Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Jak on w końcu reaguje na te psy? Do kogo podawac kontakt? Gdzie jest pies?
  2. Moja pycha pokory:diabloti::loveu::lol: Mogę zrobić alegratke i jakiś tekst, ale naprawdę taki dom się trafia 1 na 1000:roll: Ale moge spróbować.
  3. Przeczytałam tekst i obejrzałam filmik z BC..poryczałam się:-(:placz: Zobię alegratke.
  4. Dodała telefon w alegratce;) A pytałyscie wiosny czy jest w stanie go przyjąć?
  5. To przenieście go do działu w nowym domku:loveu:
  6. Mowiłaś, mowiłaś:evil_lol:- ale niewiele. Jeszcze popróbuję uciekać jej z frisbee, tak by musiała się wybić i popróbuję tych rzeczy z filmiku.:cool3: Taa ja do Gliwic mam kawałek..:roll: Zwolnie tempa, ważne, że się nie zniechęca;)- jak nam naprawde nie bedzie wychodzić zwyczajnie przestanę- może po prostu woli gryzaki z juty:evil_lol: A frisbee dopiero kupiłam, poczekam jeszcze na przypływ kasy.;)
  7. No to lece go zdjąc z alegratki:loveu::loveu:
  8. :-(................Tilia jak samopoczucie?
  9. Robiłam jak piszesz, najpierw puściłam kilka rollerów, potem uciekałam z frisbee, doskakiwała i goniła dysk. Ale jak już rzuciłam normalnie frisbee, owszem biegła za nim, ale zanim ona dobiegnie dysk spada. Ja źle rzucam czy ona jest za wolna?:roll:
  10. Jaga to chyba powinna zostać święta:cool3:
  11. A skąd kase wezniemy?
  12. Własnie miałam robić ogłoszenia, widzę, że nie potrzebne:loveu::loveu:
  13. Mam wieści z nowego domku. Sunia dlatego nie chciała chodzić bo miała zapalenie stawow, dostała zastrzyk. :loveu:biedulka:-(
  14. [quote name='Asiaczek']No tak... Tak czasami bywa, że Ci nasi Przyjaciele "dadzą nam w kość"... A jak Twój nos i cała reszta buzi? Może warto RTG zrobić? No i jakaś profilaktyczna wizyta u lekarza...? Pzdr.[/quote] Nos obolały, ale już nie mam skrzepów:cool3: SPoko to nie pierwszy raz:cool3:
  15. Zrobiona alegratka. Jak najszybciej potrzebny behawiorysta:-( Znałam agresywnego benka, własciwie mixa, cięzko się z nim pracowało, ale warto było.;)
  16. No a co do ogłoszeń stronę wcześniej dałam alegratkę. JAki mam tam podać kontakt? I czy może być taki tekst?
  17. [quote name='aganela']a ja mam taki pomysł..wątpie czy wyjdzie ..ale może... Może kudłatek mógłby traficz do płatnego hoteliku domowego/płatnego tymczasu,trzeba byłoby opłacić mu go i dalej szukałybyśmy mu domu,ale gdyby się nie znalazł(niestety nie śmiem w to wątpić)to staruszek do swojej śmierci żył by sobie w hoteliku,w błogiej nieświadomości żę jest kochany..a my w ten sosób fundowały byśmy mu pogodną starość..? Tylko czy ktoś się coś takiego podejmie..? .. i trzeba kasy.. Przecież taki staruszek możę w każdej chwili zgasnąć...[/quote] A może zajął by miejsce Rudzika>?
  18. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1741492_prawie_pudel_bez_czlowieka_zginie.html"]alegratka[/URL] Może być taki tekst?
  19. No i wszystko ma sie ku dobremu:loveu:
  20. Tych skrzepów z nosa ktore wydłubuje patyczkiem do uszu, prawie nie widac, a i opuchlizna schodzi, co prawda nie mogę sobie swobodnie kichnąć, ale to nauczy mnie na przyszłość refleksu. :siara: A Ty gadaj co U Twojej bandy:evil_lol:
  21. No to dziś Rudzik wyruszył w podróż po nowe życie, po tylu miesiacach oczekiwań...wystarczająco się nacierpial w schronisku. :loveu::loveu: Super szybkie jesteście z tymi pieniedzmi:cool3:
  22. Malawaszko, a oni zgadzają się oddać Perełkę i te sunie BC? Czy możecie jej koce do budy włożyc?:placz:
  23. Ta Pani twierdzi, że dzwoniła już w sprawie suczki, ale boi się, że nie zaakceptuje kotów i nie dostosuje się do mieszkania w bloku.
×
×
  • Create New...