Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Aga daj mi numer telefonu, sa chętni, niesprawdzeni, ale może warto sprawdzic?
  2. Ja mu alegratkę chyba nie robiłam?
  3. A pytałyście Edi ile wyniesie koszt transportu?
  4. Dziś z telefonu brata wyróżnię, Batmankowi alegratke....:-(
  5. A moja Bianeczka została:-(, trzeba szukać dla niej szybko DT
  6. JA czekam na wieści, mam nadzieję, że już nie będe musiała jej ogłaszać:loveu:
  7. Ja Ci pomoge po południu.;)
  8. Miśka ogłaszałaś gdzieś Dianke?
  9. Ona do 6XII ma znaleźć domek, ona i Pajda, moje zyczenie, to byłby największy prezent dla mnie:diabloti:
  10. NA alegratce jest widoczna, więc może za jakiś czas odzew będzie:roll:
  11. Jak trzeba ogłosić to ja poproszę o kontakt;)
  12. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1747892_malenka_prawie_sznaucerka_wyrwij_ja_z.html"]Maja-alegratka[/URL] Tekstu nie ułożyłam, bo za 2 minuty wychodzę.:evil_lol:
  13. klikasz na pasek u góry z linkiem, zaznaczasz go całego lewym przyciskiem myszy(klikasz na poczatku linku trzymasz lewy przycisk i przeciągasz) potem klikasz prawy przycisk myszy- kopiuj i wklejsz tutaj klikajac znow lewym przyciskiem myszy. Albo wyślij mi na e mail tekst i zdjecia [email][email protected][/email] Saphira tez wyslij, po polodniu zrobie alegratki, a kod ma dluga waznosc, ale lepiej nie trzymac go tak tutaj, bo ktoś se go ukradnie i sam wykorzysta.;)
  14. Daj linka bo mi nie wchodzi z podpisu:cool3:.
  15. E gdzie tam, jak macie jakieś bidy i chcecie alegratke to do mnie pisać;)- gratka wisi tyle ile mnie sie bedzie podobać.:diabloti:
  16. Ciekawe jak tam Bianka:loveu::loveu::loveu:, biedne psisko, zdziczeje tam:shake:, Rexus ma problemy, a co dopiero ona.:shake:
  17. A ja w Mikołaja wierzę i w to, żę Pajda znajdzie domek też! Trzeba mieć nadzieję..bez niej wszystko byłoby bez sensu.;)
  18. [quote name='Saphira']Gagatko! Jak Dianka z Lejdi nie zejdą to za tydzień trzeba inne biedy wstawić. A do nich wrócić za kilka tygodni jak się chętni / przeglądający/ zmienią. :cool3:[/quote] Tzn...? Gdzie wstawić inne biedy? Wyróznienie tyle kosztuje, ale one na alegratce będą tyle ile chce, mam ana rok gratke opłaconą.;)
  19. tydzień................:roll:
  20. Na razie dziękuje Wam baaardzo!:loveu::loveu: Kodow na razie nie potrzeba, ale te c dałyście wykorzystałam.;) to biedy które ogłaszam, macie do wglądu: [URL="http://ale.gratka.pl/szukaj/?u=1075870"]nasze marzenie to godnie żyć[/URL] ;)
  21. [quote name='Akadna'][COLOR=royalblue][B]Ale agentka :razz: Agentka 666 :evil_lol: Ale, no, przeciez to nie było specjalnie. :diabloti:[/B][/COLOR][/quote] No buziaka daje się niechcący:cool3: Fotki Kory w galerii Hakera, userki Melisy;)
  22. Słuchajcie, laseczki jestescie kochane, ale Diana jest juz na 1 miejscu!!!:loveu::loveu: mogłabym przeznaczyc ktorys kod na Dzerego[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1743793_dzery_pomoz_odzyskac_szanse_na_nowe.html"] klik:oops::oops:[/URL]
  23. Saphirka wyróżniła Diankę o 9:loveu:
  24. Te posty mnie rozbrajają, jakbym gadała sama do siebie, ogooopieć można:razz: alegratka Dianki wyróżniona o 9 saphirko:loveu: Tija...a jeszcze niedawno do gardeł sobie skakałyśmy:evil_lol:
×
×
  • Create New...