-
Posts
2790 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asikowska
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='dangos19']Witam Pimpusia Czy wpłynęło 50 zł dodatkowe na leczenie?[/QUOTE] tak jest w rozliczeniu w poście nr 4 -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Jakto jest możliwe??? Zawsze wpłąty był na czas a bazarków chyba miał mało, nagle deklarację tak sie wykruszyły????[/QUOTE] może jeszcze jakieś wpłaty wpłynęły do poprzedniego skarbnika, widzę że Winter wpłacała jeszcze 200 zł ale jeszcze nic do mnie nie wpłynęło i deklaracji jest wtedy na styk przydały by się jakieś bazarki na wypadek leczenia itd -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
kochani post rozliczeniowy uzupełniony, hotelik zapłacony gdyby czegoś brakowało to krzyczcie bardzo proszę piszcie tudaj albo w tytule przelewu za jaki miesiąc jest deklaracja to ułatwi mi to bardzo pracę z deklaracji które wpłynęły i ludzie się ujawnili wynika że Pimpek stałych ma ok 145 zł więc bardzo mało proszę porozsyłajcie wątek żeby zgromadzić nowe deklaracje, na ten miesiąc za hotelik mamy ale na jakieś badania już będzie ciężko pozdrawiam serdecznie i życzę Pimpkowi dużo zdrówka -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Pimpuś z bazarku cegiełkowego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Do-usunięcia?p=21297900#post21297900[/URL] otrzymał 100 zł, bardzo dziękujemy -
Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM
asikowska replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
super wygląda:)) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Mysiu czy wysłałaś do wszystkich nowy numer konta do wpłat na Pimpusia? bo nie wiem czy te deklaracje które zaznaczyłam to wszystkie a trochę mało tych wpłat wpłynęło -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
hotelik zapłacony i wieczorem zrobię rozliczenie:) -
Neska, Frelka,Nina i Maczek czyli nasza rodzinka:)
asikowska replied to asikowska's topic in Już w nowym domu
dzisiaj mamy roczek jak Frelka jest z nami:) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
poproszę numer konta i namiary na hotelik bo chciałabym dzisiaj zrobić przelew -
pewnie ja:) ciągle zapominam poprawić w przelewie:)
-
12, 15, 18...kocia tragedia. Prośba o pomoc.
asikowska replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
super dziewczyny :) dobra robota:) -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
asikowska replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
ja też myślę że można to zrobić w normalnym gabinecie bo samo wożenie go do zabrza to też koszt i to starszy psiak to może uda się zrobić wszystko za jednym razem, -
[quote name='Nikus']pieniążki dotarły:) bardzo dziękujemy :Rose: Poproszę o link do wątku Reksia żeby potwierdzić wpłatę na konto Kubusia:) Pieniązki od Lilo. też juz na koncie Kubusiowym:) dzięki:) i od Dorotaz:) Hotelik za następny miesiąc opłacony:)[/QUOTE] proszę tu link [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21[/URL]
-
proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku Reksia tu link [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-przepi%C4%99kny-Reksiu-szuka-domku%21[/URL]
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Hmm, ja mam telefon, moze na pw napisać?[/QUOTE] proszę o wysłanie -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
czy ktoś ma może kontakt z Dif i wie jak ma się Pimpuś? -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
kochani dajcie znać jakich deklaracji mogę się jeszcze spodziewać bo mamy pieniążków na styk a Pimpuś musi się wybrać do weterynarza a nie chciałabym żeby nam brakło grosza dla niego na leczenie -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
asikowska replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']piękna i "bestia":)[/QUOTE] uwielbiam to zdjęcie:) -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
asikowska replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
boskie te psiaki:)