Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. [quote name='Bjuta']Właśnie przelałam 100 od Sabiny02, z tym, że to jest i na styczeń i luty.[/QUOTE] ok dziękuję:) ja postaram się ruszyć z bazarkiem, szykuje się mały remont w domu to będę miała czas na to
  2. kochani proszę o przyśpieszenie swoich wpłat bo brakuje nam jeszcze 180 zł do zapłacenia za hotelik, udało mi się uzyskać 50 zł pomocy ze skarpety więc będzie potrzebne 130 zł, proszę o mobilizację
  3. [quote name='agusiazet']Jak najbardziej, poproszę:)[/QUOTE] bardzo dziękuję:)
  4. [quote name='Jolanta08']Zgadzam się z agusiazet[/QUOTE] czy mogę zatem wysłać numer konta?
  5. rozliczenie uzupełnione sprawdźcie proszę czy wszystkie wpłaty uwzględniłam a jeśli jest coś nie tak to proszę o sygnał
  6. słodziak:)) kochani sprawdźcie czy są wszystkie wpłaty i jak coś jest nie tak to dajcie znać
  7. [quote name='dangos19']Witam Pimpusia i życzę dużo zdrowia w Nowym Roku dla wszystkich czworonogów i OPIEKUNÓW. Mam pytanie: czy dotarł mój przelew z dnia 9.12.2013 - prezencik dla Pimpusia?[/QUOTE] tak bardzo dziękuję, wieczorem zrobię rozliczenia Dif 100 zł na badania wysłane
  8. to trzymam kciuki mocno za niego i czekam na zdjęcia:) a z innej beczki może ktoś kto dokładał się do hoteliku dla Kilerka chciałby przenieść chociaż część deklaracji dla Bartusia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/68062-Bartu%C5%9B-czeka-10-lat%21-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak-BEZ-SZANSY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/68062-Bartu%C5%9B-czeka-10-lat%21-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak-BEZ-SZANSY[/URL] bo mamy znowu jakieś braki
  9. proszę o wsparcie dla Bartusia na hotelik , przez jakiś czas udawało mi się łatać dziury ale ostatni brakuje co miesiąc na hotelik, i każde wsparcie na wagę złota [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak-BEZ-SZANSY[/URL]
  10. proszę o wsparcie dla Bartusia na hotelik , przez jakiś czas udawało mi się łatać dziury ale ostatni brakuje co miesiąc na hotelik, i każde wsparcie na wagę złota [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat%21-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak-BEZ-SZANSY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat%21-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak-BEZ-SZANSY[/URL]
  11. Bjuta jest teraz na wyjeździe chyba w górach to pewnie ma problem z zasięgiem
  12. przelew zrobię w we wtorek to zaraz na koniec dnia albo w środę powinnaś mieć
  13. Lilutosi czy dałabyś radę wrzucić zdjęcia? i czy wiadomo coś jak Kilerek przeżył Sylwestra i jak się zaklimatyzował?
  14. wzajemnie free:) a dla Wasz wszystkich wszystkiego dobrego i jak najwięcej ludzi o dobrych sercach:)
  15. zapłaciłam I część za hotelik 220 zł brakuje jeszcze 180 zł (rozliczenie postaram się zrobić przez weekend)
  16. hotelik zapłacony, bardzo dziękuję za opiekę nad Kilerkiem:)
  17. Dif zrób Pimpkowi badania dostałam 100 zł extra od niezastąpionej Pani Bożeny
  18. [quote name='Artemida']Bond zgrywa Dżentelmena i opiekuje się chorą Gają :<[/QUOTE] a jednak czasem z niego jest słodziak:)
  19. wygląda jak nasza NInka jak skóra z niej zdjęta, jakim trzeba być człowiekiem żeby psa porzucić w święta, trzymam kciuki za szybkie znalezienie domu
  20. trzymam kciuki za niego i za nowy dom:) i żeby nie zwiał jak nasz Kubuś, Lilutosi czy wpłynęły pieniążki od Moniki za transport? za hotelik nie mam jeszcze całej kwoty ale zaraz 3 mam wypłatę to dorzucę i zrobię Ci przelew
  21. [quote name='Olena84']Poszło na Pimpali za styczeń[/QUOTE] dziękuje:) po nowym roku zrobię rozliczenie
  22. DIF hotelik zapłacony:)
×
×
  • Create New...