Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. HUUURRRAAA . Gratulacje dziewczyny, ogromna i nieopisana radość zagościła w moim sercu !!
  2. Aha. Trzeba wierzyć że trafiła do dobrego domku no i obserwować jak będzie okazja.;)
  3. Piękny Zgredku nie męcz łapki żeby sie ładnie zagoiła no i skikaj do gory mordko piękna !!
  4. Podniosę !, jedynie tak mogę pomóc :shake:
  5. Miejmy nadzieje !! Ja wogóle nie lubię jak ktoś zostawia psa przed sklepem, zwłaszcza że to nowy właściciel Heksy więc biedulka na pewno była postresowana. a nie można jakoś się dowiedzieć czy ten dom był sprawdzony ?
  6. Jejku !!!!! miejmy nadzieję że ktoś odszedł tylko na chwilę a ta kolczatka to dla tego że sunia ciągnie. Nie wiem co o tym myśleć ale trochę mnie to zdołowało :(
  7. Do góry mała pięknoto !!!!!!!!!!!!
  8. Napisałabym coś ale byłyby to za ostre słowa.........................
  9. Skacz Zarcia do góry , POTRZEBNY DOMEK NA JUZ !!
  10. Do góry Manio niech Cię ktoś zauważy !!
  11. Trzymam kciuki za Jarkana, na pewno da sobie chłopak radę i będzie się wzorowo zachowywał !!
  12. No jasne !! jak wszyscy bedziemy tzrymać kciuki to się uda ! Dac mu szanse !!! p.s. ja mam dwoch takich mordercow co tylko czasem szczekna a ogolnie to jakby sie ktos do mnie wkradl to i by psy zabral takie sa grozne ;)
  13. Popieram Was dziewczyny, z tego co wyczytałam to ludzie którzy chca Jarkana są bardzo w porządku, trzeba by bylo tylko (chociaz pewnie zdaja sobie z tego sprawę) uprzedzic ich że nawet jak na poczatku będa zgrzyty to nie znaczy że tak pozostanie na zawsze, zwierzaki muszą się zapoznać, troche się "obwarczeć" i dotrzeć a to moze potrwać trochę więc niech się nie poddają i nie rezygnują z góry !!
  14. Bidula mała, trochę za duża na kaczkę wiec albo ktoś był paskudnym człowiekiem albo miał wielkiego zeza:( Trzymam kciuki za Mania. Do góry chłopie !! p.s. Do niektórych ludzi to tez bym chetnie postrzelała :2gunfire:
  15. Niestety nie mogę jej przygarnąć ale mogę trzymać za nią kciuki tak jak za Babe która dziś pojechała do domu a czekała tak długo. Wierzę że i do Zary wkrótce uśmiechnie się szczeście, wiele ludzi mysli o niej cieplo a przede wszystkim ma nadzieje a to naprawde pomaga !!!
  16. Słuchajcie jeśli trzeba by było wystawić coś na bazarek to dajcie znać to coś na pewno znajdę :)
  17. Rzeczywiście, znalazłam juz wątek Zary więc bedę tam się odzywac. Przepraszam i pozdrawiam
  18. Podniosę na noc mordeczkę moze zauwarzy ją jakiś nocny marek . Dobranoc Zara !!
  19. Basia : to super , ja taka lebioda komputerowa niestety, bez Ciebie to bryndza by byla :oops:
×
×
  • Create New...