-
Posts
2790 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asikowska
-
Neska, Frelka,Nina i Maczek czyli nasza rodzinka:)
asikowska replied to asikowska's topic in Już w nowym domu
Ninka lubi oglądać filmy na leżąco:))) [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1001060_10201311230285319_930931757_n.jpg[/IMG] -
Neska, Frelka,Nina i Maczek czyli nasza rodzinka:)
asikowska replied to asikowska's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1238755_10201816815284628_1687798884_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/944794_10201717850050559_155676623_n.jpg[/IMG] -
Neska, Frelka,Nina i Maczek czyli nasza rodzinka:)
asikowska replied to asikowska's topic in Już w nowym domu
i ostatnia wizyta u Gosi:)) [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1012617_10201622137017793_2058094103_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1000242_10201622154298225_1394323934_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/548905_10201622273741211_1941326563_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1239507_10201816807964445_269490257_n.jpg[/IMG] -
Neska, Frelka,Nina i Maczek czyli nasza rodzinka:)
asikowska replied to asikowska's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1236332_10201862265340851_1738797439_n.jpg[/IMG] moje słodziaki:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003285_10201338749333278_1818203829_n.jpg[/IMG] -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
jak tam nasz Czesiu?:) -
Olu z Bytomia trzymajcie się [COLOR=#000000][INDENT]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla naszego kochanej Pimpali [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Pimpu%C5%9B-w-potrzebie-Daj-pi%C4%85taka-dla-zwierzaka%21%21-bazarek-do-30-09-2013-do-20-00?p=21297900#post21297900"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post21297900[/URL][/INDENT] [/COLOR]
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek cegiełkowy dla naszego kochanej Pimpali [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Pimpu%C5%9B-w-potrzebie-Daj-pi%C4%85taka-dla-zwierzaka%21%21-bazarek-do-30-09-2013-do-20-00?p=21297900#post21297900"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Pimpu%C5%9B-w-potrzebie-Daj-pi%C4%85taka-dla-zwierzaka%21%21-bazarek-do-30-09-2013-do-20-00?p=21297900#post21297900[/URL] -
12, 15, 18...kocia tragedia. Prośba o pomoc.
asikowska replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
cudna jest:) zdrówka życzę:) -
zapisuję wątek
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
myślę że trzeba jak najszybciej wybrać się z nim do weterynarza -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
asikowska replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
a jak się Bond zachowuje jak zostaje sam z Gają na dłużej? -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Zeby ulatwic zadanie naszej Kochanej Nowej Ksiegowej dodam ze mam stala deklracje 20 zl/miesiecznie. Pod koniec czerwca poszlo 120 zl czyli do konca roku ( VII,VIII,IX,X,XI,XII ) :)[/QUOTE] bardzo dziękuję:))) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']Jest 216,55 zł. Przelewam to do Asi, napisz już proszę do moda o przejęcie tego posta rozliczeniowego ;) Hotel za sierpień jest zapłacony.[/QUOTE] Olu ile Pimpek ma stałych deklaracji bo nie mogę się połapać dostałam wpłatę 25 zł tytuł Ola z Zabrza ale nie wiem czy to za wrzesień tylko i czy to ta sama osoba co Ola z Krakowa? -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
otrzymałam już post rozliczeniowy i zaraz zrobię rozliczenie, pytanie jeszcze o karmę dla Pimpusia czy jeszcze ma czy już się kończy? -
Zenuś za TM - dług pozostał...
asikowska replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny tu jest wątek Kilerka który też przebywa u Lilutosi ciągle brakuje mu kompletu deklaracji stałych, jeśli ktoś znalazłby jakiś wolny grosik to serdecznie zapraszam http://www.dogomania.pl/forum/threads/189825-Kiler-znów-niechciany-Pańcia-w-ciąży-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje%21 -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
ok dzięki już piszę:) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
do jakiego moda napisać żeby dał dostęp do tego posta, pisałam do jednego ale zero odzewu -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
dostałam już kilka wpłat, najpóźniej jutro wszystko opiszę -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
asikowska replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
jeszcze moja dyszka Bjutka daj numer konta bo nie dostałam pw -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']Jest 216,55 zł. Przelewam to do Asi, napisz już proszę do moda o przejęcie tego posta rozliczeniowego ;) Hotel za sierpień jest zapłacony.[/QUOTE] napisałam już do moda:)