wzmianka o naszym Demonku i Mandze [URL]http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,13643702,Nie_zyje_Demon__stary_pies__ktory_promowal_schronisko.html#LokKatTxt[/URL]
Raczyna mam ładną obrożę zaciskową bo moja Neska nie umie chodzić w zaciskowych i jakiś grzebień by się też znalazł, napisz mi adres do wysyłki to wyślę i jak by Łoles do Ciebie trafił to byłoby super:)bo to kochany psiak
czy ktoś ma w domu chustę z napisem szukam domu i mógłby mi ją zmierzyć i jakie wymiary ma napis? chciałabym uszyć na bazarek dla naszych hotelikowych psiaków
kochani chwilowo był spokój ale znowu zaczyna u Bartusia brakować kasy, na ten miesiąc starczy ale w przyszłym mimo stałych deklaracji może braknąć, zrobiłam dwa bazarki ale narazie małe zainteresowanie gdyby ktoś miał jakieś nadwyżki to Bartuś się bardzo ucieszy
[COLOR=#000000]zapraszam na kolejny bazarek dla Bartusia [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241207-Wiosenny-hand-made-dla-Bartusia-do-31-03-2013-godzina-8-00?p=20609809#post20609809"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post20609809[/URL]
zapraszam na kolejny bazarek dla Bartusia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241207-Wiosenny-hand-made-dla-Bartusia-do-31-03-2013-godzina-8-00?p=20609809#post20609809[/URL]
[COLOR=#000000]zapraszam na bazarek dla Kilerka i Bartusia bo ich zapasy pieniążków topnieją [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241105-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-p%C5%82ytowy-dla-Bartusia-i-Kilerka-do-31-marca-2013-godzina-8-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3-godzina-8-00[/URL]
[COLOR=#000000]zapraszam na bazarek dla Kilerka i Bartusia bo ich zapasy pieniążków topnieją [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241105-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-p%C5%82ytowy-dla-Bartusia-i-Kilerka-do-31-marca-2013-godzina-8-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3-godzina-8-00[/URL]
zapraszam na bazarek dla Kilerka i Bartusia bo ich zapasy pieniążków topnieją [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241105-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-p%C5%82ytowy-dla-Bartusia-i-Kilerka-do-31-marca-2013-godzina-8-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241105-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-p%C5%82ytowy-dla-Bartusia-i-Kilerka-do-31-marca-2013-godzina-8-00[/URL]