Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. boze jaka bidulka z niej :-( lamia : johny nie jest albinosem i odpukac choroby sie go raczej nie czepiaja Basia : co do opony to ona tylko ja szarpie i wypluwa myslisz ze to moze zaszkodzic? hmmm jak mowilam wetowi ze to jej zabawka to nic mi nie napomknął :shake:
  2. Cycuszki ma takie od kiedy wzielismy ja ze schroniska gdzie miala niby ciaze urojona w tym miesiacu ja sterylizuje, malych nie miala, przynajmnie u mnie bo Johny sie nia nie interesuje zreszta pilnowalismy zeby do niczego nie doszlo. wet powiedzial ze ona ma oproblemy hormonalne, cokolwiek to znaczy i ze po sterylizacji moze to sie poprawic. a oponka jest juz w polowie zjedzona :)
  3. Franca : a idziesz w sobote do schroniska ? jesli bym mogla to bym sie z Toba zabrala bo sama nie dalabym rady !
  4. Ojoj jaki bidulek !!!! Lamia : mam dwie morduchy w domu, chcialabym wiecej ale moj jeden robi za trzy ;) tutaj są ich zdjecia :[URL]http://www.specarmory.com/psiaki/thumb.html[/URL] Basia sie chyba nie obrazi ze wkleilam tu tego linka :)
  5. mam nadzieje ze to nic powaznego, moja hepa tez miala w schronisku alergie i jej oczy lzawily .
  6. Ok to czekam na dalsze info, ja tez mam pieska z opolskiego schroniska i jestem z opola wiec jakby tzreba bylo to w miare mozliwosci pomoge!!
  7. Ojej jakie piękności. jakbym dorwała gdzieś na mieście ludzi którzy te psy powyrzucali to.....nie ręczę za siebie!!!! Piękne bidulki, kto da im domek ?? Franca : jak chcesz to pogadam z jakimis cioteczkami o poproszę zeby powrzucali zdjęcia gdzie sie da, może allegro ?
  8. ohhh, mam juz dwa lobuzy, czasem o jednego za dużo bo bidulek ma ADHD, koniec świata mam z nim więc na trzeciego sie nie odważę ;)
  9. napisałam sharpoastka bo ktos gdzieś kiedyś tak ja nazwał, chyba na wątku ogolnym o bullowatych i mnie sie to bardzo spodobało, wkońcu sunia jedyna w rodzaju, taka piękność, jakbym mogła to z miejsca bym ją wzięła !!
  10. naprawde nie chce mi sie wierzyc że śliczna sharpoastka jest nadal w schronie, przeciez z niej taka słodycz!!!! hopaj mała do góry !!
  11. Jaki bidulek, niech mu ktoś pomoże, taki piękny psiak :-(
  12. lamia : zgadza się, nie ma jak miłośc !!
  13. ja zachwycam sie sunią a także jej nowym domkiem cały czas i z tego zachwycenia aż nie wiem co napisać:loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Dziekuje Ci Olga za piękne życzenia , ja również życzę samych radości i dużo dużo miłości i oby jak najwiecej psiórków znajdowało kochające domy !!!
  15. prawda prawda Olga !!!! Niechaj gryfik żyje zdrów !!!
  16. Na pewno kojec jest piękny bo wkońcu dla przystojnego kawalera zbudowany !! Brawo dziewczyny dla Was :klacz:
  17. Pieknotek szuka domku !!!!!!
  18. śliczna Fioneczka czeka na swojego czlowieczka !!!
  19. No wkoncu udalo mi sie przeczytac watek od deski do deski, troche mi to zajelo ale bylo warto, po raz kolejny napisze Basi ze jej pieski sa wprost CUDOWNE i tak apetyczne ze az chce sie je zjesc z milosci. Co do zabawy z oponka to moja sunia sie nia bawi.....gryząc i oponka powoli znika z pola widzenia;) Buziaczki dla Abry i Pakusia!!!
  20. Ja okienek nie myje.................bo nie umiem:oops: Robi to moj maz bo mowi ze ja zostawiam straszne smugi, ale do pracy sie jeszce nie zabral, ale nie poganiam bo w poniedzialek zbudowal zagrode dla pieskow wiec musi troche minac zanim znow zapali sie do pracy :)
  21. Fotki sa przecudne, a raczej pieski są przecudne, moja sunia tez jest zaborcza o zabawki, egoistka z niej straszna , coż .....taki charakter. :lol:
  22. cudny Benio szuka domku !!!!!
  23. Piękna Fiona nadal szuka domu !!!:-(
  24. Beniosław na dobranoc pokaz sie jeszcze na górze !!
×
×
  • Create New...