie, wazne że Gryfik ma dom i z tego co widac kochajacych włascicieli, trzymam kciuki za jego zdrówko !! [/LEFT]
  2. kto by pomyślał : amstaf, ratlerki i koty w jednym domu !!!! jarkanku gzreczny z Ciebie gentelman !!!
  3. Ale sie cieszę, gratulacje dla Togusia i jego nowej Pani !!
  4. Wszystko wskazuje na to że będzie ok, oby tylko Gryfcio już nie chorował !!
  5. Dziś znowu skaczemy w górę, trochę gimnastyki zawsze się przyda !
  6. Dzieńdobry Gryfiku , pamiętaj że myślimy o Tobie i sercem jesteśmy z Tobą, wracaj szybciutko do zdrówka !!!
  7. na dzieńdobry też windujemy !!!
  8. Benio jesteś cudny , jak wypiekniałeś , cioteczki dobrze sie o Ciebie troszczą ;)
  9. hopamy hopamy i sie nie obijamy !!
  10. I ja sie przyłączę do gratulacji i buziaki dla suni !!!
  11. Ojej, mam nadzieje że wszystko zakonczy sie pomyslnie. Trzymam kciuki cały czas. Manio do góry kwiatuszku !!!
  12. Benio pokaż sie na górze !!!
  13. hmmmm, ciekawe co sie z nia stało ???:shake: A nowej suni trzeba by było fotki zrobic no i nowy watek założyć.
×
×
  • Create New...