-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
:-(Czyli nici z domku dla Cassie? -
Pisała akaś Pani, która chce adoptować CC, ale boi się, ze nie zaakceptuje jej kotów...:roll:
-
piękny Bokser Fart ze schroniska w Głownie-adoptowany!!!
Rybka_39 replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Robi indetico miny jak moja krowa:loveu: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Mnie pytał, ale się zmył:angryy::mad: A robiliscie jej alegratkę? -
[quote name='tomcug']To prawda, ale są też chyba wielkimi indywidualistami. Obserwuję jamniorka sąsiada i mam wrażenie, że on dysponuje "wybiórczym" słuchem. Słyszy to, co chce i kiedy chce. :evil_lol: Zawsze idzie z nami na spacerek (nie czekając na zaproszenie), kiedy go wołam to jeśli ma ochotę - podejdzie. Jeśli nie to można mu nagadać. Ale doskonale opanował technikę rozrywania mojej reklamówki, gdy wracam z pracy z zakupami. Jedną łapką bęc i już jest dziursko a potem węszy i patrzy, czy coś mu skapnie. A jakim zbolałym wzrokiem patrzy - jakby z tydzień nie jadł. :cool3:[/quote] Dodaj, że sie ślini, rozbija ludziom nosy dając całuski i masz moją bokserkę.:diabloti:
-
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A był ktoś chętny na Batmana. I co? Cisza? -
No i co nikt o Tangunia nie pyta?
-
Celestynki: tu znajdziesz najpiekniejsze psy!
Rybka_39 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Dałam wilczarze na charcie. A mogę prosić zdjęcie mamy tego 7 miesięcznego szczyla? -
No masz no:loveu: Mogłam wcześniej te ogłoszenia zrobić:oops: Tylko Rudzik jest już wykastrowany? I czy pani wie o jego problemach z serduszkiem? Po za tym strasznie się cieszę!!:loveu: Kase chetnie bym uzbierała...ale mi wstyd znów prosić ludzi, bo ja ciągle na coś zbieram:-(
-
[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6269/dsc0053uf1.jpg[/IMG] Córcia Bianka Synek Leszek: [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6818/dsc0114kb1.jpg[/IMG] Mają 7miesiecy. Prawdopodobnie mam psa z tego samego miotu- a, że mają podony charakter to powiem, że mój Rexus uwielbia ruch, jest skoczny, uwielbia biegać za Frisbee- te szczyle sa podobne, ale Bianka jest bardziej lekliwa boi się smyczy. Mają skłonności do ucieczek. Jest jeszcze są 2 kluski: [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3113/dsc0075yp4.jpg[/IMG]
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Ale ona ma boskie oczy:loveu: No ja ie wiem czy znajdzie się ktoś taki jak majqa kto pieska nawet do Wceta zabiera:loveu: A jak Majqa jeszcze będziesz na Mańka wyzywać że nie grzeczny to poczytaj co moje krowsko wyczynia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/11213623-post2035.html[/url] TAk na pocieszenie;) -
To psy z typowo wiejskiej meliny.:shake: Jest spuszczana, a dodatkowo jej szczeniaki lataja po ulicy.
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Zdjęć nie będzie, bo były by zbyt dramatyczne. Wczoraj wieczorkiem wzięłam gryzak i bawiłam się z Korą. Ona lubi takie bulowate zabawy. Wieszałam gryzak na drzewo, ona się rozpędza i chwyta. Zrobiłam chwilke przerwy i poszłam pod drzewko. Usiadłam i gadałam z qmpelą. Nagle Kora chciała mi dac buziaka, tak mi przyjeb** w nos, ale w sumie nie odczuwałam bolu, nagle po policzku zaczęły mi intensywnie spływać łzy...z tym, że splunełam i z ust pociekła krew, a potem już całe strugi z nosa:lol:, nie mogłam dojść do domu, miałam całą mordę we krwi, brudna kurtkę, a pies az się palił, żeby mi dłonie i twarz z krwi wylizywać:evil_lol:, usiadłam na murku, qmpela mi przyniosła wodę i chusteczkę, doprowadziłam się do ładu i poszłam do domu, jak gdyby nigdy nic, usiadłam w fotelu i włączyłam TV. Nagle matka w krzyk, kur** coś Ty temu biednemu psu zrobiła, że cały we krwi:diabloti: Potem w nagrode, jeszcze dostała mała franca ciacho, takie na zyszczenie kamienia nazębnego i prawie się nim kretynka mała udławila, bo należąco sobie je podrzucała;):cool3: I tak ciacho wylądowało w klatce u Cześka- mysz wielkości szczura:cool3: -
[img]http://img184.imageshack.us/img184/839/dsc0148fb5.jpg[/img] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kolejne-stadko-z-meliny-ile-jeszcze-utopia-sunia-jak-border-collie-na-lancuchu-123408/[/url] Szczeniaki są 2 7miesięczne i jeszcze kluski, ale po nieznanym ojcu.
-
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Rybka_39 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
malawaszko, nie mam pojęcia gdzie został znaleziony, ale oni mają przecież też rodzinę i znajomych i może akurat znaleźli Rexa koło teściowej tego mojego sasiada...nie wiem...ale to wszystko jest dla mnie dziwne. -
Celestynki: tu znajdziesz najpiekniejsze psy!
Rybka_39 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
DAwałyście je na charcie? -
2 letnia sunia w małopolsce także szuka domu i jej szczylki:-(
-
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Rybka_39 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Po rozmowie z malawaszka, jestem w 99% pewne, że Rexus pochodzi z tej meliny. Charakter to on ma, lubi zwiewać, musieliśmy kawał placu szczelnie ogrodzić bo zwiewał gówniarz:loveu:, jest skoczny, energiczny...więcej o nim w mojej galerii. Został znaleziony w lesie jako kilkutygodniowa kulka, cały czas zastanawiałam się czego on może być mixem...teraz wiem...:-( Majqa bardzo dziękuję, że zrobisz tekścik...ja bym bardzo chętnie przygarnęła braciszka i siostrzyczkę Rexusa, ale mam 3 psy i dużo gryzoni, w tym bokserkę chora na serce, nie wytrzymałabym chyba psychicznie i finansowo:-( -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Rybka, a komu ja zawdzięczam Manię, jak nie Tobie??? Spróbuj mi jeszcze coś podesłać z mojego rejonu. :mad: :loveu: :evil_lol:[/quote] Chwilowo mam zakaz szperania na alegratce:loveu: chwilowo :siara: Ale gdyby nie Ty to Maniutek by tam siedział do tej pory! -
Nietypowo umaszczony Kajtuś w końcu ma swój szczęśliwy dom :)
Rybka_39 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Na razie zrobię dla innych psow z Chrzanowa bo mnie Ula prosiła;), jak skończe je, a Kajtusiowy dom nie wyjdzie to ogłosze i Kajtusia.;) -
Nietypowo umaszczony Kajtuś w końcu ma swój szczęśliwy dom :)
Rybka_39 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam kilka ogłoszeń, ale się wstrzymam bo widzę, że cos się kroi:razz: -
Mam wieści z nowego domku:loveu: Sunia jest straszliwie zaniedbana, psychicznie mam na myśli, fizycznie jest o.k., tylko trzeba będzie z nią b. durzo spacerować, gdyż nie ma należycie wykształconych mięśni nóg, a cielsko już spore, troche mnie to martwi...Łatwo nie będzie - chodzenie po schodach, trawa, kamienie, wyjście z samochodu to absolutna nowość - 500 m zrobiłyśmy w 30min:))) Ale to nic, mi to też pomoże trochę zwolnić i nauczy cierpliwości, bo tylko cierpliwością można do niej dotrzeć, no i chlebem z wątrobianką, tak przynajmniej wkupia się w łaski moja mama, która się jej zwyczajnie boi i w cale się jej nie dziwię, bo na szczeniaczka to ona już nie wygląda, a wrażenie robi demoniczne. Jest jednak potulna jest baranek i już radośnie ogonkiem macha na nasz widok, chyba jej się u nas podoba...Beagel rozrabiaka ją "olewa" dosłownie - od razu jej koło legowiska nasikał, by nie było wątpliwości kto tu rządzi (co ją niestety od razu zmobilizowało do pójścia w jego ślady;), ale się ciekawie obserwują i nawet nie zaszczekali na siebie przy powitaniu. Sunia biegnie za nim na spacer,a to mi bardzo ułatwi namawianie ją do wyjścia, bo najpewniej czuje się na "jej" miejscu. Jutro pierwsza kąpiel - jest niestety konieczna, bo zapach ze schronika jest bardzo przenikliwy, zobaczymy jak mi pójdzie... :loveu: