Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Bonsai skoro Bianka taka strachliwa to może pasztet będzie waszym przyjacielem, moją uspokajało jak zlizywała pasztet z moich palców:evil_lol: A i może na Muchowcu za jakiś czas się spotkamy:cool3:
  2. Biedaczek.:-( Przeniescie go na PwP:shake:
  3. Czyli gdyby i dla Perełki znalazł się tymczas:loveu: wszystkie psy z meliny byłyby bezpieczne!:multi: Rex do tej pory ma problem z przywołaniem na obcym terenie:roll:. 3mam kciuki za obie laseczki;)
  4. Jak dom jest to transport się znajdzie;) Na allegro się nie znam:oops: Ale może jednak napisz do kogoś " z gory"?:roll:
  5. Przepraszam, ale wczoraj mialam gości i zdążyłam tylko dać fotki do galerii. Juz zaczynam od alegratki.;) [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1783414_obiecali_mi_dom_dostalam_bude_i_lancuch.html"]Obiecali mi dom, dostałam bude i łańcuch, obiecali miłość...[/URL] [URL="http://www.adopcje.org.pl/adopcja1122.html"]adopcje.org[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/"]aleokazja[/URL] [URL="http://www.etablica.com/upload2.php"]etablica[/URL]
  6. Wilczyca udała się na obchód po lesie:loveu:
  7. Kaja dostała obróżkę w kostki, która juz rozwaliła, Rex swoje szelki pogryzł...jedynie molos który dostał puszkę żarcia skorzystał z tych Świąt:evil_lol: Fajne kompleciki:loveu:
  8. No i po Świętach, widzę u Magusi też był Mikołaj:lol: A Jak Magusia znosi wystrzały? Toz niedługo Sylwester:roll:
  9. [quote name='hovomaniaczka']Ja chce zobaczyc zdjecia gryzoni (tez kiedys mialam swinke morska)[/quote] Zdjęcia świniaka sa kilka stron wczesniej. Ja się dowiedzialam, że kot Felek jednak wrócił i ma się dobrze:crazyeye:, a ja go usmierciłam na 1 stronie, musze to naprawić.:evil_lol: Katik ona z psami raczej się nie bawi.;) Szpilka- to i tak nie dużo jak na mnie:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/308/33fe496f14c2615c.jpg[/IMG][/URL] Tak sie u nas spi.. Puśka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/43/9e3c940a2d32c8fa.jpg[/IMG][/URL] Kora, Kaja i świnia z moim bratem: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/426/7f08763dbbd0d416.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/425/4d16643835ed9f76med.jpg[/IMG][/URL] świry: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/43/8bf0130460a4e5e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/308/79de980bbb3f1cf3.jpg[/IMG][/URL] Moja żabka Kaja: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/43/7a282a8faf06e5a3.jpg[/IMG][/URL] CDN
  10. Luka pisała do mnie na gg;) Sprawdzi po nowym roku.;)
  11. Może napisz do kogoś kto zarzadza tym wszystkim?:roll: Tylko, żeby Ci nie usuneli aukcji tak jak szpilce:shake:
  12. Jutro wstawie zdjęcia krolika świni i myszy:evil_lol:
  13. Luka kiedy sprawdzisz Batmanka?:roll:
  14. Wpisuje się do ogłoszeń, widzę, że Słomka odwaliła tu już troche roboty;)
  15. Ja jestem.;) Jutro w pierwszej kolejności jej zrobie kilka ogłoszeń.;)
  16. Tija... co ja mam powiedzieć 2 suki, pies, królik, swinka morska, 2 myszy, ptaki:shake: Jak tam Frida?;)
  17. Piękna zadumana lwica:loveu::loveu: Ładnego ma tgeo Rogza;)
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/43/1d51bff41d4488ab.jpg[/IMG][/URL] No ona już nie taka młoda jak reszta brzdyli bo w marcu skończy 8 lat;), ale uwierzcie mi, że często wstępuje w nią diabeł:evil_lol: Chcecie zobaczyć fotki Gizmo?
  19. [quote name='Ania!']A tam własnym ciałem. Trzeba było szczeniora rzucić tym psom. Ludzie to są :stupid:[/quote] U mnie koło bloku też jest niebezpiecznie czasem:shake: Czasem myślę nad noszeniem gazu pieprznego, ale ja bym swojej suki nie spuściła, boję się o krowę:evil_lol:
  20. Ps, ale ja jestem, chamska, nawet się nie przywitałam.:diabloti: Witam, chyba pierwszy raz!:multi: Znaczy już tu byłam, ale nie pisałam. Birma dużą metamorfozę przeszła:loveu: Zapewne i fizyczna i psychiczną:loveu:
  21. Bonsai, jak bys się poczuła gdyby Laluna w swojej galerii zaczęła Cie obmawiać i oczerniac, a Ty byś o tym nie wiedziała.:roll: To cios poniżej pasa jest. Nie każdy kto ma odmienne poglądy jest be. Laluna sama napisała, że nie ma zamiaru ścigać kogoś po galeriach. Bez urazy. Ja bym nie skorzystała z zaproszenia. Wiesz dlaczego? Bo wiadomo, ze w Twojej galerii to Ciebie będa bronić. Twoj problem i Laluny, a nie całego dogo. Nie bronię żadnej ze stron, bo obie bardzo lubię i sanuję..nie wiem czy z wzajemnością:evil_lol: pewnie nie:loveu: PS bonsai tłumaczą się winni, jesli cos Cię irytuje po prostu ignoruj;). Jesli czujesz się na siłach bierz Biankę, ona i ja będziemy Twoimi dłużnikami.;)
  22. Laski to, że macie inne poglądy nie znaczy, że musicie się nie lubić;) i skakać sobie do gardeł. Istotnie bonsai widzę popełniła wiele błedów, ale chyba jak każdy. Myślę, ze każde miejsce będzie lepsze niz to w którym teraz jest Bianka. Boję się tylko, że rzeczywiście przez Birmę..Bianka całkowicie zamknie się w sobie...nie wiem, ale nie znam też Birmy, ani Bianki. Moja bokserka np. tez jest paskudna, ma paskudne podejście do zabawy o czym pisałam na liście klikerowej, ale co innego przy obcych psach a co innego przy psach w moim domu...nie wiem jak jest u Bonsai, może Birma jest dominująca, ale nie agresywna? Może o tym zdecyduje malawaszka, a ja się nie będe juz mieszać.:roll: Bonsai, nie ważne czy ktoś jest szkoleniowcem czy nie, bo liczy się doświadczenie, zobacz jak po mnie jadą w moim wątku o frisbee:lol:- jadą, ale ja sie daję bo tylko dzięki krytyce mogę sie czegos nauczyć, krytyka jest potrzebna, a to czy ktoś kto udziela mi rad jest szkoleniowcem czy nie nie obchodzi mnie to, szanuję i cenię każda radę, spokorniałam troche:evil_lol:
  23. No fakt, ale jak mieszkasz na takim uboczu jak u nas, to nawet pozorna radość i trzymanie nerwów na wodzy cieszy:evil_lol: Spadł śnieg, Kora i Rex biegały w szaleńczej zabawie, a jedyny ofutrzony pies- Kaja co robił? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/43/c541bf37dad7f3f6.jpg[/IMG][/URL] Grzał dupsko na kanapie.:evil_lol:
  24. Liski:loveu: one wyglądają na aniołki i takie sa w rzeczywistości?:diabloti:
×
×
  • Create New...