-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/30/cb28aa6c6e038d48.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/400/d77e13f7b8ae3033.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/295/064eb1cf4f9d8e52.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/295/8bb6fd081d967a3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/30/6283ac5468cab853.jpg[/IMG][/URL]
-
Melisa dzięki za spacer;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/30/98d70fb5e4bc9235.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/30/05ee78beaac7401c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/30/60c8d5dc5e44ceec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/30/539bbcaa6abef0d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/30/ff62337df8901cb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/30/2e0a77b9f55bda02.jpg[/IMG][/URL]
-
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT) Chyba, że chcesz o wiecej wyóżnic:evil_lol: -
Jakby jeszcze kasy zostało można by uzbierać na hotelik dla pudlowatego:cool3:
-
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Rybka_39 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Super, wielka ulga:loveu: Z niecierpliwoscią czekam na fotki:loveu: -
Co za babsko:angryy::mad:nic tylko po mordzie wystrzelać. A kiedy niunia będzie sterylizowana?
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Błagam tylko nie szukajcie tymczasu w Przemyślu :evil_lol:[/quote] :diabloti: No to robiła Neczka te alegratke cy nie? Mam ją odnowić? Jakby był noż na gardle zawsze można załatwić hotelik, problem tylko z kasą.. -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Rybka_39 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Również trzymam kciuki:thumbs::kciuki:, musi byc dobrze! -
Boski kolos:loveu: I ten jego zabójczy wzrok:loveu:
-
Betoven z adopcji wraca ..szukamy mu domu ..
Rybka_39 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
:mad:pełno takich, najgorsze, że pewnie w końcu znajdzie takie schronisko gdzie nie kastruja- a takich nie mało. -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Rybka_39 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki, oby jakiś tani hotelik się znalazł, no i co z wiosną?:roll: -
Dla Olafka zrobiłam alegratkę, a reszte ogłoszeń danka zaoferowała, że zrobi:loveu::cool3:
-
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
Rybka_39 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie wyrożnione, danka:loveu: -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Rybka_39 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Olena dam, ale mi coś alegratka nie działa:evil_lol:, po prostu skopiowałam tekst majqi:loveu: i dałam zdjęcia Perełki;) -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Może wyróżniłby ktoś smsem moja alegratkę dla Pajdy?:roll::oops: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1743793_dzery_pomoz_odzyskac_szanse_na_nowe.html"]alegratka z tekstem[/URL] giełda.bai adopcje.org aleokazja Psy.pl adopcja psa etablica.com ogłoszenia webas pineska eoferty ogłoszenia tsdj kupiepsa.pl gumtree -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Dżeremu potrzebne są ogłoszenia...bez tego ciężko :shake: Zwołam tutaj ciocię Rybkę - mam nadzieje, że pomoże :roll: Ona nigdy nie zawodzi :loveu:[/quote] Ty swiniaku obrzydły Ty:mad::loveu::lol: Zawsze tak piszesz, żeby mnie udobruchac co:loveu: Jasne, że zrobię;) PS miło, że tak mowisz:loveu::lol: -
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
One są cudne, a jaka metamorfoza!!:loveu::loveu: -
:shake:[quote name='lilkie']Witam się:)Zalogowałam się na forum(polecono mi) aby tu doradzić się w sprawie wyboru psa dla naszej rodziny. Sytuacja ma się tak,że pracujemy...Więc przez 8 godzin nie ma nikogo w domu.Mogę ustawić tak,żeby moja młoda sąsiadka brała naszego psa na spacer raz w czasie naszej nieobecności. Gdzieś zasłyszałam,że Chow-chow jest psem bardziej "kocim" z usposobienia i lepiej znosi nieobecność właścicieli niż inne rasy.Czy to prawda?Marzymy o psie ale musimy pracować:))Oczywiście zapewniam jeden długi spacer dziennie1-2 godz plus oczywiście 2,3 takie "na siku".Co myślicie?[/quote] A myślałaś o charcie?;) Znam właścicieli chartów którzy pracują przez 8h i mają chartole:loveu:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Rybka_39 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dałam Prełke na alegratkę. -
Napiszcie do moda i poproscie o przeniesienie;) Biedulka:-(
-
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
Rybka_39 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
chwilowo taka: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1743133_to_tylko_pies_przeciez_on_nic_nie_czuje.html"]alegratka z tekstem[/URL] Jak bede miec wiecej info i kontakt zmodyfikuje