Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Trzymam kciuki za Cassie.:shake:
  2. Jak wygra Lenda- gole czache na łyso:diabloti: Po prostu mnie się w ogole nie podobało, dla mnie powinna wygrać osoba, mająca oryginalny pomysł na swój występ.
  3. Jutro powiem znajomej i da go na forum ONków.
  4. Jaago i jak tam sobie radzicie? Ruszyło coś w sprawie domku dla Cassie?
  5. A bary jeszcze bardziej prosi o domek. Może mu wyróżnimy allegro?
  6. Łza wzruszenia się w oku kręci, wreszcie w domu,,,po tylu chwilach zwątpienia i cierpienia, hura!:multi:
  7. Daria wrzuć kontakt i kilka fotek w 1 post.;)
  8. Biedactwo, ja popytam znajomych- o te ataki. 3maj się Elfiku:-(
  9. Luka, ja wiem, że masz mnostwo rzeczy na głowie:oops:, ale moglabys drydnac do tej Pani?
  10. Od razu naprzód piszę: NUMER KONTA!:evil_lol:
  11. Ile wyniesie koszt transportu?
  12. Dałam jeszcze na kuppsa
  13. Jestem Bary, gdy Ty czytasz to, siedzisz zapewne w ciepłym domu, ja nie mam tyle szczęścia, proszę poświęć chwilkę. Pomóż mi odnaleźć - ciepły kąt na tym zimnym świecie. Zostań przy mnie, odmień me życie! Pomóż mi, moje serce woła o pomoc- nie umiem cieszyć sie życiem bez swego człowieka. Zabierz mnie do siebie, a nasze serca połączą się w całość. Jedyne co widzę to zimna posadzka i kraty- czy jest inny świat? Ja nie wiem, nie narzucam się nikomu, z pokorą przyjmuje nadchodzące dni. Może ktoś kiedyś otrze mą łzę - spojrzy w oczy - powie kocham- o ciepłym domu nie śmiem marzyć... Jestem nieśmiały, bo życie nauczyło mnie pokory, pewność siebie zapewne przywrócił by mi czuły dotyk. Mam 3 lata, jestem psem w typie owczarka, nie zrobię nikomu krzywdy- mimo iż sam dużo przeszedłem. Każdy dzień w samotności sprawia mi ból, ból psychiczny.... Jeśli ktoś chce pomóc tej kupce nieszczęścia lub ja adoptować proszę o kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 502-156-186 Pies jest w Sochaczewie, ale możliwy transport! Jak chcecie kopiujcie. Ja dałam Barego na alegratce giełda.bai adopcje.org psy.pl adopcja psa.pl etablica ogłoszenia webas pineska eoferty CDN
  14. [quote name='oktawia6']to foty trzeba dodawac luka-bo tamten obrazek sprzed 2 lat mam przed oczami-i dodatkowo-jeszcze jak dziewczyny mówią że siana nie będą psom dawac bo sprzątac sie nie chce to dopełniło mój obraz. asiamm-owszem bo moja matka też pamięta co widziała-budy po środku klepowiska z błota-rozklekotane i poprzypinane psy nałńcuchach krótszych niż metr-brodziły w błocie-tak dokładnie było wtedy gdy byłam. porównałam tak-miałam na myśli warunki (nie obsługę czy głodzenie psów)-naprawdę warunki były zbliżone. a do schroniska tym bardziej położonego kilkadziesiąt kilometrów ode mnie na pewno teraz nie pojadę-jakbym miała 2 /3 pieski to owszem nie 6 psów w bloku taki efekt jeżdżenia właśnie ale do Krzyczek i nie tylko:evil_lol:[/quote] Ja zapraszam do naszego. :shake: Może ta babka jednak adoptuje Batmana, dajcie znać jakby coś ruszyło!
  15. Lili właśnie teraz zauważyłam Twoj tekst:oops:..gapa ze mnie
  16. Może byc taki tekst: [U] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1731182_duzy_piekny_i_samotny_otrzyj_lze_pokaz.html"]Bary[/URL][/U]
  17. No czekam na zdjęcia, potem zobaczymy.
  18. Dużo osób chętnych pisało do mnie, zapewne suczki szybko znajda domy- oby odpowiedzialne...
  19. Jaaga ja mam psa alergika pokarmowego i daję jej wątróbkę z ryżem, może zamiast makaronu sprobuj ryż?
  20. A co z tą sunią co miała operacje na oczko? Co dokładnie jej się w to oczko stało?
  21. Kontakt do ogłoszeń poproszę;)
  22. Jaago kochana dwa przelewy będą chyba z zagranicy i jeden z Polski.;) Trzymam kciuki za obie suczki ta w ciąży ma na imię Cassie? Już masz dla niej domek?:cool3: Trzymam kciuki i ślę Wam dobre fluidy.
  23. [quote name='Emir_Śląsk']Psy jeśli są łągodne po dwóch tygodniach od momentu trafienia do schroniska są kastrowaneżeby mogły być z sukami w boksach. W tym schronisku niema i nie było w ciągu ostatniego pół roku rotweilera. I nie z papierów tylko zmojego doświadczenia to mówie bo sama szukam rotweilera i co tydzień jestem bądź dzwonie do schroniska. W Sosnowcu i Mysłowicach. Niemam zamiaru więcej się tutaj kłócić i sprzeczać ale to jest niepotrzebne zamieszanie. To że psy a tak dużym schronisku są chore i odizolowane w innym boksie znaczy tylko tyle że są chore i odizolowane. Ciężka sprawa zeby na prawie 200 psów wszystkie były zdrowe. A to że się gryzły... No prosze Cię namiłośc Boską, mając miejsce na 100 psów aprzechowującponad 150 dobierz wszystkie tak zeby się kochały w boksach. Jakby chcieli robić tak jak Wy o Nich mówicie, to nie usypiali by 3 tylko50 psów żeby mieć ład i porządek. Nie można patrzeć na wszystkich z wyrzutami tylko dlatego że czasem coś jest nie tak. Wczoraj wyadoptowałam psa, została mi bardzo dokładnie przedstawiona sytuacja, Pan mi wszystko dokłądnie wytłumaczył, poświęcił ponad pół godziny na rozmowe. Musiałam dokladnie przeczytać umowę adopcyjną jaką podpisałam . W żadnym boskie nie było nabrudzone. Przy nas żaden pies nie wykazał się agresją ani nie wyglądał na chorego. A nie byłam tam pięć minut. Sprawdziłyśmy dokładnie każdy boks po kolei i analizowałyśmy jakie psy tam są. Nawet psy w boksie znapisem "agresywne" lizały się po pyskach i merdały ogonami. Jak mówię, suka owczarka zostałą wyciągnięta. Ta która się bała najbardziej. 150 psów nie dam rady adoptować.[/quote] Chyba mówimy o 2 różnych schronach.:crazyeye:
  24. Konto zdobyłam:diabloti: Laseczki z charciego pytają czy kasa doszła. Z dopiskiem na "psie wraki";)
×
×
  • Create New...