boze jaka bidulka z niej :-(
lamia : johny nie jest albinosem i odpukac choroby sie go raczej nie czepiaja
Basia : co do opony to ona tylko ja szarpie i wypluwa myslisz ze to moze zaszkodzic? hmmm jak mowilam wetowi ze to jej zabawka to nic mi nie napomknął :shake:
Cycuszki ma takie od kiedy wzielismy ja ze schroniska gdzie miala niby ciaze urojona w tym miesiacu ja sterylizuje, malych nie miala, przynajmnie u mnie bo Johny sie nia nie interesuje zreszta pilnowalismy zeby do niczego nie doszlo. wet powiedzial ze ona ma oproblemy hormonalne, cokolwiek to znaczy i ze po sterylizacji moze to sie poprawic. a oponka jest juz w polowie zjedzona :)
Ojoj jaki bidulek !!!!
Lamia : mam dwie morduchy w domu, chcialabym wiecej ale moj jeden robi za trzy ;) tutaj są ich zdjecia :[URL]http://www.specarmory.com/psiaki/thumb.html[/URL]
Basia sie chyba nie obrazi ze wkleilam tu tego linka :)
Ojej jakie piękności. jakbym dorwała gdzieś na mieście ludzi którzy te psy powyrzucali to.....nie ręczę za siebie!!!! Piękne bidulki, kto da im domek ??
Franca : jak chcesz to pogadam z jakimis cioteczkami o poproszę zeby powrzucali zdjęcia gdzie sie da, może allegro ?
napisałam sharpoastka bo ktos gdzieś kiedyś tak ja nazwał, chyba na wątku ogolnym o bullowatych i mnie sie to bardzo spodobało, wkońcu sunia jedyna w rodzaju, taka piękność, jakbym mogła to z miejsca bym ją wzięła !!
No wkoncu udalo mi sie przeczytac watek od deski do deski, troche mi to zajelo ale bylo warto, po raz kolejny napisze Basi ze jej pieski sa wprost CUDOWNE i tak apetyczne ze az chce sie je zjesc z milosci.
Co do zabawy z oponka to moja sunia sie nia bawi.....gryząc i oponka powoli znika z pola widzenia;)
Buziaczki dla Abry i Pakusia!!!
Ja okienek nie myje.................bo nie umiem:oops: Robi to moj maz bo mowi ze ja zostawiam straszne smugi, ale do pracy sie jeszce nie zabral, ale nie poganiam bo w poniedzialek zbudowal zagrode dla pieskow wiec musi troche minac zanim znow zapali sie do pracy :)