Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. No prosze chwilke mnie nie było a tu takie wieści i zdjęcia nawet Mania z nowa Panią. Cieszę sie ogromniaście i trzymam kciuki za chłopaka co by sie sprawował należycie !!!! :loveu::loveu::loveu:
  2. Ok juz jestem :) Co do amstafka Miecia ( tak tylko go sobie nazwałyśmy ale narazie nie reaguje na to imię) to jest naprawde uroczy psiak, ma strasznie smutne oczy i jest jakby trochę osowiały. Nie domaga sie pieszcot tak jak inne psiaki, choć na spacerze kilka razy kładł sie na grzbiet i chciał by go miziac po brzuchu , trochę przy tym podgryzał ręcę ale niegroźnie. Do ludzi jest bardzo łagodny, do psów się jeży i jest raczej agresywny. Ciągnie na smyczy, zna komendę "siad". Jest piekny , ma dużą zgrabną głowe i ładnie przyciete uszy, taka jak juz pisała Franca ma tatuaż, niestey trudny do odszyfrowania. Dla kogos odpowiedzialnego.Ma alergie pokarmową oraz bardzo prawdopodobnie na pchły. Jeśli chodzi o Zuzię to jest to taka malutka przylepa, bardzo slodka i trochę przerażona, na spacerze piszczała bo bała sie jak oddalaliśmy sie od schroniska, potrzeba jej dużo miłości. :) Reszty tez nie pamietam niestety, ale na bieżąco bede informowac. Czy ktoś mógłby wytsawic Miecia ???? Te psy narazie nie sa wykastrowane ani wysterylizowane , następnym razzem dowiemy sie czy będą. Franca : a kontakt to chyba do Magdy co ??
  3. Ale ona pieknie wygląda , troche miłości i nie te psisko, jest przecudna :loveu:
  4. Mam nadzieje że Fionka nie będzie już dłużej czekać
  5. Ona jest taka cudowna i widac że ma wspaniały charakter, trzeba wierzyc głęboko w to że wkrótce znajdzie się dla niej ciepły kącik, do góry Kruszynko !!
  6. Ojej bidulek, chociaz moj pies tez nie sika tak "standardowo" mozliwe ze to nie jest wynik jego problemu tylko chlopak poprostu lubi inaczej sikać ?
  7. Dzieńdobry Chili !!! Buziaki w nosek :loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. No to bardzo mocno trzymam kciuki, z opisu wynika że Lusia jest poprostu ROZKOSZNA, buziaki dla niej :)
  9. Dzieńdobry Fionko kochana !!!!!!!!!
  10. A co tam ciekawego u Pakusia i Abry słychać ??? Pewnie leżą teraz z Basią do góry brzuchami :cool3:
  11. Bidulku kochany pokaz sie na górze i nie siusiaj juz na ciocie ;)
  12. Dzińdobry Kruszynko !!! wskakuj wyżej Mała !!
  13. Witaj maleńka, trzymaj sie cieplutko juz niedługo bedziesz w nowym domku ;)
  14. No pewnie że fajnie, cieszę sie że jest takie zainteresowanie i propozycje pomocy. Dzięki wielkie :)
  15. Haha , oj jakby byla tam moja suka to zjadla by obiadek razem z miska :)
  16. a tu cisza ..............Fionka chce do domu !!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...