Popieram Was dziewczyny, z tego co wyczytałam to ludzie którzy chca Jarkana są bardzo w porządku, trzeba by bylo tylko (chociaz pewnie zdaja sobie z tego sprawę) uprzedzic ich że nawet jak na poczatku będa zgrzyty to nie znaczy że tak pozostanie na zawsze, zwierzaki muszą się zapoznać, troche się "obwarczeć" i dotrzeć a to moze potrwać trochę więc niech się nie poddają i nie rezygnują z góry !!