Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Spoko napisałam już do niej na gg;)
  2. Nie wygląda na tyle:crazyeye::loveu::loveu:
  3. A mnie nie stydzasz:diabloti::evil_lol: Dobra ale dajcie mi podstawowe info to zapytam czy zrobi.;)
  4. Czubeczeq kurde:eviltong:...dajcie mi adres na PW.;)
  5. A jest pod opieka weterynarza, bierze leki biedaczek?
  6. Cudowne uczucie:loveu::loveu:
  7. Luka i co? Dzwoniła Pani?:nerwy:
  8. Rybka_39

    bzik

    Bzikowa śpisz?:eviltong:
  9. To może galeggro poprosimy o to ogloszenie hmm?
  10. JA z Sosnowca jakby co:eviltong:
  11. [quote name='luka1']Mała, młodziutka, czarna, kosmata - taka jest Perełka. Gdy ją wyprowadziłam z boksu całą sobą przywarła do ziemi jakby bała sie ruszyć. Troszeczke z nią pogadałam, podrapałam, pogłaskałam i popróbowała chodzić. Dopiero teraz przylgnęła do mnie ze wzrokiem mówiącym - "będę grzeczna - zabierz mnie". Słuchajcie, musimy jej pomóc wydostać sie ze schroniska - ona GINIE. [/quote] Masakra:-( Ona ma nowe allegro?
  12. Dla wszystkich którzy chcą wyróżnić: Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT). ;) A słuchajcie była taka osoba....gallegro tak? Kice miała zrobić allegro, więc może Tiwstowi by zrobiła?:cool3:
  13. Nie ma za co dziękować...dziś jestem tak mało kontaktowa, ze tekst z ogłoszeń skopiowałam z 1 strony i dopisałam 2 zdania:oops:
  14. Możesz być jeszcze Ziźkiem, albo ziutiniem:loveu: i tak Cie kocham:evil_lol: Jak na razie wszystkie wyróżnione oprócz Kamyczka;)tzn z tych co ogłaszałam.
  15. Rybka_39

    bzik

    Witamy! Podziwiamy, gratulujemy....i zazdroscimy:roll::loveu: Bzik jak zwykle zbzikowany:loveu:
  16. Ziutek wyróżnił alegratkę....:loveu:, może coś ruszy....:roll:
  17. Galus ma wyróżniona alegratkę...;)
  18. Kika nie wydurniaj się....:-(
  19. Co tam u Batmana? Będziecie go przenosić?
  20. A więc jeszcze nie opisywałam jego historii tutaj Było ciepłe popołudnie, szłam z psem na spacer, nad jezioro, przechodziłam koło lasu- gdy nagle ujrzałam tego psiaka- obraz nędzy i rozpaczy, najpierw leżał bez ruchu- więc cmoknęłam, podniósł główkę- trzęsła mu się, ledwo mógł ją utrzymać- było mi ciężko bo miałam na smyczy Korę, która rwała sie do psa.... Szybko złapałam za telefon- szukałam kogoś kto weźmie nas zawiezie do weterynarza...choćby na eutanazje- wtedy poznaje się przyjaciół- w biedzie- wszyscy odsyłali mnie pod SM- ale ja wiedziałam, że SM zadzwoniłaby po schron- a tam zginął by w cierpieniach. Jedyna Ambra zadeklarowała chęć pomocy, niestety nie bardzo wiedziałam co mam robić- bo to na takim uboczu, że musiałam wyjść na drogę by wskazać kierunek Ambrze- i tak zrobiłam, była to największa moja głupota, której już nigdy sobie nie wybaczę. Gdy wróciłyśmy na miejsce- psa nie było- do dziś zadaję sobie pytanie- jak pies, który ledwo podnosił głowę oddalił się? Niektórzy twierdzą, że chciał odejść w spokoju...mnie jednak coś do dziś dręczy....coś nie daje spokoju, pytałam osoby które tam mieszkają czy nie widziały tego psa...nikt nic niby nie wiedział:roll: Byc może, to był pies ludzi mieszkających obok i chcieli ukryc dowód swego masakrycznego czynu? Nie wiem...i się nie dowiem, przez 3 dni od rana obszukiwałam z znajomymi kawał terenu...brak śladu...ale wątpie w to by ten pies żył:-( To było chyba przed wakacjami,,, fotki strona wcześniej.... Wyrzuty sumienia mam do dziś... Żegnaj [*]
  21. Jeśli zostanie adoptowany jako kundel- super, jeśli jako mix labrador- również dobrze- niech ma tylko ciepły dom....
  22. Słuchajcie, a może oni sobie ustala hierarchię między sobą? Znaczy Kika i koty?:roll: Tak sie boje, że coś nie wyjdzie...:shake:
×
×
  • Create New...