Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Rybka_39

    Virus

    [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/30/cb28aa6c6e038d48.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/400/d77e13f7b8ae3033.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/295/064eb1cf4f9d8e52.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/295/8bb6fd081d967a3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/30/6283ac5468cab853.jpg[/IMG][/URL]
  2. Rybka_39

    Virus

    Melisa dzięki za spacer;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/30/98d70fb5e4bc9235.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/30/05ee78beaac7401c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/30/60c8d5dc5e44ceec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/30/539bbcaa6abef0d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/30/ff62337df8901cb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/30/2e0a77b9f55bda02.jpg[/IMG][/URL]
  3. Siedzę i wyje :-( CO za skur%** to zrobił!!!!:mad::mad::mad::placz::placz::placz::placz: JA puszczam czasem psy na ogórdku, nie wyobrażam sobie, żeby na własnej posesji luzem psów nie można było puścić, chory kraj, chorzy ludzie!!!!:angryy::angryy::angryy:
  4. Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT) Chyba, że chcesz o wiecej wyóżnic:evil_lol:
  5. Jakby jeszcze kasy zostało można by uzbierać na hotelik dla pudlowatego:cool3:
  6. Super, wielka ulga:loveu: Z niecierpliwoscią czekam na fotki:loveu:
  7. Co za babsko:angryy::mad:nic tylko po mordzie wystrzelać. A kiedy niunia będzie sterylizowana?
  8. A ja głupia czytam sobie ten wątek...i nic nie mogę zrobić, oprócz wysłania dobrych fluidów i zyczenia zdrówka dla Pani Romy, podziw i szacunek. Dużo zdrówka!
  9. [quote name='Saphira']Błagam tylko nie szukajcie tymczasu w Przemyślu :evil_lol:[/quote] :diabloti: No to robiła Neczka te alegratke cy nie? Mam ją odnowić? Jakby był noż na gardle zawsze można załatwić hotelik, problem tylko z kasą..
  10. Również trzymam kciuki:thumbs::kciuki:, musi byc dobrze!
  11. Boski kolos:loveu: I ten jego zabójczy wzrok:loveu:
  12. :mad:pełno takich, najgorsze, że pewnie w końcu znajdzie takie schronisko gdzie nie kastruja- a takich nie mało.
  13. Trzymam kciuki, oby jakiś tani hotelik się znalazł, no i co z wiosną?:roll:
  14. Dla Olafka zrobiłam alegratkę, a reszte ogłoszeń danka zaoferowała, że zrobi:loveu::cool3:
  15. Ogłoszenie wyrożnione, danka:loveu:
  16. Olena dam, ale mi coś alegratka nie działa:evil_lol:, po prostu skopiowałam tekst majqi:loveu: i dałam zdjęcia Perełki;)
  17. Może wyróżniłby ktoś smsem moja alegratkę dla Pajdy?:roll::oops:
  18. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1743793_dzery_pomoz_odzyskac_szanse_na_nowe.html"]alegratka z tekstem[/URL] giełda.bai adopcje.org aleokazja Psy.pl adopcja psa etablica.com ogłoszenia webas pineska eoferty ogłoszenia tsdj kupiepsa.pl gumtree
  19. [quote name='Ziutka']Dżeremu potrzebne są ogłoszenia...bez tego ciężko :shake: Zwołam tutaj ciocię Rybkę - mam nadzieje, że pomoże :roll: Ona nigdy nie zawodzi :loveu:[/quote] Ty swiniaku obrzydły Ty:mad::loveu::lol: Zawsze tak piszesz, żeby mnie udobruchac co:loveu: Jasne, że zrobię;) PS miło, że tak mowisz:loveu::lol:
  20. One są cudne, a jaka metamorfoza!!:loveu::loveu:
  21. :shake:[quote name='lilkie']Witam się:)Zalogowałam się na forum(polecono mi) aby tu doradzić się w sprawie wyboru psa dla naszej rodziny. Sytuacja ma się tak,że pracujemy...Więc przez 8 godzin nie ma nikogo w domu.Mogę ustawić tak,żeby moja młoda sąsiadka brała naszego psa na spacer raz w czasie naszej nieobecności. Gdzieś zasłyszałam,że Chow-chow jest psem bardziej "kocim" z usposobienia i lepiej znosi nieobecność właścicieli niż inne rasy.Czy to prawda?Marzymy o psie ale musimy pracować:))Oczywiście zapewniam jeden długi spacer dziennie1-2 godz plus oczywiście 2,3 takie "na siku".Co myślicie?[/quote] A myślałaś o charcie?;) Znam właścicieli chartów którzy pracują przez 8h i mają chartole:loveu:
  22. Dałam Prełke na alegratkę.
  23. Napiszcie do moda i poproscie o przeniesienie;) Biedulka:-(
  24. No coż..nie zawsze wszyscy ludzie z gratki sa odpowiedzialni, przekonałam się na własnej skórze, ale dobrze, że przynajmniej jest bezpieczny:cool3:
  25. chwilowo taka: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1743133_to_tylko_pies_przeciez_on_nic_nie_czuje.html"]alegratka z tekstem[/URL] Jak bede miec wiecej info i kontakt zmodyfikuje
×
×
  • Create New...