Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. [quote name='dangos19']Witam Pimpusia Czy wpłynęło 50 zł dodatkowe na leczenie?[/QUOTE] tak jest w rozliczeniu w poście nr 4
  2. [quote name='Olena84']Jakto jest możliwe??? Zawsze wpłąty był na czas a bazarków chyba miał mało, nagle deklarację tak sie wykruszyły????[/QUOTE] może jeszcze jakieś wpłaty wpłynęły do poprzedniego skarbnika, widzę że Winter wpłacała jeszcze 200 zł ale jeszcze nic do mnie nie wpłynęło i deklaracji jest wtedy na styk przydały by się jakieś bazarki na wypadek leczenia itd
  3. kochani post rozliczeniowy uzupełniony, hotelik zapłacony gdyby czegoś brakowało to krzyczcie bardzo proszę piszcie tudaj albo w tytule przelewu za jaki miesiąc jest deklaracja to ułatwi mi to bardzo pracę z deklaracji które wpłynęły i ludzie się ujawnili wynika że Pimpek stałych ma ok 145 zł więc bardzo mało proszę porozsyłajcie wątek żeby zgromadzić nowe deklaracje, na ten miesiąc za hotelik mamy ale na jakieś badania już będzie ciężko pozdrawiam serdecznie i życzę Pimpkowi dużo zdrówka
  4. Pimpuś z bazarku cegiełkowego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Do-usunięcia?p=21297900#post21297900[/URL] otrzymał 100 zł, bardzo dziękujemy
  5. Mysiu czy wysłałaś do wszystkich nowy numer konta do wpłat na Pimpusia? bo nie wiem czy te deklaracje które zaznaczyłam to wszystkie a trochę mało tych wpłat wpłynęło
  6. hotelik zapłacony, nie udało mi się wczoraj zrobić rozliczenia, postaram się w weekend
  7. Lilutosi zrób badania i napisz ile wysłać Ci kaski, będę robić bazarek dla chłopaków to myślę że trochę kasy wpadnie, za hotelik zapłaciłam.
  8. hotelik zapłacony i wieczorem zrobię rozliczenie:)
  9. kasa dotarła i wieczorem zrobię rozliczenie:) i też czekam na zdjęcia:)
  10. dzisiaj mamy roczek jak Frelka jest z nami:)
  11. poproszę numer konta i namiary na hotelik bo chciałabym dzisiaj zrobić przelew
  12. pewnie ja:) ciągle zapominam poprawić w przelewie:)
  13. Pani Bożena poratowała Kilerka i dostałam wpłaty do paulinken i monika083 dziękuje:) wieczorem uzupełnię rozliczenie
  14. super dziewczyny :) dobra robota:)
  15. ja też myślę że można to zrobić w normalnym gabinecie bo samo wożenie go do zabrza to też koszt i to starszy psiak to może uda się zrobić wszystko za jednym razem,
  16. prosżę o potwierdzenie czy wpłynęły na wątku Reksia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21[/URL]
  17. [quote name='Nikus']pieniążki dotarły:) bardzo dziękujemy :Rose: Poproszę o link do wątku Reksia żeby potwierdzić wpłatę na konto Kubusia:) Pieniązki od Lilo. też juz na koncie Kubusiowym:) dzięki:) i od Dorotaz:) Hotelik za następny miesiąc opłacony:)[/QUOTE] proszę tu link [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21[/URL]
  18. proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku Reksia tu link [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21[/URL]
  19. [quote name='Olena84']Hmm, ja mam telefon, moze na pw napisać?[/QUOTE] proszę o wysłanie
  20. czy ktoś ma może kontakt z Dif i wie jak ma się Pimpuś?
  21. kochani dajcie znać jakich deklaracji mogę się jeszcze spodziewać bo mamy pieniążków na styk a Pimpuś musi się wybrać do weterynarza a nie chciałabym żeby nam brakło grosza dla niego na leczenie
  22. [quote name='asiuniab']piękna i "bestia":)[/QUOTE] uwielbiam to zdjęcie:)
×
×
  • Create New...