Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. ja mam ale nie mam kiedy porobić zdjęć, chętnie przekaże
  2. [quote name='Bjuta']A pomyliło mi się... Wiesz co, to zostaw Barusiowi 50, a ja jeszcze wyskrobię dla Laosa coś pod choinkę.[/QUOTE] dziękuję kochana
  3. stary ale jary:) i mimo wszystko uroczy ten nasz Bondzik:)
  4. Bjutka dostałam i prześlę 25 zł dla Laosa Ani:) bo ona jest skarbnikiem
  5. ja chciałabym prosić o pomoc dla Tofika, po śmierci właścicielki przebywa w DT i właściwie koszt pokrycia dt jest na głowie Ewy która się nim zajęła i znalazła mu DT, dziewczyna robi co można robiąc ciągle bazarki ale jest ciężko pokryć koszty DT, dlatego każda pomoc na wagę złota [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177085-TOFIK-(pies-staruszki-*-)-SZUKA-DOMU!-PROŚBA-O-DEKLARACJE-STAŁE-NA-DT![/URL]
  6. cudna brygada:) a Arni i Jetsan mają podobne umaszczenie:) łapy i kołnierzyk na szyi:)
  7. Lilu przelew poszedł wczoraj, powinnaś dziś już mieć na koncie u Kilerka też bida ale jakoś sobie poradziłam i poszła całość
  8. cudny i taki wdzięczny że Was ma:)
  9. proszę o podanie numeru konta
  10. kochani zatem proszę o mobilizację i szybsze wpłaty i może ktoś może zrobić jakiś bazarek?
  11. proszę o namiary na nowy numer konta do zapłaty za hotelik i czy możemy płacić na koniec miesiąca ? nie ukrywam że łatwiej byłoby uzbierać na hotelik, bo chwilowo konto chłopaka jest prawie puste czyli jakieś 100 zł
  12. Kilerek potrzebuje niewielkiego wsparcia bo będzie mu brakować do hoteliku, może ktoś ma jakieś zbędne zaskórniaki, zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189825-Kiler-znów-niechciany-Pańcia-w-ciąży-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje![/URL]
  13. Kilerek potrzebuje niewielkiego wsparcia bo będzie mu brakować do hoteliku, może ktoś ma jakieś zbędne zaskórniaki, zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje%21[/URL]
  14. Słodziak nasz kochany:)) Kilerek zbiera na hotelik jak macie jakieś nadwyżki to zapraszam:)
  15. napiszcie jak wcześniej było z karmą, przepraszam ale jestem chora i dodatkowo mam urwanie głowy w pracy, od jutra L4 to zrobię rozliczenia, hotelik zapłacony jak zapłacę pod koniec miesiąca też za ten miesiąc hotelik to na dzień dzisiejszy Pimpek ma około 300 zł czyli na karmę powinno starczyć , dajcie znać co i jak od jutra będę normalnie na dogomanii to jak będzie trzeba to zamówię
  16. [quote name='Bjuta']Wczorajszy dzień był prawie udany... Bondziu był uprzejmy wskoczyć na stół w kuchni (wysoki, normalny stół) i wyjeść gorącą patelnię - na której stygło żarełko dla całej trójki psów... Nic mu potem nie było. W każdym razie nie sprawiał wrażenia, żeby go coś bolało. O dziwo, Filip pozwolił mu spać w łóżku. Plecy grzał mi Filip, brzucho - Bond i jak się chciałam przekręcić to obaj się budzili i domagali pieszczot...[/QUOTE] hehe jakbym widziała siebie:) Nina grzeje brzuch a Neska tylko czeka aż otworzę oko żeby wskoczyć i podkładać się do głaskania:)
  17. wesoło masz z tą gromadką:)
  18. w miarę możliwości polecam się na przyszłość:) i dziękuję Skarpecie dla staruszków za wsparcie:))
  19. karma przesłana do tobciu i zostanie dostarczona dla Rexa w grudniu [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/774/pmce.jpg[/IMG] jeszcze raz dziękuje za wsparcie
×
×
  • Create New...