Mowiłaś, mowiłaś:evil_lol:- ale niewiele.
Jeszcze popróbuję uciekać jej z frisbee, tak by musiała się wybić i popróbuję tych rzeczy z filmiku.:cool3:
Taa ja do Gliwic mam kawałek..:roll:
Zwolnie tempa, ważne, że się nie zniechęca;)- jak nam naprawde nie bedzie wychodzić zwyczajnie przestanę- może po prostu woli gryzaki z juty:evil_lol:
A frisbee dopiero kupiłam, poczekam jeszcze na przypływ kasy.;)