[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1747892_malenka_prawie_sznaucerka_wyrwij_ja_z.html"]Maja-alegratka[/URL]
Tekstu nie ułożyłam, bo za 2 minuty wychodzę.:evil_lol:
klikasz na pasek u góry z linkiem, zaznaczasz go całego lewym przyciskiem myszy(klikasz na poczatku linku trzymasz lewy przycisk i przeciągasz)
potem klikasz prawy przycisk myszy- kopiuj i wklejsz tutaj klikajac znow lewym przyciskiem myszy.
Albo wyślij mi na e mail tekst i zdjecia [email][email protected][/email]
Saphira tez wyslij, po polodniu zrobie alegratki, a kod ma dluga waznosc, ale lepiej nie trzymac go tak tutaj, bo ktoś se go ukradnie i sam wykorzysta.;)
[quote name='Saphira']Gagatko! Jak Dianka z Lejdi nie zejdą to za tydzień trzeba inne biedy wstawić. A do nich wrócić za kilka tygodni jak się chętni / przeglądający/ zmienią. :cool3:[/quote]
Tzn...?
Gdzie wstawić inne biedy?
Wyróznienie tyle kosztuje, ale one na alegratce będą tyle ile chce, mam ana rok gratke opłaconą.;)
Na razie dziękuje Wam baaardzo!:loveu::loveu:
Kodow na razie nie potrzeba, ale te c dałyście wykorzystałam.;)
to biedy które ogłaszam, macie do wglądu:
[URL="http://ale.gratka.pl/szukaj/?u=1075870"]nasze marzenie to godnie żyć[/URL]
;)
[quote name='Akadna'][COLOR=royalblue][B]Ale agentka :razz: Agentka 666 :evil_lol: Ale, no, przeciez to nie było specjalnie. :diabloti:[/B][/COLOR][/quote]
No buziaka daje się niechcący:cool3:
Fotki Kory w galerii Hakera, userki Melisy;)
Słuchajcie, laseczki jestescie kochane, ale Diana jest juz na 1 miejscu!!!:loveu::loveu:
mogłabym przeznaczyc ktorys kod na Dzerego[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1743793_dzery_pomoz_odzyskac_szanse_na_nowe.html"] klik:oops::oops:[/URL]
Te posty mnie rozbrajają, jakbym gadała sama do siebie, ogooopieć można:razz:
alegratka Dianki wyróżniona o 9 saphirko:loveu:
Tija...a jeszcze niedawno do gardeł sobie skakałyśmy:evil_lol: