Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. zadomowił na bank:))) i mega przytulanka:)
  2. Gratulacje że tak dobrze poszło wolontariuszom i psiakom:) i byłam dziś u Bonda i to super psiak, z rozrabiaki zrobił się mega przytulanką i zero w nim agresji, wystarczył tydzień żeby się psiak zmienił, jest bardzo grzeczny :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1236460_10201822881716285_540939980_n.jpg[/IMG]
  3. i rozmiar ubrań to łatwiej było by coś kupić :)
  4. trzeba się jakoś wspierać, nigdy nie wiadomo komu się co w przyszłości przytrafi ściskam Was mocno
  5. Ola napisz proszę jak stoimy z jego finansami
  6. bardzo się cieszę i w niedzielę odwiedzę tę dwójkę:)
  7. poszło:) będę wysyłać 10 zł stałej koło 15 każdego miesiąca, więcej nie dam rady niestety
  8. poproszę o numer konta coś wyskrobię dla bidulka
  9. a ja czekam na dane do przelewu i adres do wysyłki:)
  10. dziewczyny dziś przywiozłam do schroniska psiaka, podejrzewam że ktoś go wyrzucił z auta bo pies błąkał się na rybnickiej i biegał od samochodu do samochodu, prawie godzinę zajęło nam z kolegą złapanie go, do kogo najlepiej zadzwonić żeby się czegoś o nim dowiedzieć, pracownik który go przyjmował powiedział że sprawdzą czy ma czipa, chciałabym mu jakoś poszukać domu ale z tego wszystkiego zapomniałam zrobić jakiekolwiek zdjęcie, pies średniej wielkości, szczupły trochę w typie onka ale z krótką sierścią, kolor ciemny trochę przypalany, dajcie znać z kim najlepiej się skontaktować żeby czegoś więcej się o nim dowiedzieć?
  11. kochani szukam psiaka dla znajomych pieska młodego do domku z ogrodem, znajomi to młode małżeństwo i wkrótce urodzi im się dziecko, adopcja wrzesień październik bo wtedy się przeprowadzają
  12. super że udało się tak opanować sytuację, dla kotków coś też podeślę
  13. najlepiej chyba skontaktować się z koordynatorem z danego województwa, nie wiem do kiedy jest termin ale w listopadzie jest ogłaszana lista rodzin i osób potrzebujących
  14. czy u tej Pani zostały jeszcze jakieś kotki?
  15. Cudak napisz mi proszę twój adres, po wypłacie wyślę karmę dla psiaka (lepsza sucha czy jakieś puszki?) i jakiś grosz na jedzenie dla Pana Mariana może Pana Mariana i jego psiaka można by zgłosić do szlachetnej paczki [URL]http://www.szlachetnapaczka.pl/o-projekcie[/URL]
  16. uwielbiam go:) jest przepiękny:))) i te minki:)
  17. kochani kto ma jakieś zaległości to bardzo proszę o wpłaty bo będę musiała dołożyć ze swoich dla Kilerka
  18. napiszcie kochani jeszcze do kiedy płacimy za hotelik Pimpka i ile żebym nie dała plamy:) i do kogo napisać żeby przydzielił mi 4 post żebym mogła tam wprowadzać wpłaty
  19. aktualna Mysiu na to samo konto co dla Bartusia
  20. Sara a kiedy to jest bo ja nie dam rady ale zapytam Gosię ona jest piechur może będzie mogła:) kochana Kozuniu odpoczywaj w spokoju [*]
×
×
  • Create New...