Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. Ninka lubi oglądać filmy na leżąco:))) [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1001060_10201311230285319_930931757_n.jpg[/IMG]
  2. [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1238755_10201816815284628_1687798884_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/944794_10201717850050559_155676623_n.jpg[/IMG]
  3. i ostatnia wizyta u Gosi:)) [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1012617_10201622137017793_2058094103_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1000242_10201622154298225_1394323934_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/548905_10201622273741211_1941326563_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1239507_10201816807964445_269490257_n.jpg[/IMG]
  4. [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1236332_10201862265340851_1738797439_n.jpg[/IMG] moje słodziaki:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003285_10201338749333278_1818203829_n.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Aleksandra Bytom']już po wszystkim :( tylko serca mamy połamane :( kurcze on walczył do końca do ostatniej sekundy nie chciał się położyć,wetka nie zdążyła przyjechać,nikomu nie życze ;([/QUOTE] strasznie mi przykro, brak słów..dobrze że miał Was
  6. Olu z Bytomia trzymajcie się [COLOR=#000000][INDENT]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla naszego kochanej Pimpali [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Pimpu%C5%9B-w-potrzebie-Daj-pi%C4%85taka-dla-zwierzaka%21%21-bazarek-do-30-09-2013-do-20-00?p=21297900#post21297900"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post21297900[/URL][/INDENT] [/COLOR]
  7. zapraszam na bazarek cegiełkowy dla naszego kochanej Pimpali [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Pimpu%C5%9B-w-potrzebie-Daj-pi%C4%85taka-dla-zwierzaka%21%21-bazarek-do-30-09-2013-do-20-00?p=21297900#post21297900"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Pimpu%C5%9B-w-potrzebie-Daj-pi%C4%85taka-dla-zwierzaka%21%21-bazarek-do-30-09-2013-do-20-00?p=21297900#post21297900[/URL]
  8. cudna jest:) zdrówka życzę:)
  9. zapisuję wątek
  10. bardzo proszę o dopłatę zaległych wpłat bo będzie nam brakowało na czynsz
  11. myślę że trzeba jak najszybciej wybrać się z nim do weterynarza
  12. a jak się Bond zachowuje jak zostaje sam z Gają na dłużej?
  13. [quote name='Ingrid44']Zeby ulatwic zadanie naszej Kochanej Nowej Ksiegowej dodam ze mam stala deklracje 20 zl/miesiecznie. Pod koniec czerwca poszlo 120 zl czyli do konca roku ( VII,VIII,IX,X,XI,XII ) :)[/QUOTE] bardzo dziękuję:)))
  14. [quote name='olalolaa']Jest 216,55 zł. Przelewam to do Asi, napisz już proszę do moda o przejęcie tego posta rozliczeniowego ;) Hotel za sierpień jest zapłacony.[/QUOTE] Olu ile Pimpek ma stałych deklaracji bo nie mogę się połapać dostałam wpłatę 25 zł tytuł Ola z Zabrza ale nie wiem czy to za wrzesień tylko i czy to ta sama osoba co Ola z Krakowa?
  15. otrzymałam już post rozliczeniowy i zaraz zrobię rozliczenie, pytanie jeszcze o karmę dla Pimpusia czy jeszcze ma czy już się kończy?
  16. dziewczyny tu jest wątek Kilerka który też przebywa u Lilutosi ciągle brakuje mu kompletu deklaracji stałych, jeśli ktoś znalazłby jakiś wolny grosik to serdecznie zapraszam http://www.dogomania.pl/forum/threads/189825-Kiler-znów-niechciany-Pańcia-w-ciąży-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje%21
  17. ok dzięki już piszę:)
  18. nr konta taki sam jak dla Bartusia:) dziękuje
  19. do jakiego moda napisać żeby dał dostęp do tego posta, pisałam do jednego ale zero odzewu
  20. dostałam już kilka wpłat, najpóźniej jutro wszystko opiszę
  21. jeszcze moja dyszka Bjutka daj numer konta bo nie dostałam pw
  22. [quote name='olalolaa']Jest 216,55 zł. Przelewam to do Asi, napisz już proszę do moda o przejęcie tego posta rozliczeniowego ;) Hotel za sierpień jest zapłacony.[/QUOTE] napisałam już do moda:)
×
×
  • Create New...